Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1.9 Tdi Quattro, Gtb2260, Kilka Innych Modyfikacji - Najprawdopodobniej Najmocniejsze A4 B6 1.9Tdi


juby_p

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkością muszli i innymi niuansami, jest dużo trudniejsza w montażu, jest też nowsza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z jakiego auta taka turbina ??? Ładny wynik wam wyszedł . Ja się cały czas zastanawiam czy u siebie wsadzić większe wtryski , czy zmienić silnik na r 3,2 biturbo . Pytanko jeszcze o sprzęgło, seryjne brd czy wzmacniałeś docisk???/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo z takiego samego auta jak vk tylko nowszego, sprzegło BRD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem tutaj wątpić w te 600 niuta, ale mniejsza o to... tyle momentu ogarnie sprzęgło z brd z wzmocnionym dociskiem i tarczą obitą kevlarem. PS: Są setupy 1.9 tdi, które z gazem mają "4" z przodu...

Wysłane z Galaxy S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci masz trochę projektów z podobnym niutem bez dodatkowych paliw więc jest to do ogarnięcia, auta nie znam, modyfikacji nie znam więc się nie wypowiadam ale z kwestionowaniem pomorów Roberta byłbym ostrożny.

Wkleiłem tylko dla informacji

 

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak się zbierają klekociki z taką mocą i momentem :D ja mam połowę tego i jest całkiem sympatycznie do jazdy na co dzień :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ktoś odgrzał temat z przed 4 lat, jakby się ktoś zastanawiał to ten silnik jeszcze jeździ i ma się dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie fwd tylko quattro. Bez sensu przy fwd tyle mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2013 o 23:02, juby_p napisał:

Auto zostało wystrojone na seryjnych pompkach o końcówce AR i seryjnym słabym sprzęgle z wynikiem 416Nm i 233PS.

Dużo dymu było? Pytam bo mam właśnie AR'ki i tak sie zastanawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎01 o 10:41, Mozgu napisał:

Ale to nie fwd tylko quattro. Bez sensu przy fwd tyle mocy

Głupoty opowidasz. Wystarczy zrobić limiter momentu obrotowego na 1 i 2 biegu i autem rusza się bez najmniejszego problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2017 o 07:14, juby_p napisał:

Widzę że ktoś odgrzał temat z przed 4 lat, jakby się ktoś zastanawiał to ten silnik jeszcze jeździ i ma się dobrze:)

Wczoraj trochę tym połamałem wiec jezdzi, koła się kręcą ? Czy ma się dobrze?? Chyba tak, lecz nie wiem jakimi parametrami auto dysponowało po modyfikacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...