Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno kamerki samochodowej


Rekomendowane odpowiedzi

Karta sformatowana w kamerze?

Czasem jest tak, że zwykły format z poziomu komputera jej nie wystarczy. Włącz format dostępny z poziomu kamerki i powiedz czy dało efekt.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formatowanie na NTFS nie pomogło. Teraz jest "błąd pamięci".

Formatowana z poziomu kompa. Niestety, w kamerce nie widzę takiej opcji jak formatowanie.

Reset robiłem, przywrócenie ustawień fabrycznych też robiłem.


Formatowałem kartę w kompie ponownie na FAT32.

Nadal nie chce nagrywać (karta nieprawidłowa - sformatuj), ale zdjęcia robi ...

WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze nie ma opcji formatowania w menu.

Tak myślę, spróbuj formatu w aparacie foto. Może to coś zmieni

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

overmax camroad 6.1

Kupiłem okazyjnie tą kamerkę jest mocno średnia jeśli chodzi o funkcje, ich działanie itp. Natomiast jeśli chodzi o Jakość nagrywania - Klasa sama w sobie, cudo i w dzień i w nocy. Jakby ktoś chciał zobaczyć jak to nagrywa to sam nagrałem kilka testowych odcinków:

https://www.youtube.com/channel/UCRpyRzR6Yzuko5pJHabqzrg/videos

Na youtube wyszła ta jakość dużo gorzej niż na komputerze przy odczycie z karty. Przy odczycie widać wszystkie rejestracje aut jadących i stojących po zatrzymaniu filmiku.

Edytowane przez akson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jak z odczytem tablic rej. W nocy. Bo link się nie otwiera. A nie mam kompa pod ręką.
teraz widzę że jest jak i moja. ja kupiłem na amazon.uk za 32Ł i sobie chwalę. jest to kamerka G1WZ na procesorze

Novatek NT96650

nagrywa świetnie , JESTEM BARDZO zadowolony. kupiłem kartę 32GB i mam 5 godzin nagrywania non stop.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00HVWA1XQ?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o01_s00

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy nie wygląda to już tak mega wyraźnie jak w dzień ale tablice idzie odczytać z aut stojących przy drodze czy jadących przed Tobą, gorzej z naprzeciwka (przeszkadzają światła ale to też zależy od drogi jak dobrze oświetlona problem nie występuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy nie wygląda to już tak mega wyraźnie jak w dzień ale tablice idzie odczytać z aut stojących przy drodze czy jadących przed Tobą, gorzej z naprzeciwka (przeszkadzają światła ale to też zależy od drogi jak dobrze oświetlona problem nie występuje)

Tu Panowie macie link do kamerki,ja taką mam i nie mam problemu nawet w nocy http://www.advanced-incar.co.uk/in-car-cameras/blackvue-dr550gw-2-channel-system#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze nie ma opcji formatowania w menu.

Tak myślę, spróbuj formatu w aparacie foto. Może to coś zmieni

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Zrobiłem format w aparacie i teraz już kamerka działa.

Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy nie wygląda to już tak mega wyraźnie jak w dzień ale tablice idzie odczytać z aut stojących przy drodze czy jadących przed Tobą, gorzej z naprzeciwka (przeszkadzają światła ale to też zależy od drogi jak dobrze oświetlona problem nie występuje)

Tu Panowie macie link do kamerki,ja taką mam i nie mam problemu nawet w nocy http://www.advanced-incar.co.uk/in-car-cameras/blackvue-dr550gw-2-channel-system#
Brawo podałeś kamerkę która kosztuje 320 funtów a ta o której pisze to wydatek tez 320 ale złotych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 300F można kupić kamerę fullhd z małym statywem i będzie 10x lepsza niż każda kamerka dostępna typowo do samochodu :D albo chociaż gopro hero iii

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy nie wygląda to już tak mega wyraźnie jak w dzień ale tablice idzie odczytać z aut stojących przy drodze czy jadących przed Tobą, gorzej z naprzeciwka (przeszkadzają światła ale to też zależy od drogi jak dobrze oświetlona problem nie występuje)

Tu Panowie macie link do kamerki,ja taką mam i nie mam problemu nawet w nocy http://www.advanced-incar.co.uk/in-car-cameras/blackvue-dr550gw-2-channel-system#
Brawo podałeś kamerkę która kosztuje 320 funtów a ta o której pisze to wydatek tez 320 ale złotych...

Jakie auto taka jazda,jaka kamerka takie oglądanie,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorio, Akson, czy Wasze kamerki wyłączają ekran same, po jakimś czasie?

Macie może jakieś fotki jak to wygląda od środka auta i z zewnątrz? W sensie jak dużo miejsca zajmuje?

Chyba trzeba kupić coś i zastanawiam się nad G1WH lub Camroad 6.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam G1WH, trochę nawet na handelku ;)

Szczerze powiedziawszy obawiałem się właśnie sporych rozmiarów. Jednak zamontowałem ją w taki sposób, że z perspektywy kierowcy nie jest w ogóle widoczna- w pełni zasłania ją lusterko wsteczne (jak chcę zerknąc na nią, muszę się wychylić. Nie wiem jak w innych kamerkach ale ta wygasza ekran po kilku minutach (można to ustawić w opcjach na określony czas).

Jak bedę miał możliwość to na weekend zrobię zdjęcia i Ci podeślę, teraz niestety nie ma mnie w domu.

P.s.

Nie mam zielonego pojęcia po co w tych kamerkach diody LED z przodu... chyba, że ktoś sobie z kamerki latarkę chce zrobić.

Edytowane przez dawkol-d1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dnia zrobię ci zdjęcie.

Trochę zasłania ale mnie to póki co nie przeszkadza.

Jak skończy się gwarancja, mam zamiar wyjąć obiektyw z obudowy i umieścić za lusterkiem, a resztę...hm muszę znaleźć miejsce.

Nie wyłącza mi się ekran. Ale prawdę mówiąc nie miałem potrzeby i nie zastanawiałem się nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za info.


W nocy nie wygląda to już tak mega wyraźnie jak w dzień ale tablice idzie odczytać z aut stojących przy drodze czy jadących przed Tobą, gorzej z naprzeciwka (przeszkadzają światła ale to też zależy od drogi jak dobrze oświetlona problem nie występuje)

Czy Twój Camroad prędkość zawsze wyświetla na obrazie? Można wyłączyć wyświetlanie prędkości, czy trzeba odłączyć GPS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojęcia po co w tych kamerkach diody LED z przodu... chyba, że ktoś sobie z kamerki latarkę chce zrobić.

To nie są diody LED świecące białym światłem. To są diody na podczerwień. Światło nie jest widoczne gołym okiem, ale oświetla przedmioty widziane przez kamerę.

Możesz zrobić test - włącz aparat w telefonie i "poświeć" w niego pilotem od telewizora (takim na podczerwień). Gołym okiem nie widać, ale w aparacie zobaczysz światełko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat widzę troche umarł.... ja dostałem na gwiazdkę G1WH od narzeczonej i musze powiedzieć, że kamerka klasa... :) teraz czekam na odpowiednią karte do niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...