Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno kamerki samochodowej


Rekomendowane odpowiedzi

Także szukam rejestratora jazdy, ale nie cierpię uchwytów na przyssawce zasłaniających widok, przydało by się coś małego co można ukryć wysoko nad i za lusterkiem co nie będzie przeszkadzać, kombinowałem z wersjami nakładanymi na lusterko wsteczne ale każda regulacja lusterka wymusza korekcję ustawienia kamerki, macie jakieś fajne patenty na zamontowanie rejestratora w aucie tak aby o nim zapomnieć ? W razie czego to wyciągnięcie tylko karty uSD, na dostępie do wyświetlacza także mi nie zależy.

widziałem gdzieś zdjęcie tej kamerki Full HD 1080P G1W 2.7" LCD Car DVR Camera Recorder G-sensor H.264 Night Vision | eBay zamontowanej właśnie na przed lusterkiem wstecznym

Panowie, odsyłam Was do wątku na forum autowrzuta, znaleźliśmy na allegro prawdopodobnie przerobioną tę kamerkę, ale dostępną w kraju, bez konieczności martwienia się, czy będzie cło/vat etc. REJESTRATOR TRASY Xblitz Platinum 1080p 60kl/s 24H (3797035117) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

forum: www.AutoWrzuta.pl - pierwsze i największe forum motoryzacyjne o rejestratorach samochodowych. • Zobacz wątek - G1W (Novatek NT96650) czyli TOPowa kamera za 150zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam mio wart swojej ceny :)

Robert, masz mio u siebie ? Jaki to model ? jaka jest długość ramienia przyssawki ? muszę zrobić atrapę aby sprawdzić czy wejdzie za lusterko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek doszła przesyłka z "REJESTRATOR JAZDY PRESTIGO Road Runner 520 KOPIER"

Pierwsze wrażenie: bardzo mały w miarę dobrze wykonany, wszystko O.K.

Po uruchomieniu zacząłem konfigurować ustawienia i pierwszy zgrzyt. Urządzenie co chwile się zawieszało, nawet twarde resety nie pomagały.

W końcu się udało, pojeździłem troszkę w dzień i sprawdziłem jakość nagrania.

Obraz bardzo czysty i przejrzysty, można rozczytać tablice rejestracyjne aut przed autem ja i aut z naprzeciwka.

Wczoraj rano po odpaleniu auta rejestrator się włączył po kilku minutach nagle komunikat, że słaba bateria i się wyłączył pomimo podłączanej ładowarki.

Okazało się, że badziewie się zepsuło, nie można go naładować ani z ładowarki jak i przez USB.

zadzwoniłem do sprzedawcy i poprosiłem o wymianę na nowy, gość stwierdził, że muszę odesłać i będą naprawiać.

Więć poinformowałem go, że w takim wypadku korzystam z prawa zwrotu do 10 dni od zakupu i odsyłam ten badziew.

Zakupiłem wczoraj tego: REJESTRATOR TRASY Xblitz Platinum 1080p 60kl/s 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dość ciekawe:

Mini 0801 Ambarella A2S60 1080P Car DVR with GPS logger [Mini 0801]FoxOffer - Wholesale, OEM, Drop shipping from China directly

Wyposażona w gps, na forum kolega prezentował.[/quote

kamerka dosyć mała jakość to napewno nie full HD ale ładnie nagrywa w dzień i w nocy.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wczoraj tego: REJESTRATOR TRASY Xblitz Platinum 1080p 60kl/s 24

Pierwsze wrażenia, większa od PRESTIGO Road Runner 520 i to jedna z wad następnie, niestety jakość nagrania gorsza od Prestigo, ale tragedii nie ma.

Denerwuje mnie też to, że nie można wygasić ekranu podczas jazdy, w Prestigo można.

Generalnie za tą cenę spodziewałem się więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem sobie Mobiusa Mobius Action Camera | 1080P HD Cam na eBayu średnio po 68$ + uchwyt 4.5$ wysyłka free, zamawiałem 23 grudnia, 2stycznia była już u mnie (wysyłali z Singapuru to) :) Jedyne co po zakupie musiałem zrobić to wrzucić najnowszy firmware na nią.

Gabaryty: wielkości kluczyka od Audi, jestem przed montażem na stałe z wpięciem pod zasilanie z podsufitki... póki co na baterii jeżdżę do 80 minut nagrywa spokojnie.

