Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Audi A4, 1.6, sedan, seria


august

Rekomendowane odpowiedzi

Pora zaktualizować profil :decayed:

Auto mam ponad 3 lata, kupiłem kompletnego golasa i trochę już w nim podłubałem.

Kierunkowskazy białe.

Elektryczne szyby przód.

Elektryczne szyby tył.

Lampy polift przód.

Lampy polift tył.

Wymiana obicia tapicerki na alcantarę.

Alufelgi ori 16"

Nowa gałka zmiany biegów.

Licznik z FIS, lub jakiś bajer pokazujący spalanie.

Radio ori z CD, Concert2? Zamontowałem odbiornik bluetooth w radiu gamma :)

Sterownik centralnego zamka na pilota.

Domykanie szyb z pilota.

Lampka exclusive, podświetlana, z dwiema diodami.

Lampki w boczkach (czerwone i białe).

Lepsze głośniki (może 16cm).

Naprawa drzwi pasażera (kupiona z wgniotką parkingową).

Malowanie zderzaków, dokładek, klamek i obudów lusterek w kolor nadwozia.

Wymiana prawego lusterka na duże. Przestał mi się podobać ten pomysł.

Żarówki chrom w kierunkowskazy.

Podświetlane nawiewy.

Oświetlenie nóg.

Ryglowanie drzwi po przekroczeniu danej prędkości (na razie mam po pierwszym wciśnięciu pedału stopu).

Podświetlane Słoneczka.

Ori rolety tył.

Minimalnie niższy zawias. Jest 1BE

Najbardziej aktualne zdjęcia:

5ce4fbf204cbddab.jpg

79462de01dcd3e70.jpg

Doprowadzam A4 technicznie do IGŁY. Zawieszenie i silnik, a potem pomyślę o gazie i naprawie naprawie lakieru, bo jakiś *** obrysował mi wszystkie drzwi czymś ostrym. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

august bardzo mi się podoba jak opisałeś swoje autko :good: Widać w tym tekście ogromną radość z posiadania tego autka, fakt może nie ma ono super wyposażenia, może to nie jest torpeda (silnik) ale jak fajnie się czyta opis autka kogoś kto jest niezmiernie usatysfakcjonowany nabyciem takiego cuda :) Super! :good: I tak jak mówisz, jakieś zmiany wprowadź, przede wszystkim alu, a co więcej to zobaczysz w przyszłości, może nie ma sensu ładować ogromnej ilości kasy, ale uwierz jak zaczniesz jakieś modyfikacje to tak Cię to wciągnie że nie będziesz myślał o tym żeby przestać :naughty: Wiem to ze swojego doświadczenia :decayed: Mnie też przerażał koszt wymiany lamp na poliftowe ale jakoś uzbierałem i wreszcie mam :kox: A w głowie kolejne plany... :cool1: Dobra nie będę się rozpisywał... Bardzo fajne autko i gratuluję zakupu, oby służyła jak należy i nie sprawiała najmniejszych problemów, przyjemnego użytkowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalny gość z Ciebie, nie przesadnie ze smakiem, nie wkładaj za duzo kasy tyle co potrzeba i tak Ci tego nikt nie odda a pamiętaj że auto ma już 13 tak 13 LAT! i jak mówią audi jest audi nie rób papudroctwa, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma podobne :audi: tylko "zielony metalik", przewijam się nim już prawie 3 lata, też nie przesadzam z przeróbkami robię to co trzeba. I już zaczynam się powoli rozgladać za innym oczywiście też :audi: bo co innego :) . Maży mi się już B6, dodatkowo Avant, benzynka i może też 1,6 albo jakieś małe 1,8. Życzę miłego użytkowania, napewno będziesz zadowolony, a że nie ma jakiegoś super wypasu, będzię w nastepnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :), fajnie że się rozumiemy :)

Nie planuję większych zmian, zwłaszcza takich, których nie można "wyjąć" z auta, bo z doświadczenia wiem, że nikt za to nie zapłaci.

