Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też odkładalem na bixy aż pewnego dniach przestał xenon się jeden zapalac no i po dwóch tygodniach wpadły bixy z nowymi xenonami.. Trochę trzeba wydać ale warto

Opublikowano
  • Autor

Mi to nie grozi.. Bo mam zwykle lampy i jakoś dotrwam.. Trochę ludzi mi kasę wisi to akurat będzie na bixy.. [emoji1]

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Też tak myślę nad bixami ale wydać ponad 1000 zł na 20 letnie auto na studencką kieszeń to zabójstwo :/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja wydałem 2 lata temu 5tys na lakierowanie całego auta i nie żałuję.. A bixy muszę zrobić dla bezpieczeństwa swojego i osób które ze mną jeżdżą..

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Taki mały modzik :

Ramię wycieraczki od golfa V

4ea364c5c0f5902c295c839a15c5dd89.jpg

b698d94d72854e0302d1f5db6809d5f6.jpg

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

[emoji1]

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja bede testowal tourana teraz. Ma dluzsze ramie.

Opublikowano

Ja wydałem 2 lata temu 5tys na lakierowanie całego auta i nie żałuję.. A bixy muszę zrobić dla bezpieczeństwa swojego i osób które ze mną jeżdżą..

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Taki mały modzik :

Ramię wycieraczki od golfa V

4ea364c5c0f5902c295c839a15c5dd89.jpg

b698d94d72854e0302d1f5db6809d5f6.jpg

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Kuba daj nr tej wycieraczki.

Na przód mam z c5 i szukam czegoś na tył :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ta od golfa moim zdaniem pasuje bardzo dobrze.. Ściera dobrze i nie podskakuje na szybie jak ta ori z b5

Ok podeślę ci wieczorem na PW.. Lub po prostu wpisz na allegro: Ramię wycieraczki od golfa V

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
Dziś odbyła się wymiana oleju i filtrów i przy okazji mały przegląd z którego wyniko kilka rzeczy do zrobienia.. W sumie nie ma się co dziwić na blacie 400.000 tys km.. [emoji39]

def7e7e9c2844622c454e245dd7cb2be.jpg
a9daa48f40c6a14f4a6657eed3cc746b.jpg

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

ok.thx

Opublikowano

Nie lejesz 5W40 ? Wszyscy do turbiny polecają 5W40 mimo dużych przebiegów, ale za namową swojego mechanika też wlałem 10W40 i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem :)

Opublikowano
  • Autor

Nie leje 5w40.. Od kąd zmieniłem olej na liqu Moly auto zaczęło lepiej działać itp.. Slink chodzi o wiele lepiej i ciszej.. Zawsze lałem 10w40 i żadnych problemów nigdy nie było.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No no... piękny przebieg :) patent z wycieraczką dobry ;)

Opublikowano
  • Autor

A dzięki [emoji6]..hmm co do przebiegu to podejrzewam ze jest więcej.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może być i więcej. Ja mam na blacie teraz trochę ponad 215kkm :grin::grin::grin: Auto było w PL u jednego właściciela od 2008 roku to jestem ciekaw ile miało wtedy jak je sprowadzał :grin: Trzeba przyznać, że jest zadbane ale stawiam, że jest cofnięte o dobre 200-250kkm. Dla porównania dwa tygodnie temu kupiliśmy dla brata też B5 AJM z 2001 roku od Niemca ale na blacie prawie 350kkm a auto w środku bez żadnych śladów zużycia, zawiecha jak nówka, silnik przykurczony i widać, że nikt tam łap nie wkładał, pompki idealne, pali od kopa... naprawdę byłem w szoku, że takie egzemplarze jeszcze się uchowały.

Opublikowano
  • Autor

Takich aut jak opisujesz to z świecą szukać u Niemca. Ale cuda się zdarzają.. Ja i tak szybko auta nie zmienię bo w tym roku mam ślub i zaczynam budować dom.. Także jeszcze avant długo musi jeździć.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A no to widzę, że podobnie jak u mnie. Miało się fajnego sedana B6 ale za miesiąc ruszam z budową domu a ślub chyba za rok więc trzeba było sprzedać B6 i kupić Avanta B5 :decayed:

Opublikowano

Ja już po ślubie :D ale jesli chodzi o budowę to jesteśmy widzę we trzech :):banan:

Opublikowano
  • Autor

Ja już po ślubie :D ale jesli chodzi o budowę to jesteśmy widzę we trzech :):banan:

To Ty Kamilu masz jeden problem z głowy ze tak powiem [emoji39]

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Albo może właśnie ma go dopiero na głowie :grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.