Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?


grzes1150

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie po wybiciu kata z początku trochę kopcił,teraz już nie (po przejechaniu trasy ponad 300 km)

Ty jak masz zapieprzone gardło tez musisz najpierw wszystko wykaszlec żeby odetchnąć pełną piersią :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy diesel po konkretnym bucie przydymi, czy ma kata czy nie ma kata, Jak wam nigdy nie dymi to znaczy ze PSJ nie jest wam obcy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy diesel po konkretnym bucie przydymi, czy ma kata czy nie ma kata, Jak wam nigdy nie dymi to znaczy ze PSJ nie jest wam obcy :polew: :polew:

Niestety w zimę na mieście PSJ jest nieunikniony :no:

A większość z nas tak musi jeździć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek po wycieciu kata to na 100%% troche zakopci :kox: ale jak juz sie sadza wypali to nie powinno :D

Dokładnie bo jak ja sie kata pozbyłem to troche sadzą walił z wydechu ale juz jest spokój :>

wyjaśnijcie mi skrót PSJ bo żem ciemny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piz*owaty styl jazdy :wink4:

zamulanie jednym słowem. Nieprzekraczanie 3-3,5k obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piz*owaty styl jazdy :wink4:

zamulanie jednym słowem. Nieprzekraczanie 3-3,5k obrotów.

aaaa :decayed: przyznam że czasem mi się to zdarza :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak często swojego kręcić na obroty nie musze bo nie mam zmiennej geometrii w tubawce więc nie ma sie tam co zapiec :D ale od czasu do czasu pogonie mojego 1Z :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem ostatnio 1Z od taty ale 80 i jak na ta mase nawet mu do sie odpycha............umiarkowanie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpychać sie to odpycha ale dobrze że nie kopci jak stary Transit :kox: ja myśle nad chipem do mojego 1Z :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tam co jazde ( czyli codziennie) sie kreci do 4k. PSJ nie dla mnie :tongue4:

I co dziwne wcale nawet na luzie mi nie puści chodź troche czarnego dymku..

Wyciął bym u siebie te 2 katalizatory ale sie boje o przeglady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dopiero zakopci jak go wkręce na prawie 4000 obr :kox: a z przeglądem ja problemów nie miałem bo kata nie mam a zamiast tego zamiennik od Gruchota czyli puszka z przelotem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy żeby wyciągnąć kata trzeba coś luzować dalej za nim w chodzi mi o rurę od wydechu , czy wystarczy odkręcić z dwóch stron i można go lekko wyciągnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można odkręcić z jednej i drugiej strony ja tak robiłem, ale tam od tyłu cieżko dojść żeby odkręcic a później przykręcić. łatwiej podobno rozłaczyc na środku samochodu na złączce i odkręcić od turbiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...