Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

A kapselek jaki masz lub jaki robisz ? Ja bym widział czerwony przy tym kolorze :D

Jeszcze nie mam, raczej wolę coś stonowanego z czarną obwódką jak tutaj https://s30.postimg.org/3ke85judd/kapsel.jpg, chyba, że w międzyczasie zaciski jakoś pomaluje to będę myślał ;)

Czyli najlepiej ori:

375ef98e3758.jpg

Czerwone podobają mi się w tej konfiguracji:

93ab090300c1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej ori:

No ori albo jak pod tym linkiem z czarnym zamiast chromu ;) Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak modzi teraz że nie wiem w co łapy włozyć i co kupować :grin:

Efekty 500+ :D

Bruuuum rolka robi robotę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytko ma w czerni a wy mu tu czerwone dekielki wciskacie :decayed:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytko ma w czerni a wy mu tu czerwone dekielki wciskacie :decayed:

No dokładnie, na wiosnę do felg chcę zrobić rs-owy black edition z boku, czyli okleić folią lusterka w titan mat jak felgi, a relingi i ramkę szyb w czarny mat:

grey4.jpg

Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad ramką tez w titan matt, jak tu

607681332.jpg

;)

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi sobie zmien na czarne, bo nie ma duzo roboty, tak jak z ramkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi sobie zmien na czarne, bo nie ma duzo roboty, tak jak z ramkami :)

Relingi może tak, chociaż chyba wolę okleić, bo jak mi się coś odmieni to tylko zdejmę folię ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale duzo yebaninki jest z ich oklejeniem. Czarne relingi mozesz juz kupic za 60-100zl komplet, wiec nie jakis kosmos cenowy, swoje stare sobie zostawisz jakby Ci sie odmienilo i juz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Chyba jednak lepiej wyglądają ramki w czerń połysk niż titan zwłaszcza jak szybki tylne są przyciemnione,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad ramką tez w titan matt

Dla mnie zdecydowanie ta opcja jeśli felgi będą w tym kolorze. :wink: Będzie grało z boku z felgami, a z przodu i tyłu z dokładkami.

Jeszcze bym tam widział dolne listwy drzwi z S4 w tym kolorze. :naughty:

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Chyba jednak lepiej wyglądają ramki w czerń połysk niż titan zwłaszcza jak szybki tylne są przyciemnione,

rzecz gustu,

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał już na żywo przykładać folię i patrzeć która opcja lepsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem koła na oponach Dunlop SportMaxx RT MO 235/35/19, kupione od znajomego, 2 sezonowe, prawie 7mm bieżnika :) Koła wyważone z testem drogowym, mało ciężarków, na jednym kole wyszło bez.
Foty:

 

dunlop8.jpg

dunlop9.jpg

dunlop10.jpg

dunlop12.jpg

dunlop13.jpg

 

Jakby ktoś chciał zobaczyć różnice opon SportMaxx RT i RT MO czyli z homologacją dla Mercedesa to pokaże foty, jest kilka jak szerokość rowków bieżnika, wysokość rantu ochronnego, łączenie środkowej części, struktura od wewnątrz opony.

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż się świecą od dressingu :) mimo iż używki:) bardzoooo fajne.

Pomalowałeś zaciski na jakiś fajny kolor do tego?

Ps Widzę że Tarcze i klocki brałeś mix ferodo textar a tarcze ZIM kupowałeś u kogoś tutaj?  daj znać jakie rozmiary pod tą 19" (jestem na etapie wymiany kpl przód tył)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo jest ładny półmat po przetarciu fibrą, od lampy na zdjęciach się lekko świecą ;) Zaciski na wiosnę chcę pomalować, mam na oku fajny kolor od BMW pasujący do felg,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, FroS-t napisał:

Fajnie się Tomek naciagnęły te gumy :good:

Sporo efektu tutaj daje byczy rant ochronny wersji tej opony z homologacją dla Mercedesa. Dla porównania foty zwykłej RT i RT MO:

 

po prawej MO

dunlop2.jpg

po lewej MO

dunlop4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jeszcze te wentyle ukryte , ja bardzo sobie chwale te Moje gumy czyli Vredestein Ultrac Vorti R ale własnie jest tak wielki ten rant że juz mnie drazni to, ale tylko jesli chodzi o wygląd,  bo same opony naprwde świetnie sie spisują, tym bardziej jak ktos ma cięzką nogę......może jak kogos złapie to się zamienie na wiosne, na Moich przejechałem jeden sezon tylko,zobczymy, tak czy siak te co masz super wyglądają;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega oponiarz stwierdził, że do tej felgi nie da się założyć ukrytych, założył mi krótkie wentyle, machnę jeszcze nakładki a nich w kolor felg i nie będzie ich widać ;) Mi tam pasuje większy rant wizualnie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...