Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .


The a4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na codzień korzystam z konta w ING , internetowe. Bankomaty za free, wielokrotne przelewy z konta oszczednościowego (OKO) na ROR za darmo. Przelewy przez net równiej bo to raczej standard.

Minus - niskie oprocentowanie na OKO.

Plus - szybkie przelewy, szybkie księgowanie do 20-tej.

Rozbudowana sieć bankomatów na południu Polski.

Mam też konto w Toyota Bank ale tam przelewy księgują długo. Za to oprocentowanie było zawsze wyższe.

Teraz założyłem konto w Getin Bank i czekam na kuriera bo chce wypróbować promocje - konto dla kierowców. z tego co pamietam - tankujemy miesięcznie 30litrów i płacimy kartą , bank zwraca nam róznice ceny paliwa od 3,50zł za litr. Czyli jak zapłacimy 5.50zł to bank nam zwraca 2zł za litr. .

(max 30litrów)

W praktyce jak sie dowiedziałem od kolegi co juz ma to konto, to mozna nie tylko tankować ale zaliczają tez inne zakupy na stacjach . Sam jestem ciekawy jak to będzie w tym getin Banku.

Z tym że bede to traktował jako konto dodatkowe tylko do tankowania. PRzed tankowaniem robimy przelew te 350zł i juz. Bo bankomaty za free obsługuje tylko jakies euronet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w alior sync. bankomaty i przelewy za darmo. 10 przelewow natychmiastowych (chyba do 5 tysi jednorazowo) za darmo. prowadzenie konta, obsluga karty za darmo. a jak wplywa nam na konto wynagrodzenie to takze zwrot 5% kasy wydanej na zakupy przez internet (u mnie np. allegro) - max chyba 40zł/m-c. oprocentowanie jest mizerne ale teraz wszedzie takie jest :wink: jestem 100 razy bardziej zadowolony niz z poprzedniego konta w millennium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat mam konto direct w ING i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Przelewy, wszystkie bankomaty i prowadzenie konta za darmo.

potwierdzam. również korzystam i jestem zadowolonych. dodatkowo łatwy dostęp przez aplikację na smartfona. alior banku nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat mam konto direct w ING i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Przelewy, wszystkie bankomaty i prowadzenie konta za darmo.

potwierdzam. również korzystam i jestem zadowolonych. dodatkowo łatwy dostęp przez aplikację na smartfona. alior banku nie polecam.

Kolego specyzuj swoją wypowiedź czy nie polecasz Alior Banku czy Alior Sync :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiałem już chyba z 5 banków. Polecam SZCZERZE Alior Bank ewentualnie MBank. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko za free dobre kredyty etc ja jestem sto% zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat mam konto direct w ING i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Przelewy, wszystkie bankomaty i prowadzenie konta za darmo.

potwierdzam. również korzystam i jestem zadowolonych. dodatkowo łatwy dostęp przez aplikację na smartfona. alior banku nie polecam.

Kolego specyzuj swoją wypowiedź czy nie polecasz Alior Banku czy Alior Sync :doh:

przecież piszę, że alior banku a nie alior sync :doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z wypłata np 30tys zł trzeba do bakomatu podchodzic 10razy?

Mam w Mbanku i bankomaty w których moge wypłacac maja limity 3tys zł jednorazowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam nie jedno konto, a zestaw dwóch. To taki mój mały patent.

- Bank internetowy - Alior Sync - konto internetowe, darmowe bankomaty i przelewy

- kantor.aliorbank.pl - zakładamy konto walutowe (+ w PLN), ale uwaga - bez karty! Tylko wtedy jest darmowe.

Co daje takie połączenie? Alior Sync i Alior Bank to ta sama grupa. Przelewy pomiędzy Sync i Kantorem Alior Banku idą kilka sekund. Dzięki temu możemy sobie w placówkach Alior Bank wpłacać i wypłacać kasę (złotówki i walutę) na konto Kantoru i w kilka sekund przenosić kasę pomiędzy kontami.

Dzięki temu mamy darmowe konto i dostęp do placówek :) A i kursy wymiany w Kantorze Aliora są bardzo dobre jeśli ktoś obraca walutami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z wypłata np 30tys zł trzeba do bakomatu podchodzic 10razy?

Mam w Mbanku i bankomaty w których moge wypłacac maja limity 3tys zł jednorazowo

Bankomaty Euronetu 3900 zł i 4000 zł w zależności od modelu maszyny. I to są kwestie techniczne, których nie przeskoczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra przeniosła się do ING i jest dużo bardziej zadowolona niż w Alior Banku, w którym była wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z wypłata np 30tys zł trzeba do bakomatu podchodzic 10razy?

Nawet w "tradycyjnym" banku wypłatę takiej kwoty musisz z reguły zamawiać 2 dni wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z wypłata np 30tys zł trzeba do bakomatu podchodzic 10razy?

Nawet w "tradycyjnym" banku wypłatę takiej kwoty musisz z reguły zamawiać 2 dni wcześniej :)

No dobrze ale zamawiasz, idziesz i bierzesz a tu musisz biegać 10 razy do bankomatu bo oddziału jako takiego nie ma:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z wypłata np 30tys zł trzeba do bakomatu podchodzic 10razy?

Nawet w "tradycyjnym" banku wypłatę takiej kwoty musisz z reguły zamawiać 2 dni wcześniej :)

No dobrze ale zamawiasz, idziesz i bierzesz a tu musisz biegać 10 razy do bankomatu bo oddziału jako takiego nie ma:wink:

Nie musisz biegać, możesz stać przy bankomacie i zrobić te 10 wypłat. Jak ktoś wypłaca takie kwoty codziennie to rozumiem, ale jak ktoś robi to raz w roku to już jest szukanie dziury w :dziura::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...