Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avf po wirusie


kawa500

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej mieć loga,bo 2500 bez zakresu rpm niewiele mówi.Ob na pewno był większy,pytanie jaki.Bo na 380 niuta nadmuchać z takiej turbiny na 3cim biegu,to mało realne.Mimo,że to ładnie wstaje.

Niemniej jednak,najważniejsze są odczucia i zadowolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ale jade na korekte to zapytam czy mozna jakos to sprawdzic?To znaczy ze jest ok z tym wykresem?

---------- Post dopisany 19-10-2013 at 01:27 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2013 at 08:24 ----------

wyszlo ok 2.5 bara

Przy 2.5 Bar to by turbo się rozleciało :) 1.5 Bar to tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego co podaje VAG odejmuje sie 1000 hPa (ciśnienie atmosferyczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko,że w logu będzie 2500 i taką wartość podał.Oczywiste,że trzeba +-1000 odjąć,wcześniej trzeba jednak sprawdzić wartość ciśnienia atm w 10tym kanale,żeby wiedzieć,ile odjąć,bo 1000 nie jest regułą.Równie dobrze może to być 990,albo i mniej.

Inna sprawa,to w logu ciśnienie podawane jest w mbar,choć to identyczna wartość,co hpa,to piszmy o mbar,bo w takiej jednostce odczytuje się ciśnienia doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ale 1640 KG bez kierowcy z 3/4 baku to wazy A4 z Quattro...

Dynomet, już znalazłem co to za hamownia, tzw drogowa. Trzeba dobrze wpisać dane wejściowe bo mogą głupoty sumarycznie wyjść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 1640 waży quattro bez kierowcy i pasażera a w takiej drogowej hamowni jedzie kierowca + operator ;)

Więc załóżmy ,że ośka waży 100 kg mniej co daje 1540 kg+dwie wyżej wymienione osoby po około 80 kg i mamy wagę ~1715 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie quattro wazy 1640? :D

Ja mam B6 1.8T Quattro i na wadze w trybie bez zapasu, pusty bagażnik, paliwa na rezerwie, felgi 16tki wyszło 1715kg.... bez kierowcy!

Jak jest zatankowany i na 17tkach z tym wszystkim co woze to duuuuzo więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goluśki bardzo... albo 2 wagi w Opolu, na których ważyłem sporo zawyżają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już o wadzę to wie ktoś ile waży dokładnie a4 b5 1.9 TDI AFN sedan 1999 ? Bo masa własna w dowodzie to ponad 1300 kg (czyli masa samochodu + pełny bak paliwa). Ktoś ma dokładniejszy pomiar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz sobie chopie na jakiś skup złomu albo sprzedaż wegla i zważ to będziesz dokładnie wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1340 kg - a4 b5 sedan FL 1999 - pełny bak paliwa, bez kierowcy i samochód miał klucze do kół, koło zapasowe itp.

Podaję wagę jakby ktoś kiedyś szukał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...