Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wejdą opona 225-245.40

Opublikowano
1 godzinę temu, Gibons napisał:

Wejdą opona 225-245.40

A tak żałuję twoich felg no ale są rzeczy ważne i ważniejsze czyli spokojnie dawać 245 ? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś może mi doradzić jakiej szerokości opony założyć do felg 17 cali 7.5 et 28?

Opublikowano

ja mam 225

Opublikowano
15 godzin temu, Ruby napisał:

ja mam 225

I nic nie przyciera? Przód nie wystaje po za nadkole?

Opublikowano

225/45/17?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Panowie, otwór centrujący w a8 jest taki sam jak w b8? Zastanawiam się nad tymi.
http://allegro.pl/alufelgi-audi-a6-a8-s8-8jx17h2-et30-felgi-i6933480639.html
 
 
Pasuja , otwor centrujacy jest taki sam co w a6 c7 i a8 d4

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam takie pytanko, felgi 17' 7,5j ET 50 na oponie 225/45/17 bądź 225/50/17 wejdą bez problemu do A4 B8? Który profil lepszy, 45 czy 50 na zimę? Zawias Sline.Pozdro 

Edytowane przez emil.66

Opublikowano

Witam

Mam okazję kupić felgi. Średnica 18' Szerokość 7,5 i guma jest 245/40 i tu moje pytanie. Czy ta felga nie jest za wąska do tej opony. Większość 18 jest 8 lub 8,5 J. Czy to bedzie jakoś tragicznie wyglądać. Mam zdjęcia ale nie widziałem na żywo bo koła są 200 km ode mnie. Proszę o komentarz może ma ktoś taką średnicę u siebie z taką oponą.

Opublikowano

Nie powinno być tak źle ale na pewno jak byś fotkę wstawił można by było coś powiedzieć więcej  bo zazwyczaj do takiej felgi jest 225/45 lub 225/50

Opublikowano

Do 18 profil 50 to chyba raczej odpada w tym modelu auta.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Panowie :hi:b8 avant na zawiasie sline. Mam felgi 8.5 18" et 29 A na nich opony letnie 245/40/18 Myślałem żeby założyć do nich opony zimowe ale nie wiem czy 245 na zime to nie za szeroko.. da radę założyć cos węższego nie tracąc przy tym na wysokosci opony i bez obcierki?

Opublikowano

Witaj, 

Zdecydowanie nie warto na zimę zakładać tak szerokich opon.

Seryjny rozmiar opon zimowych w audi B8 przy 18-ce to 225/45/18",

Przy 8,5 " szerokości mogą być lekko naciągnięte.

Pozdrawiam

Opublikowano
Witam Panowie :hi:b8 avant na zawiasie sline. Mam felgi 8.5 18" et 29 A na nich opony letnie 245/40/18 Myślałem żeby założyć do nich opony zimowe ale nie wiem czy 245 na zime to nie za szeroko.. da radę założyć cos węższego nie tracąc przy tym na wysokosci opony i bez obcierki?

Ja jeżdżę dokładnie na takiej feldze i oponie tylko zimowej. Zestaw na Michelinie PA4 z Audi s5. Bardzo sobie chwale nic nie odbiera i super wygląda. Zdjęcia masz u mnie w wątku... pozdro

 

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano

Panowie,

Fele: 8.0, 18'', et47 z oponą 245/40 będzie git na zimę? :kox:

Zastanawiam się czy nie będzie za szeroko... :eusathink:

Opublikowano
17 godzin temu, Veiru napisał:

Panowie,

Fele: 8.0, 18'', et47 z oponą 245/40 będzie git na zimę? :kox:

Zastanawiam się czy nie będzie za szeroko... :eusathink:

Przy tej szerokosci felgi wydaje mi sie ze spokojnie mozesz założyć 235,zawsze to mniej :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wiem, że wymiar standardowy dla 18-tek w naszych B8 to 245/40 R18 i na takim jeździłem ale czy ktoś przypadkiem nie jeździł na rozmiarze 245/45 R!8?

Przekłamanie licznika jest nieuniknione ale pytam bardziej pod kątem obcierania w nadkolach :D

Opublikowano

Witam,

Ma ktoś te koła na avanta wrzucone? Felgi z a5 8,5 szer. ET 29. Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem czy koło nie będzie wystawać za obrys nadkola. Zawias 1BE.

BF9855A5-A228-43E8-92AF-5EEA89B32625.jpeg

Edytowane przez ziko02

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.