Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kupno kamerki samochodowej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale w nocy na postoju tez miałeś ją włączoną ?

Współczuje...

Opublikowano

ja mam na czujnik ruchu sama sie włącza ... niestety nawet blisko latarni nic nie widać do tego latarnie ledwo co świeca pomarańczowym światłem

Opublikowano

Ja zawsze kupowałem od sprzedawców polecanych na tej stronie: https://dashcamtalk.com/mini-0806/ ("Where to purchase for lowest price") i dobrze na tym wychodziłem ;)

Czyli np. u tego sprzedawcy: http://www.ebay.com/itm/351285333385?rmvSB=true

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Ja zawsze kupowałem od sprzedawców polecanych na tej stronie: https://dashcamtalk.com/mini-0806/ ("Where to purchase for lowest price") i dobrze na tym wychodziłem ;)

Czyli np. u tego sprzedawcy: http://www.ebay.com/itm/351285333385?rmvSB=true

Nie mam konta na ebay i jakoś sceptycznie podchodzę do transakcji międzynarodowych. Byłbyś w stanie ogarnąć mi zakup 0806 chociażby z tej aukcji?

Opublikowano

przeciez u nas sa tańsze :)

ta Cię wyniesie pewnie ok 400zł a u nas kupisz taniej

Edytowane przez przemek11

Opublikowano

0806 w pl? Nie sądzę..

Opublikowano

a czym ona sie wyróżnia ze sie u nas nie kupi i jest wart wydania 400zł? :)

a nie to ja widziałem taką http://allegro.pl/kamera-samochodowa-fullhd-mini803gps-ambarella-a7-i5395979877.html

ale chyba troche sie rózni

Edytowane przez przemek11

Opublikowano

Widziałem takie też z wyświetlaczem. Ale nie wiem czy był G PS.

A to się może teraz przydać gdy nas zostawi policja i będzie chciała mam dać mandat za przekroczenie szybkości. Której nie przekroczylismy .

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dlatego odkładam na kamerke z GPS :)

nie po to aby udostępniać i wrzucać (jak ostatnio bardo dużo ludzi) gdy ktoś no nie wiem np nie zatrzyma sie na stopie, czy zaparkuje na zakazie ale dla włąsnego bezpieczeństwa, bo róznie to bywa, a ja NIE UFAM policji ze względu na to jaką ostatnio maja norme czyli ukarać 1,7miliona kierowców, inaczej wystawić 1.7milion mandatów :)

Opublikowano

a czym ona sie wyróżnia ze sie u nas nie kupi i jest wart wydania 400zł? :)

a nie to ja widziałem taką http://allegro.pl/kamera-samochodowa-fullhd-mini803gps-ambarella-a7-i5395979877.html

ale chyba troche sie rózni

Mini 0803 to jakieś dwie wersje niższy model (na poprzedniej stronie tego wątku jest porównanie). Ludzie na http://dashcamtalk.com/ pisali, że jest z nią sporo problemów (np. że się przegrzewa).

Byłbyś w stanie ogarnąć mi zakup 0806 chociażby z tej aukcji?

Nie zajmuję się sprowadzaniem sprzętu. Dla siebie kupowałem na eBay dwa razy, prost z Chin, od polecanych sprzedawców. Zero problemów. Tylko trzeba poczekać ze 2-3 tygodnie :)

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Na YT czy gdzieś nie ma filmików z tej kamerki aby zobaczyć jak to nagrywa? :)

Opublikowano

jest sponsorowany a reszta z wyłączonym trybem nocnym

Opublikowano

Jako, że mini 0806 w pl jest praktycznie niedostępne, a do zagranicznych serwisów aukcyjnych jestem sceptycznie nastawiony to spędziłem chwilę na szukaniu alternatywy i zainteresowało mnie Mio, a konkretnie

http://eu.mio.com/pl_PL/mivue-538-deluxe.htm

Ktoś użytkuje taki sprzęt i może się podzielić opinią? Czytając po sieci największą wadą jest bardzo słaba bateria, co koliduje z trybem parkingowym, poza tym same pozytywy (w tym dystrybucja pl więc gwarancja i serwis na miejscu).

Gabarytowo wygląda podobnie do mini, martwi mnie tylko ten ori uchwyt, przez który raczej montaż i ukrycie kamerki za lusterkiem wstecznym nie jest możliwy. Póki co podjadę gdzieś do sklepu pomacać ją i obejrzeć ten uchwyt i popytać o ewentualne alternatywne mocowania.

Gdyby ktoś coś miał do dodania to chętnie poczytam.

Opublikowano

Ja dostalem ponizsza kamerke od narzeczonej. Jest na prawde swietna. Tylko jeszcze nie mam pomyslu jak ja zamontowac. Ale szczerze polecam. Super jakosc :)

http://allegro.pl/kamera-samochodowa-rejestrator-overmax-4-1-fullhd-i5354381884.html

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jako, że mini 0806 w pl jest praktycznie niedostępne, a do zagranicznych serwisów aukcyjnych jestem sceptycznie nastawiony to spędziłem chwilę na szukaniu alternatywy i zainteresowało mnie Mio, a konkretnie

http://eu.mio.com/pl_PL/mivue-538-deluxe.htm

Ktoś użytkuje taki sprzęt i może się podzielić opinią? Czytając po sieci największą wadą jest bardzo słaba bateria, co koliduje z trybem parkingowym, poza tym same pozytywy (w tym dystrybucja pl więc gwarancja i serwis na miejscu).

Gabarytowo wygląda podobnie do mini, martwi mnie tylko ten ori uchwyt, przez który raczej montaż i ukrycie kamerki za lusterkiem wstecznym nie jest możliwy. Póki co podjadę gdzieś do sklepu pomacać ją i obejrzeć ten uchwyt i popytać o ewentualne alternatywne mocowania.

Gdyby ktoś coś miał do dodania to chętnie poczytam.

Więc tak. Mio samo w sobie spoko, jakość nagrania ok, wykonanie przyjemne, dystrybucja serwis i gwara pl, menu pl itp. Minusem jest brak możliwości wyłączenia wyświetlania prędkości na nagraniu, można jedynie całkowicie wyłączyć gps co mija się z celem w kamerce w niego wyposażonej. Minusem jest również ori uchwyt, który sam w sobie jest bardzo wygodny i pewnie mocuje kamerkę na szybie lecz moim zdaniem ma za duże gabaryty i przy stosunkowo niewielkiej kamerce nie pozwala schować jej za lusterkiem wstecznym. Alternatywy dla mocowania nie ma, a przynajmniej w MM i Saturnie obsługa nie była w stanie takowej znaleźć/podać.

Ze względu na mieszane uczucia co do Mio zdecydowałem się docelowo jednak na Mini 0806, udało się zdobyć dzięki znajomemu. Gdzieś za dwa-trzy tygodnie powinna być u mnie i zaczynam testy.

Pytanie do kolegi sowiq - używasz już 0806?

Opublikowano
Pytanie do kolegi sowiq - używasz już 0806?

Jeszcze nie, ale z 0801 jestem zadowolony. Zwłaszcza z rozmiarów :) Zakup 0806 planowałem na wiosnę / lato tego roku ;)

Opublikowano

Witam kolegów,

ja posiadam kamerkę G1WH z wgranym firmware od LS388W.

W mojej opinii za tą cenę świetnie się sprawdza.

Tu link do przykładowych nagrań.

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.