Skocz do zawartości
IGNOROWANY

analiza logów B6 1.8 T 163


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki

---------- Post dopisany 10-04-2014 at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 20:35 ----------

Pozostały jeszcze dwa błędy i mam prośbę.Jak ktoś może niech przybliży gdzie dokładnie znajdę g28 (może fotka).Pod zbiorniczkiem płynu chłodzącego jest sucho.Zrobiłem fotkę błędów jakie wyskakują

CAM00362.jpg

Nie mogę znaleźć tej nieszczelności, ale powoli ogarnę.Mam w okolicy takich mechaniorów, że prędzej się sam wszystkiego nauczę ,bo tamci od razu wszystko wymieniają na nowe.Podpowie ktoś jak sprawdzić czy z przepustnicą wszystko jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś może niech przybliży gdzie dokładnie znajdę g28 (może fotka)

Zobacz to:

B6 A4 1.8T: Engine Speed Sensor (G28) Replacement

Zrób jeszcze raz logi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U gajosa czyli serwis około 320zł

nr to 078906433A

Na allegro zamiennik 40zł

CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU AUDI A4 A6 A8 SEAT EXEO (4124675299) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub oryginał używany w podobnych pieniądzach.

Posprawdzaj swój może wtyczka nie łączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie nie zakładam nowego bo ciąg dalszy trwa.Wziąłem się wreszcie za ten czujnik.Ku........a zaraz mnie trafi.Zobaczcie co zastałem

CAM00370.jpg

Okazało sie, że mam tam dziurę.Nic nie ma i widać jakąś zębatkę.Wypiąłem kostkę i ta idzie gdzieś za silnik...???Pomyślałem że spróbuję włożyć nowy czujnik na swoje miejsce i wpiąć w kostkę.Silnik za ..uja nie chciał zagadać i do tego gwizdał jakoś dziwnie.Jak podłączyłem starą kostkę pali normalnie.No to sobie myślę,że zostawię czujnik na swoim miejscu a kostki nie podłączę i zobaczę jak się silnik zachowa.Normalnie odpalił.Pojechałem do sklepu i ten nagle mi zdechł ,zapaliła się kontrolka od "ciśnienia oleju".Za nic nie chciał zapalić.Wróciłem do starego ustawienia czyli zostawiłem dziurę jaka była i wyjąłem czujnik.Po ok. 15 minutach dopiero odpalił.Ale z czujnikiem stało się coś takiego

CAM00373.jpg

Coś chyba nie tak.Czujnik kupiłem taki

CAM00374.jpg

Poratujcie, bo nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie wiele się wyjaśniło i naprawiło.Chciałbym wstawić nowe logi.Nawet je zrobiłem, przekonwertowałem, ale nie wiem jak je tu wstawić tak żeby było wszystko ok i zrozumiale.Nie wkurzać się tylko pomóc bo vcdsa mam od niedawna i wszystkiego się uczę.Zrobiłem log 1 , 2 , 8 ,32 ,34 , 115.Będzie wszystko no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze tam żeby podać mail do autoryzacji ale nic mi nie przychodzi i nie bardzo wiem gdzie tam wkleić te pliki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam inny problem nie mam logow ale mam zdjęcia może ktoś pomoże aukumulator 60ah 540ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grubcio1980

Wpisujesz maila,i wyskakuje Ci nowe okno i klikasz wybierz plik i następnie wybierasz logi i tyle. Zadna filozofia.

magik19_84 Czyje masz te zdjęcia? akumulatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano widzisz Kamil.Wpisuje maila i wyskakuje mi komunikat "na mail został wysłany link autoryzacyjny".Żadne nowe okno nie wyskakuje , a na maila nic nie przychodzi.Nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że maila dobrze wpisujesz?? Ani w skrzynce odbiorczej, ani w spamie nic nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawdzałem kilkakrotnie,bo też myślałem, że jakąś literówka zapodałem.Mi nie działa.Nawet wrzuciłem drugiego maila i też nic nie przychodzi.Nie wiem o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

Kamil podeślesz jakiego linka

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Wam normalnie ta strona działa VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Podaj e-mail..

VagLog Decoder VagLogDecoder by SkOOrA

Program jest fajny do przeglądania logów na kompie, ale we wrzuceniu na forum nic nie pomoże chyba, że robić fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.Może mógłby ktoś wstawić za mnie moje logi, bo za .....uja nie mogę się tam zalogować.Przesłałbym na maila.Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...