Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno kamerki samochodowej


Rekomendowane odpowiedzi

Tak. To wersja z gps w uchwycie. Kupilam po ok 90$. Na chwile obecna dzialaja wszystkie bez zastrzezen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cena całkiem całkiem.

Na znanym portalu aukcyjnym wychodzi x2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy krotko i zwiezle potrzebuje porzadna kamerke z prawdziwym hd lub full hd jaka kupic ktara jest pewna na 100% i jej cena jest znosna?(nie potrzebuje bajerow aby tylko obraz był LuXior;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam czegoś fajnego. W jakiej cenie chcesz kupić? Czytałem sporo testów, i w cenie ok. 320 zł dobrze wypada Prestigio Roadrunner 320.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że odgrzeje temat.

Potrzebuję najlepszego rejestratora do 700zł, doradzi ktoś ? Najlepiej z GPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze jeszcze jeden temat, ja kupilem overmax 4.1 test z nocy, moze sa jakies jeszcze ustawienia ktore polepsza obraz tak jest na standardzie

OVERMAX CamRoad 4.1 NIGHT:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ja też jakiś czas temu przerabiałem wybór i zakup kamerki. Chciałem coś małego, z GPS i żeby nagrywało w dobrej jakości. Padło na MINI 0801 i póki co jestem bardzo zadowolony.

TUTAJ fotki z mojego montażu. Co prawda nie mam już na sprzedaż i nie zamierzam mieć, ale jak ktoś jest zainteresowany to mogę podać namiary na sprawdzonego chinola, który sprzedaje to na eBay za ~$110 - wysyłka gratis, paczka idzie 2-3 tyg.

Mogę podesłać niemodyfikowane filmy jakby ktoś chciał sprawdzić jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ja też jakiś czas temu przerabiałem wybór i zakup kamerki. Chciałem coś małego, z GPS i żeby nagrywało w dobrej jakości. Padło na MINI 0801 i póki co jestem bardzo zadowolony.

TUTAJ fotki z mojego montażu. Co prawda nie mam już na sprzedaż i nie zamierzam mieć, ale jak ktoś jest zainteresowany to mogę podać namiary na sprawdzonego chinola, który sprzedaje to na eBay za ~$110 - wysyłka gratis, paczka idzie 2-3 tyg.

Mogę podesłać niemodyfikowane filmy jakby ktoś chciał sprawdzić jakość.

A coś bardziej dostępnego u Nas ? RoadRunner 530 ? Mio 358 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych dwóch nie miałem okazji testować, a wiem z doświadczenia, że znalezienie niemodyfikowanych plików wideo z kamer graniczy niemal z cudem :) Co do 0801, o której pisałem wcześniej, widziałem jakieś na Allegro, ale cenowo dużo bardziej opłaci się kupić od chińczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się, poczytałem trochę w internetach i dużo pochlebnych opinii ma DOD LS430W także wybór padł na nią :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: Nie zapomnij zdać relacji z montażu, zrobić kilku zdjęć jak prezentuje się w aucie i dać jakieś przykładowe filmy ;) Na pewno komuś przydadzą się takie informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem sobie Mobiusa Mobius Action Camera | 1080P HD Cam

Kupiłeś wersję z szerokokątnym obiektywem czy "zwykłą"? Nie przeszkadza zbyt mały kąt?

szeroki kąt jest i fullHD nagrań, pod tym linkiem jest klika filmików krótkich z wyczynów innych kierowców na drogach można obejrzeć, dla mnie jakoś wystarczająca jak za tą cenę :)

https://www.youtube.com/channel/UCFvC-xLTkNYydj9RHN-8n6g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam forum autowrzuta.pl które dotyczy właśnie kamerek, naprawdę bardzo dużo informacji można tam znaleźć (oprócz ciekawych filmików:decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w lampce nad lustrem jest stale 12v i mozna tam wpinac sie ? Ktos robil juz tam zasilanie interesuje mnie gdzie dokladnie sie podlaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest cały wątek o tym. Nie ma sensu powtarzać: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/zasilanie-kamery-rejestrator-samochodowy-239377/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

odgrzeję trochę temat, bo mam mały problem.

Pożyczyłem od kumpla kamerkę, jakieś DriveCam dvr-300 z MediaMarktu, żeby zobaczyć z czym to się je.

I kamerka krzyczy (nie chce nagrywać), że "nieprawidłowy format karty - sformatuj".

Karto to microSD HC 8gb z formacie FAT32. Formatowana już dwa razy.

Ktoś wie o co kaman, bo szukam po necie, ale nic znaleźć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na NTFS musisz zmienić formatujac ją. Kamerki nagrywają czasem pliki sporej wielkości których FAT32 nie obsługuje. Ewentualnie sprobuj zmienić długość pętli nagrywanych filmików.

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...