Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dekle felg


musznik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć szukam dekli do takich oto felg http://allegro.pl/opony-zimowe-alufelgi-205-60-r15-audi-a6-okazja-i3705658454.html. na allegro jest duży wybór lecz nie wiem jaki rozmiar pasuje, moze kto pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisalem numery z felgi 4B0 601 025J. Do tych felg pasuje tylko jeden rodzaj deklów, przeznaczony tylko i wyłacznie do tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4B0601165J - Numer kapselków

Ten sam numer na przedlift i polift, z tym że różnią sie troche wyglądem (polift ładniejszy afkors)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,konkretna odpowiedz.

DEKLE AUDI 4 SZT. ORYGINAŁY NAJTANIEJ (3683828407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Te wżery da się spolerować,to jest aluminium? Są dekle malowane i polerowane z tymi numerami,czy mi się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie takie dekielki w ciągu tygodnia od zakupu auta zajumali mi pod marketem-, więc szkoda złodziejom prezenty robić-, niedawno kupiłem takie na allegro ( tylko i wyłącznie po to aby sprzedać orginalne felgi z dekielkami )i kupić jakieś inne - bo naprawdę szkoda nerwów...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale ludzie to kradną na potęge... Jakby sobie z tego trofea robili...:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dużo ludzi szuka takowych, mi osobiście z poprzedniego auta zajumali, ale dziwnym trafem dwa tylko im były potrzebne. Teraz mam czarną stal, spokój przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, posiadam felgi od A5 i problem polega na tym że w A5 średnica piasty wynosi 66,6mm a w B5 jest 57,1... kupiłem przejściówkę z ale nadal jest luz chyba przez dystanse, ale jeżeli bym kupił takie dystanse Audi A5 20mm Hubcentric Wheel Spacer Kit 5x112PCD 66.6 C/B, With Radius Bolts | eBay jeżeli by nasadzić przejście na piastę w aucie a później dystans na to, to bicie koła powinno zniknąć ? co polecacie i co radzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to nie będzie ci pasował dystans, za to fela jak najbardziej.

Zresztą, specem nie jestem, załóż temat bo pytając sie o takie mody w temacie "dekle felg" to jak pytać o bilety lotnicze w warzywniaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. Po co ci ten dystans, przecież w felgach z A5,jak dobrze pamiętam to było ET26, gdzie ty to zmieścisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...