Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy siłowniki Krosno 650 bo rozumiem że tylko takie używacie otwierają się tak samo wysoko jak ori? Czyli można jeszcze ręką wyżej podnieść?

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie i drugie tez nie....

Są krótsze po to, aby było miejsce na sprężynkę po zamknięciu klapy

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a oryginalnie jakie są parametry? Mam już zużyte siłowniki i chcialbym założyć takie same

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panocki

dawno tutaj nie zaglądałem, ale też nie było potrzeby :decayed:

ostatnio zaobserwowałem że po prawie 9 miesiącach użytkowania na niebieskich sprężynkach te już nie dają rady i będzie je trzeba wymienić na nowe.

obejrzałem dokładnie klapę i zawiasy nic nigdzie nie pęka nie haczy po prostu sprężynki będąc większość czasu w pozycji ściśniętej już nie dają rady i straciły większość swojej "siły", musze za pierwszym razem klapie pomóc się podnieść potem już za każdym razem śmiaga ale też już nie tak energicznie jak na początku.

Ale podsumowując wydatek 30PLN na rok żeby mod działał nie jest jakimś strasznym utrudnieniem, dlatego też zamawiam nowe springi i automat znowu działa :decayed:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , a jak wygląda sprawa z sedanem, właśnie wczoraj kupiłem b7 w sedanie, chciałbym sobie to wyrezać, czy ma ktoś może gotowy mechanizm do podnoszenia klapy bagażnika w sedanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w dziale "sprzedam" czesto sie to pojawia ;)

Sent from my iPhone 5S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , a jak wygląda sprawa z sedanem, właśnie wczoraj kupiłem b7 w sedanie, chciałbym sobie to wyrezać, czy ma ktoś może gotowy mechanizm do podnoszenia klapy bagażnika w sedanie?

Napisz do niego http://a4-klub.pl/members/lukaszxxx-22293/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów ;) chciałbym zamontować ten patent w mojej audi. I mam pytanko odnoście sprężyn a mianowicie czy nadal jest możliwość zamówienia ich z firmy PENTA Polska Sp. z o.o. jak podano na 1 str ?? Albo ktoś może ma do sprzedania komplet niebieskich ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Odkopie troszkę temat. Czy użytkownicy b5-ki, którzy przerobili u siebie temat otwierania mogą uchylić rąbka tajemnicy na jakim siłowniku i sprężynach oparli swoje otwieranie? Nie znalazłem tu w temacie jednoznacznej odpowiedzi. Wiem jedynie, że sprężyny najprawdopodobniej fioletowe muszą być...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fioletowe odpadają, niebieskie ale 28mm długa jeśli dobrze pamietam, ja odpusciłem sobie tego moga bo w b5 jest za ciasno i jak nałozysz na siłownik sprerzynki to u mnie klape strasznie cisneło w dół bałem sie o lampy i zrezygnowałem, a i siłowniki od b6 530 nm na takich miał zrobione kolega Arturoo

Wysłane z mojego LG-P710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw: siłowniki Krosno 650 + niebieskie sprężynki wytrzymały 4 miesiące bezproblemowej pracy. Teraz mam podobny problem jak kolega #Przemo#. Dopiero jak parę razy pomogę ręką otworzyć klapę, to później z pilota pójdzie samo. Ma ktoś jakiś patent na to, żeby nie trzeba było co jakiś czas tych sprężyn kupować? Może jeszcze mocniejsze założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś te sprężyny odsprzedać, bo czekam na odpowiedź z Penty i nie wiem czy się w ogóle odezwą do szarego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panocki

odnośnie mocniejszych sprężyn to jak pisałem w pierwszym poście i w kilku późniejszych, SZCZERZE ODRADZAM!!! klapa, szyba i cała konstrukcja tego nie wytrzyma!!

do czego doszedłem to, u mnie się nie otwierało ponieważ poluźniły się mocowania siłowników w klapie, one są przykręcone i i po wielokrotnym otwieraniu i zamykaniu i zwiększonych siłach jakie na nie działają poluzowały się, wziołem klucz chyba 14tka tam jest, i dokręciłem je i klapa znowu śmiga.

Dla sceptyków dodam iż nic nie ma krzywe, nic nie przecieka itp itd wszystko gra ogólnie.

Chociaż sprężynki straciły trochę mocy i jak nie otwieram klapy powyżej 3 dni musze za pierwszym razem jej pomóc.

Jeżeli ktoś chce zamówić sprężynki to napiszcie ja bedę zamawiał w przyszłym tygodniu dla mnie nowe niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiem znaleźć gotowego zestawu do sedana.. ma ktoś na sprzedaż lub powie dokładnie jakie sprężynki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiem znaleźć gotowego zestawu do sedana.. ma ktoś na sprzedaż lub powie dokładnie jakie sprężynki ?

Nie ma zestawu do sedana nikt tego tematu nie ogarniał albo nie zgłębiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiem znaleźć gotowego zestawu do sedana.. ma ktoś na sprzedaż lub powie dokładnie jakie sprężynki ?

Nie ma zestawu do sedana nikt tego tematu nie ogarniał albo nie zgłębiał

Zestaw do sedana jest ale są to gotowe zawiasy i na forum ktoś sprzedawał chyba Łukasz...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiem znaleźć gotowego zestawu do sedana.. ma ktoś na sprzedaż lub powie dokładnie jakie sprężynki ?

Nie ma zestawu do sedana nikt tego tematu nie ogarniał albo nie zgłębiał

Zestaw do sedana jest ale są to gotowe zawiasy i na forum ktoś sprzedawał chyba Łukasz...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Nie wiedziałem bo tutaj kilka osób się pytało ale nikt konkretów nie podawał

Ale jak tak to memory five wladi i jazda :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś namiary na Łukasza ? zawiasy pewnie wyjdą więcej niż sprężynki :) wszyscy z sedanami siedzą cicho :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...