Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam oryginalne 7 ramienne i gość w jednej wulkanizacji pytał się jaka to 18tka a ja mówię że 19tka. Mówił że w ogóle nie widać tego rozmiaru. Ale opony dostają ostro. 2 mam do wymiany bo nie są idealnie okrągłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło. Trzeba zmienić bo wibracje są. W maszynie jak kręcił to felga prosta a opona falowała. Felgi oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZA OSTRO LATASZ QUATTRO :D JA JAK MIAŁEM QUATTRO ZAWSZE BYŁY BOKI OPON WYTARTE BO NIE HAMOWAŁEM NA ZAKRĘTACH :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie juz były jak przywiozłem auto, zaraz jak zarejestrowałem to jechałem na wyważenie bo sie kiera trzęsła, teraz tego niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tych felach, pisze że od niemca ale za tą cenę to pewnie replikii, z tego co wydedukowałem z tematu to do a4 b8 najodpowiedniejsze będzie ET 31 ?

http://allegro.pl/audi-18-5x112-rotor-odbior-osobisty-warszawa-i5044398493.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje foto jak autko wygląda na oponach letnich 225\50\17 felga et35 zawias 1BE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcecie to moge wam dac sposób na bicie bo pracuje na wulkanizacji i zajmuje sie kołami
jezeli felga jest w miare prosta nawet lekko krzywa, jezeli opona chodzi delikatnie góra dół czy boki to nic to nie problem
przed wywazaniem trzeba aby piasty z tłu felgi były czyste u mnie kosztuje to 20zl czyszczenie 4 felg szczotka drucianka kątówką i 4 piast na samochodzie
pomaga jest niebo a ziemia
czasami wyrabia sie tez otwór w feldze felga musi wchodzic ciasno na auto w przeciwnym razie tani i dobry sposób to tasma izolacyjna

jakbyscie potrzebowali jakichś informacji piszcie na pw pomoge;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje opony nic nie pomoże już. Tylko wymiana na Micheliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie koniecznie micheliny to tylko juz została renoma w nazwie nic wiecej
wszystkie nowe opony są eco i nie sa juz takie jak kiedys chyba ze kupisz uzywane micheliny z 5 roku te starsze modele primancy
z nowych polecam CI opony firmy NEXEN są swietne tylko szukaj bierzników aseymetrycznych nie kierunkowych bo sa głosniejsze


zapomniałem dopilnuj aby nowe opony wulkanizator dobrze nasmarowął pastą montażowa i rozpompował je do ok 4-5 atmosfer a potem niech spuści na cisnienei jakie bd chciał
to dobry sprawdzony sposób na nowe opony nie odpowiednio przechowywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nexen mam na zimę na 17 50 225 dobrze się sprawuję cena też bardzo dobra 1100zł za 4 sztuki nowe rok 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale SU1 a tamte z mojego linku SU4. Właśnie co to znaczy? Czy to tak jak np w Michelinach A3, A4 i A5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale SU1 a tamte z mojego linku SU4. Właśnie co to znaczy? Czy to tak jak np w Michelinach A3, A4 i A5?

jest i su4 i też taniej :wink: (zauważyłem że dość dobre ceny mają w tym sklepie)

http://www.oponeo.pl/dane-opony/nexen-n-fera-su4-255-35-r19-96-w-xl#84385695

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie chodzi że trochę taniej. Opony to jedna z tych rzeczy na której nie zamierzam zbytnio oszczędzać.

Na zimę kupiłem 4 micheliny A5. Letnie mam Pirelli, które chyba nie zbyt dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie chodzi że trochę taniej. Opony to jedna z tych rzeczy na której nie zamierzam zbytnio oszczędzać.

Na zimę kupiłem 4 micheliny A5. Letnie mam Pirelli, które chyba nie zbyt dobre.

nie chodziło mi o namawianie Cie do tych opon. pokazałeś je w pewnej cenie a ja chciałem Ci pokazać że można je taniej wyhaczyć. mając możliwość kupienia danego produktu w tańszej kwocie chyba bezsensem jest przepłacać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale ja i tak kupuje opony z pobliskiej wulkanizacji gdzie od lat robimy zakupy. Zaraz w cenie mam montaż i wyważenie. Pompanie azotem trzeba dopłacić ale to kilka zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...