Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A3 1.8 T AQA quattro LPG 266km 417Nm Hi-Power

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Rocznik 1999 , 3D

Silnik 1.8T AQA 150ps @210nm po modyfikacjach 266km 417Nm

Zasilanie LPG.

9a7adb319273882.jpg

Wyposażenie:

-Duży Fis

-Tempomat

-El szyby

-Elektrycznie regulowane , podgrzewane i składane lusterka

-3ramienna kierownica

-Centralny zamek , Scyzoryk

Mody:

Exterior:

-Lampy polift przód tył ORI Hella

-Hamulce Brembo,

-Pilot Scyzoryk ORI do Centralnego zamka

Interior

-Gałka S-line

-Usztywnione boczki drzwi pod audio + dystanse pod głośniki

-Nowy wyświetlacz FIS

-Dywany welurowe ori

-Dołożony poliftowy tempomat

Najpierw przygotowałem autko perfect pod wzgledem mechanicznym aby móc zabrać się za mody :

-Nowy kompletny rozrząd INA

-Zawias - wymiana tulei wachaczy, poduszek amortyzatorów , tulei stabilizatora

-Poduszka powerflex-a pod silnik

-Hamulce nowe klocki tarcze Brembo/Ferodo.

- i inne

Performance:

-k03-053 (k03s z AUM 150km)

-Seryjny MAF

-Seryjny AIR BOX

-Wydech S3 2.5cala do końca.

-DV 710N

aktualne

Aktualne fotki

9a7adb319273882.jpg

4cb5dc319274258.jpg

340fa9319274254.jpg

2a801b319275591.jpg

81fbe4319275592.jpg

286b8e319275584.jpg

026d98319275583.jpg

55c59c319275581.jpg

518faf319275576.jpg

5833be319275575.jpg

8c5645319275574.jpg

b19c42319275573.jpg

aa1257319275571.jpg

cae61c319275570.jpg

6e8db2319275568.jpg

Turbo

w0ie.jpg

yn4x.jpg

7h8n.jpg

- nowy Zawór DV ,data 03.05.13r.

asz0.jpg

Wiecej fotek

Zdjęcia - Pokazywarka.pl

Zdjęcia - Pokazywarka.pl

Opublikowano

Kurde to musi dobrze jechać :shock3: Podoba mi się :thumbup1:

Opublikowano

Podoba mi się Procedura startowa + Anti Lag :D Poszczelałbym sobie

Opublikowano

na ostatnim zdjęciu "fachowo" docięte podwozie pod nowy wydech:decayed:

Opublikowano
na ostatnim zdjęciu "fachowo" docięte podwozie pod nowy wydech:decayed:

:decayed::decayed:

Jak na sezon znajdę esowy zderzak to też mnie czeka ogarnięcie końcówek :whistling:

Opublikowano

Taki niepozorny a jednak umie zadziwić pewnie nie jednych z kreski :decayed::grin:

Opublikowano

:hi:

Kurde :slina: super setup...

bogato jak na k03s...

tez mysle o podobnym setupie... tyle ze ja 03s mam od fabryki :grin: i mysle czy dalej na 03s zostac czy uderzac w 04...

pare pytan:

jak sie ma dwumas i sprzegielko przy tym setupie?

jaka instalka kuchenki i spalanie?

:wink:

Opublikowano

fajnie wygląda, pewnie ciężko znaleźć masz kogoś, kto dorówna ci na drodze, nie? :decayed:

nie miałeś problemu ze spasowaniem zderzaka przy lampach podczas wymiany?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

fajna sztuka.nie jeden się zdziwi :decayed:

Opublikowano

Sieeema Grzechu :decayed:

Opublikowano

Uwielbiam A3 :kox: ..

Twoja też jest nawet nawet ...:decayed: no i z tą mocą po bułki do sklepu jakoś się dotoczysz :wink:

A serio to :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
:hi:

Kurde :slina: super setup...

bogato jak na k03s...

tez mysle o podobnym setupie... tyle ze ja 03s mam od fabryki :grin: i mysle czy dalej na 03s zostac czy uderzac w 04...

pare pytan:

jak sie ma dwumas i sprzegielko przy tym setupie?

jaka instalka kuchenki i spalanie?

:wink:

Dwumas i sprzęgło fabryka nie tykane, zero uślizgów , ślizgają się ew wszystkie 4 koła :decayed:

Auto po chipie pali mniej niż seria. Dlatego też mimo podniesionej mocy pali nadal bardzo skromnie.

Trasa do 100kmh bez wyprzedzania - 9L lpg.

Trasa lewym pasem non stop - 11L lpg

Autostrada 300km - predkosc przelotowa 140kmh-150 + 5-6 przeciągnięć do 200 - 11.2L lpg.

Małe Miasto - odcinki 1-2km gdzie jade na ssaniu + odcinki 15km w jedną strone gdzie silnik juz sie nagrzeje i troszkę się przycisnie tu i tam - 15L lpg.

Duże miasto - 13-14L lpg.

fajnie wygląda, pewnie ciężko znaleźć masz kogoś, kto dorówna ci na drodze, nie? :decayed:

nie miałeś problemu ze spasowaniem zderzaka przy lampach podczas wymiany?

Miałem :D było ciężko zmieścić FMIC i polilftowe lampy itp ale się udało :)

fajna sztuka.nie jeden się zdziwi :decayed:

z tych co najbardziej utkwiły mi w pamięci - passat r36 , bmw 535 biturbo 330ps po sofcie ktore nie dały rady i nie mogły przyjąć tego do wiadomości że a3 w lpg tak może latać....

Sieeema Grzechu :decayed:

Siema siema ! :decayed:

Uwielbiam A3 :kox: ..

Twoja też jest nawet nawet ...:decayed: no i z tą mocą po bułki do sklepu jakoś się dotoczysz :wink:

A serio to :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Od bidy ujdzie :wink:

Taki niepozorny a jednak umie zadziwić pewnie nie jednych z kreski :decayed::grin:

Troszkę tak :decayed:

Takie tam na mokrym

Opublikowano

A ja tylko żałuję, że nie udało mi się zobaczyć tej maszyny jak Grzegorz jeszcze po Wrocławiu śmigał :doh:

Opublikowano

:hi:

Ciekawe... spalanie takie jak Ty mam teraz przy 180hp :facepalm:

a ze sprzeglo trzyma to bajka dobra wiadomosc dla mnie bardzo...

CHetnie bym z Toba pogadal przez koma jak bys mial kiedys chwile :wink:

Opublikowano
  • Autor

arre - odezwij się na PW

Opublikowano

Dobra strzała. Ile kosztowała instalacja gazowa?

Opublikowano
  • Autor

lpg 2800zl

Opublikowano

To autko to moj wyznacznik idealu :slina:

dzieki serdeczne za rozmowe... mam nadzieje ze nie raz jeszcze pogadamy...

BTW jak bedziesz mial chwile rzuc cene za gotowego TiP-a i downpipe :whistling:

oczywiscie na pw

:hi:

Opublikowano

widzialem na zywo :whistling: to co mi sie podoba w tym aucie to ze z zewnatrz wyglada jak zwyka a3 a nie jednemu dala po d*p..:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.