Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to w koncu przyszla kolej i na mnie. auto w moim posiadaniu od 4 lat .
kupilem golasa, mega golasa :facepalm: fabrycznie jest tylko bluetooth podgrzewana tyla szyba i prawe lusterko :decayed::decayed: :decayed: nie bylo nawet podlokietnika... :facepalm:
silnik - 2.0 TDI ( BPW )
kolor - LY9B - BRILLIANTSCHWARZ
rok prod 2005 modelowy 6
na blacie juz 274.000 :)

co zmodziłem?

- lampy bixenonowe + czarne srodki + soczewki z b8 ( made in GWERTY )
- coming leaving home - CLH
- DRL
- nowe żarniki od hammerka 1DS [emoji106]1:
- ledy oswietlenie srodka + tylna tablica rej. + led w postoju ( made in Tomnik ) [emoji106]1:
- czarny gril
- podłokietnik
- zmieniarka
- kierownica multi - siemian mial racje teraz zapier...
- ciemne wszystkie szybki oprocz czolowej
- alu ori 18" do b7 + nowe opony 225/40/18"
- pompa oleju ( zregenerowane gniazdo zabieraka )
- wirusik :decayed: na 164KM + usuniety DPF
- dolozony xenon + instalacja samopoziomu i spryskow ( pelen orginal )
- podswietlany wizytownik + kubek
- CB radio
- h&r -40 (bylo za nisko, obecnie s-line 1BE) BYŁO
- diody ambiente
- hamulce 312/255 BYŁO
- hamulce 320/288
- pakiet światlo ( oswietlenie nog przod/tyl + tapicerki drzwi lampki biale i czerwone )
- siedzenia skorzane sporty + tapicerki skora + podlokietnik skora
- tuba BOSE + wysokotonowe BOSE w tylne drzwi
- 4 x elektryczne szyby ( dolozony tyl )
- lotka na klape s-line
- schowki pod fotele
- tylne siateczki na przednich fotelach
- dokladka na przedni zderzak od cupry
- dystanse przod 15mm + tyl 17 mm
- stabilizatory przod rs4 + tyl 3.0 tdi ( 18mm tyl, a przod 1 kg ciezszy 4.8 kg )
- lusterko wew fotochrom z czujnikiem deszczu i swiatla
- elektrycznie skladane lusterka z zew. fotochromami
- RNS-E LED z PL menu i mapami polska + europa :decayed: :decayed:

- PAKIET ZIMA :D

- ori webasto + zdalne sterowanie pilot :decayed:

- podgrzewane przenie siedzenia

- podgrzewana tylna kanapa

- podgrzewana kierownica

co do zrobienia?
ciagle coś...

kilka fotek , po sesyjce bedą lepsze :wink:

na starej feldze i zawias 1 BA
fJ6OwyE.jpg
i
HGE2wxD.jpg

tu na H&R -45 ale jeszcze bez xenonu
atBfdwD.jpg
i dystans 17mm na kolo
Sk3pUYR.jpg
i
bTFz3FE.jpg
i
1LNqfsD.jpg
i
lLnKf1P.jpg

i pewne NIESTANDARDOWE niedzielne popoludnie u Bart-sa
kTwMORS.jpg

z tego popoludnia wyszlo tak:

mpg27nq.jpg
wirusik:
yo3HDYN.gif

na chwile obecną:

letni setup:

fVLPa71.jpg

oG4LXyb.jpg

jd9GWz2.jpg





tUKRWCs.jpg

XQpgAq1.jpg

zimowy setup:

bIdLN9a.jpg

IptNLdJ.jpg

hjs7m6n.jpg

lI1uNpb.jpg

RZjBcse.jpg

mJFPbCz.jpg

i to co zimą najlepsze :)

0adJb7p.jpg

no to zapraszam do komentowania :wink:

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

Zakładaj pakiet S-line i będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

oooo odezwal sie :) jak jestes w Poznaniu wpadajcie, musze te ledy oblukac bo graty juz sa... tel, masz wiec zapraszam :)

Opublikowano

Poprawka - lampy masz Bixenon (lub Xenon Plus). Dużo zdjęc się powtarza a mało środka jest - dopracuj temat (Slo może Ci cyknąć kilka fajnych fotek :decayed:).

Plany na przyszłość jakieś by się przydały :wink: Tapicerki pod 4 x elektryka i roletkami z tyłu już czekają :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przeciez pisalem ze po sesji uzupelnie :decayed: co do rezania to wpierw musze uszczelke pod glowica ogarnac... :facepalm:

Opublikowano

Witam kolegę - piękna czarnulka - Czy mógłby kolega odezwać się do mnie na PRV ze swoim nr telefonu. Chciałbym o coś wypytać :)

pozdrawiam

Opublikowano

zmień te stołki.. :naughty:

Opublikowano

W końcu i jest Niestandardowe wozidło :decayed: dobra czarnula

Opublikowano
  • Autor
zmień te stołki.. :naughty:

:facepalm: wiem, wiem, wiem :decayed:

poszkuje skory wiec moze niebawem cos wleci, klimatronik juz jest pod grzane posladki wiec...:wink:

Opublikowano

Kolor masz chyba taki sam jak ja to Phantom black?? co do furki to zwawieszka idealna idzie pojezdzic po polskich drogach i auto zacnie sie prezentuje, felunek zndystansem miodzio, bardzo ladnie, zdesie od rsa stolki recaro i juz niebo inne auto. Prezentuje sie naprawde super zazdroszcze :naughty::wink: Oczywiscie in plus

Opublikowano

auto zacne ;)

mam okazję oglądać na co dzień na pewnym parkingu :P

kurcze, chyba też założę swój wątek ;)

Opublikowano

Widze ze mamy te same modyfikacje w wiekszosci^^. Teraz srodek rns-e i stolki by sie przydaly:P.

Opublikowano
zmień te stołki.. :naughty:

:facepalm: wiem, wiem, wiem :decayed:

poszkuje skory wiec moze niebawem cos wleci, klimatronik juz jest pod grzane posladki wiec...:wink:

:thumbup1: zupełnie Ci się środek odmieni.. :wink:

Opublikowano

Marcin - chcesz moje Recaro?

Opublikowano
  • Autor

Ty juz mnie nie namawiaj :)

Opublikowano

no właśnie daj jakieś porządne foto bo na żywca wygląda lepiej :decayed: pozdro

Opublikowano
no właśnie daj jakieś porządne foto bo na żywca wygląda lepiej :decayed: pozdro

Mam dokładnie takie samo odczucie.

Opublikowano
oooo odezwal sie :) jak jestes w Poznaniu wpadajcie, musze te ledy oblukac bo graty juz sa... tel, masz wiec zapraszam :)

Po świętach teraz dużo roboty w domu :wink:

Opublikowano

ładna sztunia! :wink4: Już nieco porobione ale to pewnie nie koniec... :good:

Opublikowano

Ładny czarnuch. Dobrze stał na H&R, równo i nisko :decayed:

Jak masz tylne szyby ściemnione, o jeden odcień od przodu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.