Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

sa bardziej schowane bo tylne nadkola są szersze;)

[emoji106]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, a jednak wszyscy ładują dystanse tej samej szerokości p/t


teraz to ma sens

tj. sens ma zakładanie takich samych dystansów, bo szersze nadkola mniej mieszczące nie mają go wogóle :decayed:

dzięki daniell-gda

Edytowane przez przemek530d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

935c882b6e64379em.jpg

92b0d847f1a03d8cm.jpg

Ja założyłem letnie opony na felgach 18" szerokość 8j et 31 z oponami 225/40/18. Wyszło tak jak chciałem prawie równo z nadkolami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

935c882b6e64379em.jpg

92b0d847f1a03d8cm.jpg

Ja założyłem letnie opony na felgach 18" szerokość 8j et 31 z oponami 225/40/18. Wyszło tak jak chciałem prawie równo z nadkolami :)

ładnie, ładnie - szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam zamiar kupić takie felgi http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-18-5x112-audi-vw-promocja-i4884654120.html18 cali ET 35, opony jakiś czas temu kupiłem nowe do innego samochodu lecz go sprzedałem i opony leżą toyo 225/40/18 , w takim zestawieniu będzie wyglądać ok waszym zdaniem ?,z tego co widzę na nalepce określającej rozmiar opon nie ma mojego zestawienia ,mozna spokojnie pakować takie opony ?

Edytowane przez roxkox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powiedzcie ci mi serio runflat to taki zły pomysł bo takie założyłem i na mnie gość od opon krzyczy. Proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zły pomysł jeżeli nie masz czujników cisnienia w obręczy. Rozwalisz opone i nieraz parę dni możesz jeździć bez powietrza i nie zauwazysz tego w międzyczasie niszcząc oponę. Tak dziala runflat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde lipa. A felgę i zawieszenie tez się dowala ? Przez to ze jest sztywniejsze ?

Edytowane przez slasher1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś na runflacie dowaliłem felgę jeździłem bez powietrza nawet tego nie czułem taka sztywna jest ta opona , felga pękła w dwóch miejscach , nie polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trudno bede musiał sprawdzać opony często. Dzisiaj oczywiście (biednemu zawsze wiatr w oczy) wpieprzył mi się gwóźdź do opony i zeszło powietrze. I było to widać bez jakiegoś przyglądania się. Może to kwestia tego, że to goodyear i ten runflat jakieś drugiej generacji czy coś. Ale jeżeli chodzi o własciwosci jezdne to jeździ sie super, pewnie itp Ale mam zawieche 1ba jak bym miał bv to pewnie by było za twardo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem w trakcie zakupu felg i chcialem zapytać czy Rotor 18" x 8" ET45 bedze pasowało do B8 czy ma ktos moze fotke jak to siedzi na B8 ze zwyklym zawiasem, Opona 245/40/18 i nie ma mozliwosci zalozyć innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela o tych wymiarach siądzie bez problemu, ja mam ten rozmiar w dodatku z 8,5J i nic nie obciera, ale możesz na 1BA mieć troche za wysoko. Wiesz ze rotor 18" nie jest ori? Dlatego raczej nie zobaczysz u nikogo jak siedzi rotor 18" Na tą szerokość wejdzie jeszcze opona 225

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie jest ori bo to replika, w moim wypadku wchodzi tylko w gre 245/40 i max 18" bo tak stoi w Briefie a w niemczech na to bardzo patrzą. planuje jakieś springi zeby ciutke obnizyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka opona na tym siedzi? Ale bardzo chętnie zobaczę jak 18x8 wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka opona na tym siedzi? Ale bardzo chętnie zobaczę jak 18x8 wygląda

225/45, rano zrobie zdjecie i wstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz to foto?

Spodziewam się takiego efektu jak na foto, z tym że pójdzie troszkę na dół ⬇ 69b0a0e2289187937569d0429115a020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz to foto?

Spodziewam się takiego efektu jak na foto, z tym że pójdzie troszkę na dół ⬇ 69b0a0e2289187937569d0429115a020.jpg

https://drive.google.com/file/d/0B_GZSLt1keoQdDJ3OEN3UVdMMHZoUXRNOEY2anlEcC1BM3d3/view?usp=sharing

Na tym zdjęciu co wysłałes to pewnie zawieszenie s line jest bo jakos za nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...