Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno kamerki samochodowej


Rekomendowane odpowiedzi

Żona miała w swoim cabrio 2 niemiłe sytuacje i postanowiłem i jej zakupić rejestrator. Sam posiadam G1WH , do niej wybór padł na Podofo G30. Kamerka za około 80 zł ale nagrania znalezione w necie dają radę ;) jak przyjdzie podziele się materiałem z niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib miałeś może sytuację podobną do mojej u siebie w G1WH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś problem z kartą, sformatowałem ją w urządzeniu i było ok. Sprawdź na innej karcie. ps. sprawddzałeś czy nie ma jakiegoś nowszego softa do niej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2017 o 17:24, afroo. napisał:

Siemka.

Mam problem z G1WHT u ojca w samochodzie. W kamerce karta 8GBhc. Kamerka nie nadpisuje całości karty lecz tylko wg ustawień 5 minutową pętlę, po czym wyłącza nagrywanie wywalając komunikat, że karta pełna. W ustawieniach nie ma ani słowa o nadpisywaniu karty, jest tylko wspomniane ustawienie długości pętli. Karta po sformatowaniu nagrywa się cała aż do tego samego momentu. Miał ktoś taki przypadek?

Miałem tak samo, formatowanie karty w kamerce i przywrócenie ustawień fabrycznych pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Proszę tutaj mój filmik... Myślę że w pełnym dniu będzie o wiele lepiej... Jak na kamerkę za 20$ - 80 zł jestem zadowolony w pełni... Oczywiście YT spieprzyl trochę jakość ;)

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne ziarno, rejestracji nie widać żadnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nagrałem serie klipów żeby pokazać jak moja kamerka rejestruje ale yt tak spier... jakość że szkoda link wklejać. HI Bitrate w oryginalnym pliku wynosi 28Mb/s a yt zredukował do 3,2Mb/s. W przypadku klipu w LO Bitrate oryginalny klip ma 15Mb/s a yt zredukował do 1,5Mb/s ;] a zreszta macie popatrzcie sobie, w dodatku pogoda była kiepska co też znacznie wpłynęło na obraz. W słoneczny dzień nagranie wychodzi bardzo dobrze.

LISTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, zamek1200 napisał:

ja też nagrałem serie klipów żeby pokazać jak moja kamerka rejestruje ale yt tak spier... jakość że szkoda link wklejać. HI Bitrate w oryginalnym pliku wynosi 28Mb/s a yt zredukował do 3,2Mb/s. W przypadku klipu w LO Bitrate oryginalny klip ma 15Mb/s a yt zredukował do 1,5Mb/s ;] a zreszta macie popatrzcie sobie, w dodatku pogoda była kiepska co też znacznie wpłynęło na obraz. W słoneczny dzień nagranie wychodzi bardzo dobrze.

LISTA

porownujac surówke wiem , że to Podofo daje rade ;) ale i tak odstaje od G1WH

Zawartość dodana 2 minutes later

pare osob pytało mnie w PW o linka do kamerki więc podaje :)

https://pl.aliexpress.com/item/2015-Best-Selling-G30-2-7-170-Degree-Wide-Angle-Full-HD-1080P-Car-DVR-Camera/32281880884.html?spm=2114.13010708.0.0.P7cNd5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zauważyłem, że u sporej liczby kierowców to z kulturą jazdy zamiast lepiej to coraz gorzej. Z tego powodu zamierzam kupić rejestrator do samochodu, bo kręcę całą masę km po Polsce. W oko wpadły mi dwa modele: Xblitz http://rejestratory-samochodowe.sklep-outlet.pl/outlet-xblitz-black-bird.html oraz Ferguson https://www.wasserman.eu/pl/p/Ferguson-Eye-Drive-FHD170-Rejestrator-samochodowy/5546. Będzie to mój pierwszy rejestrator i nie wiem, na który się zdecydować.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam rejestratora, który zajmie jak najmniej miejsca, najlepiej schowany za lusterkiem. Ktoś coś poleci? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestraror musi bazować na Novatek 96650

Wtedy nagrania są czytelne.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

0ecc7cdbfdfadf9ca3dbedcf44822e6c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, erchi napisał:

A ja szukam rejestratora, który zajmie jak najmniej miejsca, najlepiej schowany za lusterkiem. Ktoś coś poleci? :)

Mini0806. Mam i polecam. Schowany za lusterkiem wstecznym i z poziomu kierowcy niewidoczny. Jedyny minus to słaba bateria i brak możliwości wygaszenia na stałe ekranu, trzeba to robić po każdym uruchomieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś posiada kamerę samochodową z firmy ORLLO ? 

Zainteresował mnie model : ORLLO STARLING   - może ktoś posiada, jakieś opinie ?  cena +/- 350 zł za nią. 

https://orllo.pl/kamera-samochodowa-podczerwien-1080.html   - specyfikacja plus przykładowy film z kamery. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To qwa ja nie mam szczęścia.
Mam już, kamerkę 3 lata i żadnego filmu zapisanego.
Jeśli już, to piękne widoki po trasie[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to więc jaką kamerkę byście polecili do kwoty max 400zł ,ale z sklepu euro rtv .Po prostu mam go pod nosem i w razie awarii nie bd miał problemu zanoszę i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to więc jaką kamerkę byście polecili do kwoty max 400zł ,ale z sklepu euro rtv .Po prostu mam go pod nosem i w razie awarii nie bd miał problemu zanoszę i po problemie

Podpinam się pod temat ;)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2017 o 09:20, erchi napisał:

A ja szukam rejestratora, który zajmie jak najmniej miejsca, najlepiej schowany za lusterkiem. Ktoś coś poleci? :)

https://pl.aliexpress.com/item/2015-New-Arrivals-Original-Novatek-Hidden-installation-Car-DVR-Vehicle-Video-Recorder-Car-Blackbox-For-AUDI/32519949267.html?fref=gc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam prostego w obsłudze rejestratora z PL menu, ktory mozna zostawić w aucie na czuwaniu i nie pobiera wtedy prądu z aku. Polecicie cos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...