Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

A czy w b7 po założeniu tych sprężyn z krosna będzie śmigać, siłownik mam o sile 530n. Ewentualnie czy będzie pasował siłownik z b6 o sile 650n, z tego co widzę ma inny skok i L max.

B7 jest to samo co B6 a siłowników 650N w B6 seryjnie nie było chyba że masz na myśli C6, ale jak poczytasz wątek to zobaczysz że te C6 jedyne śmigają

no chyba że test na 630N KROSNO wyjdzie ale to jeszcze trza poczekać na kolegę UCHO.77 który będzie go przeprowadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale czemu ten temat jest, albo zamykany, albo przenoszony...

Bardziej pasował wg mnie do warsztatu niż do "nadwozia"

Teraz pewnie połowa osób udzielających go szuka...

Każdy obiecuje filmiki i opis spostrzeżeń, efektów i na tym się kończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na graty maja wszystkie dotrzeć do mnie do końca przyszłego tygodnia także do 20-01 będę miał przetestowane i zamieszczę filmik i opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój filmik bedzie jak zjade z trasy:wink:i jeszcze czekam na skrzynki wiec myślę że temat ogarnę w sobotę:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcem tygodnia myślę że skompletuję całość i będę rezał w A6 C5 lift. Dam znać co i jak.

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Pany ku mojemu zaskoczeniu kurier dostarczył mi dziś siłowniki z Krosna 24520 sprężyny też już mam tylko jest mały problem tzn. za piernika nie mogę odkręcić tych główek z tłoczyska. Kręcę ręką na siłę i obraca się tłoczysko a nie ta główka. Jak wy sobie radzicie z odkręceniem tej części? Proszę o pomoc bo jutro chciałbym się zabrać za modzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spróbuję tak. A czy macie jeszcze inny sposób gdyby ten pierwszy nie przyniósł rezultatów

nie ma innego sposobu, możesz pomóc sobie imadłem, tylko przed ściśnięciem owiń tłoczysko w jakąś gume, żeby się nie ślizgało i żeby go nie uszkodzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a będziesz jutro w Żorach na spocie?
50/50 bo jeszcze w trasie jestem, a na jutro mam ambitny plan aby w końcu blutka ogarnąć:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie masakra ale te główki są mocno dokręcone. Na szczęście przy pomocy solidnego kawałka gumy udało się mi je odkręcić w rękach. Dziś wszystko sobie przygotuje a jutro będe działał.

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

No to zestaw do rezania już jest. poprawcie mnie jeśli coś nie tak z kolejnością

DSC_0335.jpg

DSC_0344.jpg

DSC_0340.jpg

DSC_0334.jpg

Aha i jeszcze jedno jakiej średnicy oringów gumowych używacie na tłoczysko bo te co polecają w pierwszym poście są za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie masakra ale te główki są mocno dokręcone. Na szczęście przy pomocy solidnego kawałka gumy udało się mi je odkręcić w rękach. Dziś wszystko sobie przygotuje a jutro będe działał.

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

No to zestaw do rezania już jest. poprawcie mnie jeśli coś nie tak z kolejnością

http://s13.postimg.org/gxrhw0n2b/DSC_0335.jpg

http://s28.postimg.org/ivlbx0beh/DSC_0344.jpg

http://s21.postimg.org/cdtal8x0z/DSC_0340.jpg

http://s27.postimg.org/goa8u0gj3/DSC_0334.jpg

Aha i jeszcze jedno jakiej średnicy oringów gumowych używacie na tłoczysko bo te co polecają w pierwszym poście są za duże.

Właśnie chciałem ci się zapytać jakich ty użyłeś.

masz jakieś zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do oringów to w domu znalazłem jakiś dwa mniejsze założyłem i jest ok. Tak po za tym dziś ruszyłem z tym modem i jak się okazało po założeniu go w takiej konfiguracji jak na zdjęciach powyżej niestety ale nie otwiera automatycznie klapy. Wydaje się mi że sprężyna jest za słaba choć nawet siłownikom trzeba co najmniej dwukrotnie pomóc aby klapę pociągnęły ją do samej góry. Ogólnie na chwile obecną zdjąłem nowe siłowniki powróciłem do starych i będę kombinował sprężyny koloru czerwonego. Może z nimi się uda jeśli nie to kiszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś te sprężynki do sprzedania i druga sprawa czy nie lepiej od razy te sprężyny na czarno psiknąć ten zielony kolor tak niekoniecznie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprężyny zielone zamówione. a tu się okazuje ze są za słabe??:kwasny: tylko nie rozumiem dlaczego na filmie na tym zestawie śmiga?? moze sa mocniejsze siłowniki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprężyny zielone zamówione. a tu się okazuje ze są za słabe??:kwasny: tylko nie rozumiem dlaczego na filmie na tym zestawie śmiga?? moze sa mocniejsze siłowniki??

Spokojnie, bez paniki. Kolega ma A6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kolega Adriano007 to montował w A6 C5 z tego co czytałem wcześniej a tam klapa jest ładnych parę kilo cięższa od naszych w B6 i B7

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

zielona sprezynka , silownik krosno podkladka i tulejka gumowa fi 9

tulejki gumowe gdzie kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rolniczym

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

smiga bo jest troszke cieplej a i auto po trasie , inna temp i juz siłowniki lepiej dzialaja w lecie i na wiosne to na spokojnie sobie poradza , na zime mysle o niebieskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...