Mi zależało na w miarę dobrej jakości nagraniach, jest lepsza niż widziałem na youtubowych filmikach, nie ma bajerów jak GPS, wyświetlacz itd... prosta w miarę w obsłudze, konfig można raz utworzyć na kompie i wrzucić na kamerkę... :)

Ja nie narzekam :) więc zależy kto co szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamerka dosyć mała jakość to napewno nie full HD ale ładnie nagrywa w dzień i w nocy.

.

Co rozumiesz przez "jakość to napewno nie full HD"? :wink: Sprawdziłeś na stronie producenta, w serwisach branżowych, na forach jaka jest specyfikacja tego urządzenia, czy tak po po prostu piszesz co Ci się wydaje? :wink:

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

ja kupiłem sobie Mobiusa Mobius Action Camera | 1080P HD Cam

Kupiłeś wersję z szerokokątnym obiektywem czy "zwykłą"? Nie przeszkadza zbyt mały kąt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam nad prestigio roadrunnerem 520, zbiera same pozytywy

plus jeszcze taki ze nie jest z hongkongu i producentem jest normalna firma produkujaca sprzet typu laptopy itp... z przedstawicielem w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miał do sprzedania jedną sztukę tej kamerki G1WH Car DVR Full HD Camera 140 Degree Wide Angle [G1WH] - $56.99

prosto z Singapuru :) nowiutka

szczegóły na priv, a tak nagrywa:

---------- Post dopisany 29-01-2014 at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 10:07 ----------

kto chce, kto chce? :)

www.AutoWrzuta.pl - pierwsze i największe forum motoryzacyjne o rejestratorach samochodowych. • Zobacz wątek - Nowa kamerka G1WH

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

moje nagranie z dzisiaj :) youtube nieco zniekształca dźwięk i obraz, w rzeczywistości jest jeszcze lepiej, obraz się nie zacina i nie ma skoków dźwięku

jedną sztukę odsprzedam, link powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem filmik na serwer do ściągnięcia, bo youtube trochę kradnie na jakości

licytować, bo szansa się może nie powtórzyć ;) tej kamerki nie ma na allegro

Download 11120002.MOV from Sendspace.com - send big files the easy way

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zamówię i będą na allegro :grin:

powodzenia z urzędem celnym ;-)

wrzuciłem filmik z nocnych manewrów: Download 21040005.MOV from Sendspace.com - send big files the easy way

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zamówię i będą na allegro :grin:

powodzenia z urzędem celnym ;-)

Banan nie strasz :facepalm:

Co Ty pierwszy kupujesz od Chinoli?? Kupiłam w grudniu 15 szt GS8000 i leży paczka w domu.

Narobiłeś szumu w necie, że głowa boli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zamówię i będą na allegro :grin:

powodzenia z urzędem celnym ;-)

Banan nie strasz :facepalm:

Co Ty pierwszy kupujesz od Chinoli?? Kupiłam w grudniu 15 szt GS8000 i leży paczka w domu.

Narobiłeś szumu w necie, że głowa boli :decayed:

w Polsce brakuje kamerek w dobrej jakości w przystępnej cenie - na szczęście mam G1WH jako rozwiązanie tego problemu:decayed:

a tak na poważnie - nie kupiłem tego na handel, z trzech sztuk została mi jedna, bo ziomek zrezygnował... chcę się z kimś 'podzielić' dobrym towarem za rozsądną cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 295 można kupić kamerkę Xblitz z kątem 170 stopni :)Kamera samochodowa DVR Xblitz Evolution PRO - hurt.com.pl - baterie, akumulatorki, ładowarki, eneloop, energizer

Oczywiście z 2 letnią gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 295 można kupić kamerkę Xblitz z kątem 170 stopni :)Kamera samochodowa DVR Xblitz Evolution PRO - hurt.com.pl - baterie, akumulatorki, ładowarki, eneloop, energizer

Oczywiście z 2 letnią gwarancją.

i oczywiście to jest polska podróbka G1W :) poczytajcie się na forum autowrzuta.pl o tej kam, ludzie odsyłają ją z powrotem... dużo się naczytałem na temat kamerek, zapewniam, że w tej cenie lepszej opcji nie ma, gdyby była, to bym z niej skorzystał

---------- Post dopisany 31-01-2014 at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 13:08 ----------

no i sprzedałem za 350 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty pierwszy kupujesz od Chinoli?? Kupiłam w grudniu 15 szt GS8000 i leży paczka w domu.

Narobiłeś szumu w necie, że głowa boli :decayed:

Czy to wersja z GPS?

Ile wychodzi za sztukę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...