Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie pompuje i kolor jeden z najciekawszych jak dla mnie.. :)

DV odzywa sie tak, bo pewnie filtr już tak nie wycisza :) wg mnie..

Opublikowano

fajna audiczka no i kolorek najlepszy , powodzenia w modach :banan:

Opublikowano
  • Autor

Nasteony mod na weekend to okleina zamiast drewna bo juz patrzec nie moge :-)

Opublikowano

Na 100% masz spierdzieloną membranę w zaworze DV (dźwięk zrebaka)

Opublikowano
  • Autor

Jesli to nie szkodzi silnikowi to niech źrebaczy :-)

Opublikowano

Na pewno nie pomaga . Zrob to czym prędzej a pewnie odczujesz roznice:wink:. Na pewno zamiast dzwieku zrebaka który dlamnie jest conajmniej nie ciekawy będzie fajne psstt

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem ze trzeba caly zawor wymienic ?

Opublikowano

Tak, DV dośćc zesto się psuja . najlepiej zamontować forga 007. Jeżeli chcesz zalozyc seryjna kupuj DV z tt sa mocniejsze

Opublikowano
  • Autor

Informuję że dzisiaj zostało naprawione a raczej wymienione żarówki podświetlenia nóg tył i przód :)

Miało być więcej fotek wyszły 2 :D

P1150495_fhdr.jpg

P1150501.jpg

Opublikowano

Przycisk to ładnie zgnojony masz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak i w drzwiach przyciski tak ktos pazurami jezdzil ze szok... Ale wszystko do zrobienia jest :-)

Opublikowano

U mnie przy 150km nadzwyczaj dobrze te przyciski wyglądały :wink:

Ale to dobry powód na wymiane włacznika na ten AUTO i na chromowane właczniki szyb :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wlecial brakujacy glosnik w polce bassowy, jednak ktos mial tam deche na dwa glosniki... Udalo sie to wyrwac, jak by ktos preferowal to oddam za piwko :-) inaczej na smietnik wyleci.

DSC_1254.jpg

---------- Post dopisany 07-01-2014 at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2013 at 16:27 ----------

Nowy mały mod :)

Emblemat quattro, podziękowania dla kolegi pieciajek

P1150616_fhdr.jpg

Jeszcze w tym tygodniu zniknie drewno z wnętrza :)

Opublikowano

Elegancko :-) ja może wkleję sobie jakiegoś małego gekona, delikatny akcent quattro,

A drewno.. Bardzo słuszna decyzja. Zmieniasz czy jakaś folia?

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
A drewno.. Bardzo słuszna decyzja. Zmieniasz czy jakaś folia?

Jak widzę ceny tych dekorów to tylko folia wchodzi w grę :) już nie raz się nią bawiłem tak że będzie dobrze a efekt pokaże jak już dojdzie :)

---------- Post dopisany 08-01-2014 at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 16:33 ----------

No i jest kolejny mod :D może nie każdemu się podoba ale od drewna wszystko będzie lepsze :)

P1150617.jpg

P1150624.jpg

P1150627.jpg

Opublikowano

Jest lepiej ale najlepiej by było gdybyś je pomalował:whistling:

Opublikowano

Moim zdaniem za***iście się prezentują, szczególnie już w samochodzie, tylko ta kierownica teraz razi :/

Opublikowano

DV masz napewno skopany. Jak będziesz podmieniał to jak się nie myle 06A145710N od TT.

Ładna furka:)

Opublikowano
  • Autor
Jest lepiej ale najlepiej by było gdybyś je pomalował:whistling:

Czym ? na zywo wygląda to jak by było bezbarwnym pomalowane i jest blębia :)

rade a jaką kiere masz na myśli ? :)

DV chyba nie szkodzi więc skupiam sie na czym innym :)

Opublikowano

Folia to folia a lakier to lakier. Jest różnica w dotyku, trwałości i wyglądzie.

Folia z czasem zachodzi. Miałem w B5 folię, w B6 listwy są polakierowane.

Dlatego polecam lakierowanie listew.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.