Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mama doła - blondyna mnie objechała

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wracałem niedawno do Lublina i na podwójnej ciągłej , pod górkę wyprzedziła mnie kobitka Matizem :polew: Ale chyba jakaś j**nięta była , albo coś zażyła , bo sznurek samochodów jeden za drugim , a ta lewy kierunek i ogień.Ludzie z naprzeciwka uciekali na pobocze :shocked: Wciągnęła tak ponad 10 samochodów i zapewne teraz opisuje to na forum Matiza :polew:

Pewnie miala LPG :polew:

Opublikowano

Pewnie miala LPG

Diesel + NOS :mysli:
Opublikowano

"no nic, musisz to przetrwać, przetrzymać, może Ci nie utnie, nie zgilotynuje" :good:

Opublikowano

Wracałem niedawno do Lublina i na podwójnej ciągłej , pod górkę wyprzedziła mnie kobitka Matizem :polew: Ale chyba jakaś j**nięta była , albo coś zażyła , bo sznurek samochodów jeden za drugim , a ta lewy kierunek i ogień.Ludzie z naprzeciwka uciekali na pobocze :shocked: Wciągnęła tak ponad 10 samochodów i zapewne teraz opisuje to na forum Matiza :polew:

I na forum matiza w dziale ,,Street Kille'' Objechałam 10 aut w tym jedno Audi A4, dodam ze było to jeszcze pod górkę a mój Maciek nic nie wymiękał :good:
Opublikowano

Jak widze ze dobra czika mnie objezdza a ja juz zdycham to odwracam glowe ze niby przepustnica na 40% a ja nie wiem o co chodzi :rolleyes:

I dzien udany mam i sumienie czyste i wogule milo :evil:

Opublikowano

Wracałem niedawno do Lublina i na podwójnej ciągłej , pod górkę wyprzedziła mnie kobitka Matizem :polew: Ale chyba jakaś j**nięta była , albo coś zażyła , bo sznurek samochodów jeden za drugim , a ta lewy kierunek i ogień.Ludzie z naprzeciwka uciekali na pobocze :shocked: Wciągnęła tak ponad 10 samochodów i zapewne teraz opisuje to na forum Matiza :polew:

oniaka Ana miała montować turbo do swojego matiza :)

Opublikowano

Wracałem niedawno do Lublina i na podwójnej ciągłej , pod górkę wyprzedziła mnie kobitka Matizem :polew: Ale chyba jakaś j**nięta była , albo coś zażyła , bo sznurek samochodów jeden za drugim , a ta lewy kierunek i ogień.Ludzie z naprzeciwka uciekali na pobocze :shocked: Wciągnęła tak ponad 10 samochodów i zapewne teraz opisuje to na forum Matiza :polew:

oniaka Ana miała montować turbo do swojego matiza :)

do tego jeszcze maly virus :wink4: i kilka butli w bagazniku :polew:
Opublikowano

i pedaly dla pasazerow :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.