Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze troche nie w moim guscie. Sorry. Ale jak cos macie to walcie do mnie. Napewno cos kupie wkoncu.

Szybkie pytanie - felgi AUDI 8Jx18H2 ET47 18" będą pasować ? Bo wto chyba te od a4 nie od a5 tak ? Znalazłem tanio, myśle ze warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować. Jak cena dobra i wzór Ci odpowiada to tylko brać.

Taki wzór jak wczesniej wysyłałem tylko 8" a nie 8,5", ale narazie uznałem, że kupie tańsze koła i obniże troche fure. A opony 225/40r18 będą spoko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny byc 225/45/18 w ostatecznosci 235/40/18 oczywiscie dla 8J :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny byc 225/45/18 w ostatecznosci 235/40/18 oczywiscie dla 8J :)

Dzięki wszystkim za pomoc ! A jeszcze jedno słyszeliście kiedyś o felgach do audi z et43 ? Bo znalazlem takie same tylko własnie z innym et. To pewnie od jakieś a6 i ma inny otwór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od A6 C6 nie podejdą, jedynie od A6C7 mają ten otwór co B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować. Jak cena dobra i wzór Ci odpowiada to tylko brać.

Taki wzór jak wczesniej wysyłałem tylko 8" a nie 8,5", ale narazie uznałem, że kupie tańsze koła i obniże troche fure. A opony 225/40r18 będą spoko ?

225/45/18 ja śmigam i jest OK

Edytowane przez lorekA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie co do felg i opon jak to będzie wyglądać w B8

felgi 17" szer.7.5 ET 35 opona 245/45/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie założysz o wiele za mała szerokość obręczy pod oponę 245. Optymalnie powinna być 8,5J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalnie 8.5 a minimalna jaka szerokość dla opony 245/45/17.

.to jaką szerokość opony założyć na felgi 7,5/17 et 35 czy 235/45/17 będzie ok ,na nalepce na drzwiach mam 225/50/17 lub 245/45/17

Edytowane przez daffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimalnie 8J, ale nie polecam raczej tego rozwiązanie. Na 7.5J załóż 225/50/17 i jest OK, ta opona dobrze leży też na 8J, ale już nie na 8,5J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie utwierdźcie mnie tylko czy na 100% felga od a5 8" szeroka na 8,5" z et29 nie będzie obcierać przy skrętach i dziurach w audi a4 b8 obniżonym na sprężynach eibach 30mm? bo z reguły piszecie że na oryginalnym obniżeniu -20mm jest OK, ale jak będzie przy -30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadaj z kimś kto ma -20mm żeby Ci zmierzył czy na skrajnych położeniach i obciążeniu jeszcze zostaje dużo luzu czy już jest na styk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimalnie 8J, ale nie polecam raczej tego rozwiązanie. Na 7.5J załóż 225/50/17 i jest OK, ta opona dobrze leży też na 8J, ale już nie na 8,5J.

Więc tak to będzie wyglądać przy zawieszeniu 1BE felgi 7.5 /17 et 35 opona 225/50/17 .

A jak by to wyglądało jak bym założył oponę 235/45/17zawieszenie 1BE felga7.5/17 ET 35 czy nic nie będzie tarło czy wejdzie bez problemu , znajomy ma w B7 taki rozmiar opon przy feldze 7.5" nie wiem jakie ma ET ale felgi są orginał AUDI.

Edytowane przez daffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A co sądzicie o takich felgach?

http://allegro.pl/18-rs-bremen-5x112-audi-a3-a4-b8-a6-tt-germany-i4852099522.html

Do tego opony 225/45/18

Do tego pytanie podstawowe - czy takie koła (lub inne 18") z oponą 225/45 mogę założyć na fabrycznym zawieszeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zalozyć te opony. ET felgi moze odrobine za duże vs ori i będzie bardziej koło schowane do wewnątrz, ale nie przeszkadza to w niczym. Jeśli są takie ale z ET35 albo zbliżonym to weż je. Oczywiscie otwor centrujący wiesz jaki brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować. Jak cena dobra i wzór Ci odpowiada to tylko brać.

No co ty..... ET47 i bedą pasować? Jeśli dla kolegi wygląd nie jest ważny to OK. Ja miałem wcześniej ET35 i wg mnie były za bardzo schowane. Teraz mam ET30 i jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak brzmiało pytanie? Czy będą pasować, tak? Więc napisałem że jak najbardziej a czy się komuś będzie podobało czy nie to już całkiem inna bajka. Ja mam taką felge u siebie i mi odpowiada...oczywiście z dystansem +20[emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak brzmiało pytanie? Czy będą pasować, tak? Więc napisałem że jak najbardziej a czy się komuś będzie podobało czy nie to już całkiem inna bajka. Ja mam taką felge u siebie i mi odpowiada...oczywiście z dystansem +20[emoji12]

OK OK, tylko zazwyczaj jak ktoś pyta czy bedą pasować, to ma też na myśli czy będzie ładnie wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze warto doprecyzować pytanie aby nie było niejasności....wrózbitą Maciejem nie jestem [emoji47] fakt jest taki żeby 8J dobrze się prezentowało ET musi być między 27-35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...