Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno kamerki samochodowej


Rekomendowane odpowiedzi

Kupił ktoś może w biedronce tą kamerkę myeye prohd ll 89 zl

Jest od 02.02 w sprzedaży. Słyszałem same dobre opinie.

Ja kupiłem w sumie za bardzo mi nie potrzebna ale za tą kase to chyba fajny gadżet, narazie nie testowana podczas jazdy, brak karty, ale ogónie wszystko działa jak należy, jak dostane karte moze nagram jakiś filmik choc na yuotube już widziałem.

Edytowane przez ?ukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP66 więc spokojnie można by było zamontować, ale niestety na TIRze a nie w osobówce. :grin:

gdzie masz mowe o IP66? bo nie moge odnalesc.

czemu nie w osobowce? w ogolne jest to zgodne z prawem takie doswietlanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiń aukcję na dół to zobaczysz. 14907e4dfa5277c5806d461a7bf952fb.jpg

Wysłane z mojego iPhone.

a dlaczego nie w osobówce? ROZMIAR! Tylko i wyłącznie.

co do doświetlania to jest to podczerwień... IR, to nie są diody białe.

  • WIDZI W NOCY DZIĘKI 18 DIODOM NA PODCZERWIEŃ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze fajne te kamerki.

Ja jednak widziałbym je w przednim zderzaku, jako pomocnik przy wyjazdach z trudnych miejsc. :decayed:

Wychylam tylko lekko nosek,... i widzę co jest za krzakami!! :kox:

Nie zrozumieliśmy sie. Z tymi kamerkami to mi chodziło żeby wstawić je w zderzak tak jak chciałeś ;]

A z kolei IP 66 znalazłem takie o to urządzenie http://allegro.pl/doswietlacz-podczerwieni-promiennik-ir-30m-kamery-i5043266517.html i ciekawi mnie czy jakby to ukrył gdzieś w zderzaku najlepiej żeby było jak najmniej widoczne czy by zdało to jakiś egzamin, bo jak sprawdzałem kamerki z diodami IR a bez to jest różnica duża z widocznością w nieoświetlonych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPCIE na początek tanią kamerkę o której pisałem, G1W(H). Naprawdę polecam.

Nie kosztuje fortuny a nagrywa bardzo dobrze.

http://www.amazon.co.uk/E-PRANCE-DashBoard-Novatek-NT96650-G-sensor-DVR/dp/B00HVWA1XQ/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1423871566&sr=8-7&keywords=g1wh

Mając doświadczenie, można będzie porównać. Zmienić lub cieszyć się używaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem zdecydowany na to chińskie urządzenie Mini 0805 | Dash Cam TalkDużo tańsze od tych, które podaliście, poza tym małe rozmiary, można zmieścić za lusterkiem, jakość nagrania wystarczająca, gps.

Ja mam taką kamerkę, tylko w starszej wersji - 0801. Jestem bardzo zadowolony, ale w 0805 wprowadzili kilka udoskonaleń. Osobiście czekam na wersję 0806 i robię podmianę ;)

Właśnie dzięki Twoim postom zdecydowałem się na ten drobiazg. Nie wiesz może kiedy będzie 0806 dostępna? Gdybyś brał dla siebie to daj znać, zrobimy grupowy zakup. ; )

Nie wiem kiedy wyjdzie 0806. Trzeba obserwować forum -->> https://forum.dashcamtalk.com/forums/mini-0806.95/

Jeśli chodzi o zakup, to jak kupowałem wcześniejsze wersje (w sumie dwa razy), to przesyłka z Chin była za darmo. IMO lepiej w ten sposób zamówić kilka oddzielnych paczek niż jedną dużą, bo jak na granicy karzą zapłacić cło, to tylko jednej osobie ;)

Co do wersji 0805 to gdzieś czytałem, że kilka osób skarżyło się na grzanie się kamerki. Dlatego ja czekam na nowszą wersję ;)

Mini-080X-Comparison.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem zdecydowany na to chińskie urządzenie Mini 0805 | Dash Cam TalkDużo tańsze od tych, które podaliście, poza tym małe rozmiary, można zmieścić za lusterkiem, jakość nagrania wystarczająca, gps.

Ja mam taką kamerkę, tylko w starszej wersji - 0801. Jestem bardzo zadowolony, ale w 0805 wprowadzili kilka udoskonaleń. Osobiście czekam na wersję 0806 i robię podmianę ;)

Właśnie dzięki Twoim postom zdecydowałem się na ten drobiazg. Nie wiesz może kiedy będzie 0806 dostępna? Gdybyś brał dla siebie to daj znać, zrobimy grupowy zakup. ; )

Nie wiem kiedy wyjdzie 0806. Trzeba obserwować forum -->> https://forum.dashcamtalk.com/forums/mini-0806.95/

Jeśli chodzi o zakup, to jak kupowałem wcześniejsze wersje (w sumie dwa razy), to przesyłka z Chin była za darmo. IMO lepiej w ten sposób zamówić kilka oddzielnych paczek niż jedną dużą, bo jak na granicy karzą zapłacić cło, to tylko jednej osobie ;)

Co do wersji 0805 to gdzieś czytałem, że kilka osób skarżyło się na grzanie się kamerki. Dlatego ja czekam na nowszą wersję ;)

Mini-080X-Comparison.jpg

juz jest w sprzedazy 0806

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ruchy w temacie Mini 0806? Zagraniczne portale w moim przypadku odpadają, a w pl ciężko z tego co widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co myślicie o takiej kamerce, w nocy nagrywa tak sobie ale jest bardzo malutka i mi o to chodzi.

Ma ją już ktoś?

http://www.blacksys.co.kr/eng/product/product.php?id=30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

przymierzam się do kupna kamerki, ale zależało by mi na tym aby miała ona funkcję pokazywania prędkości, ta jak wyświetlana jest godzina i data, taka by pokazywana była prędkość lub w podobny sposób.

Ktoś jest w stanie polecić coś takiego w dobrych pieniądzach, najlepiej jak najmniejszych?

nie chodzi mi tutaj o mio gdzie ceny się w granicach 600zł ale coś z niższe półki :)

lub może ktoś ma do odsprzedania sprawną używkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz prędkość, to kamerka musi mieć GPS. Jeśli chcesz coś z niskiej półki, to szukaj takiej, która ma moduł GPS i ew. dopytaj sprzedawcę czy prędkość będzie wyświetlana na nagraniu ;)

Jeszcze raz polecam genialną stronkę: https://dashcamtalk.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem w rozsadnej cenie kamerke Manty. Dosc dobra jakosc, predkosc jesr oraz cena w miare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi w nocy czarnym spreyem pojechał po masce niestety moja kamerka nie widzi w nocy ... Czy jest cos co bardzo dobrze radzi sobie w nocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...