Podobnie z gazem - już raz miałem i mi starczy :no: (pewnie w audi jest dużo lepiej, ale muszę odpocząć od problemów z lpg).

Co do wyposażenia - to dla mnie wypasem jest nawet wspomaganie czy obrotomierz, więc nie jest tak źle - gdyby było wszystko od razu to nie miałbym się czym cieszyć w następnej audi ;)

Silnik może i nie ma porównania do większych pojemności, ale dla mnie przeskok z 30KM z LPG na 100KM to duża różnica.

Dodam jeszcze, że A4 to chyba jedyny samochód do 2000r., który podoba się mi i mojej żonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiedłem się z SC 0.9. Nie ma porównania i swietnie Cie rozumiem. Dla mnie też to był niesamowity przeskok jakościowy (Fakt - audi za nowego kosztowało pewnie z 80 000, a SC wiadomo ile...)

Najwięcej zalet wyszło podczas ostatniego wyjazdu w góry i śmigania po serpentynkach. Nawet na oponkach z serii 195/65R15 dzielnie dawał radę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz 900-tka to już wypas, moja 700 wg danych fabrycznych miała do setki ponad 33 sekundy :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj więcej fotek, z tego co widać trochę wkładu i będzie ok.

Zmienisz felgi i od razu autko inaczej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli idzie. Nic się na razie nie psuje, więc wymieniam po kolei wszystkie eksploatacyjne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! podoba mi się Twoje podejście do sprawy!! A4 to A4 ono już samo w sobie wygląda Świetnie! Jak mody to tylko ori!

Ja wcześniej też jeździłem 1.6 a z wypasu to był elek.szyber i elek.lusterka :) Ale nie było tak źe! teraz mam jeszcze elek.szybki i podgrzewane fotele (których nie włączam bo o męskosc się boje :wink4: ) A i bez tego bym przeżył jeżeli czerpiesz przyjemność z jazdy to oto chodzi :wink4: I wychodze z założenia że jak czegoś niema to się nie popsuje :naughty:

Co do tej gumy na boczkach to większość A4 to ma! Ja w swojej walcze z tym mankamentem co dziennie :wallbash: jak wracam z pracy! Po około 10minutach odpuszczam :) Więc ze swojego doświadczenia to wiem że będzie to ciężko usunąc beż demontażu :kwasny:

Ja osobiście mam zamiar zedrzeć tą gume z wszystkich drzwi i pomalować w czarny mat!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, ładna... Kiedy będziesz na spocie? :decayed:

Hehe, chciałbym bardzo. Miałem wpaść 11. stycznia, ale wypadło coś innego. Mam nadzieję, że tym razem się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem drzwi od anglika, bo okazało się, że taniej będzie kupić nowe niż szpachlować stare (przypominam, że kupiłem z wgniotką parkingową).

Okazało się, że te drzwi mają pełną elektrykę, a że nie były drogie - to kupiłem dwie pary.

Teraz muszę pomalować te nowe drzwi i wymienić.

I przy okazji podmienię ramki na te z elektryką.

Mieliście rację - strasznie to wciąga.

Prawe drzwi mają duże lusterko - więc też może podmienię ;) - ale nie mam wkładu, więc kolejny wydatek..

Panele sterowania szybami oczywiście od anglika się nie nadają, więc kupiłem panele z przyciskami od eSy. Te panele są na 4 szyby elektryczne, więc jak tu nie kupić elektryki do tyłu...

Jak już zdejmę boczki to wypadałoby wymienić ten powycierany materiał. Chyba założę stalowoczarną alcantarę...

..ehh.. chyba mnie dopadło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ziomka z cudną furmanka :drunk: kolejne piękne :audi: z spokojnym silniczkiem :> widzę że kolega tak samo przesiadł się z takej samej furmanki jak ja na taką samą :decayed: tylko moja miała 900cm3 widać poznaniacy tak mają :tongue4: powodzenia w modach z elektryką po finale będzie kilka pytań :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając przypomniałem sobie, jak kupiłem moją pierwszą A4 też 1,6 :good: "sentyment"

Pozdrawiam :hi: i gratuluję zakupu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...