Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT


niestandardowy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Panowie :) na h&r tez mi sie podobalo ale wszedzie tarlem plyta. Mial zejsc -40 a poszedl w dol jakies -55 przod nie wiem dlaczego. dedykowane do mojego wozidla a jednak poszlo nizej. a szyby tylna 3, tylne boczne bagaznika i tylnr drzwi 2, a przednie boczne 1. tylko folja folji nie rowna i przod jest troche za ciemny. tydzien temu mi dowod zabrali...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram się powoli do przyciemnienia auta i tak szukam przodu w miarę jasnego, szkoda zdzierać czy jeździć za dowodem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przodu albo nie zakladaj albo zakladaj jak najjasniejsza folie... choć mam ciemne szyby od zawsze, nie tylko w tym aucie i nigdy nikt mi nawet uwagi nie zwrocil, po prostu trafilem na służbiste ( czyt. karierowicza )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A DZIEKUJE, milo to slyszec szczegolnie od Ciebie hammerku :)

---------- Post dopisany 19-01-2014 at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2013 at 12:39 ----------

no i wjechaly nowe poduchy... i plyn do wspomagania LHM Plus :decayed:. teraz to silnika nie czuc wogole...

95xgqAj.jpg

fL1bV6l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduchy znaczy się od zawieszenia silnika?? Niestety nie widzę zdjęć, jestem na jakiejś dziwnej sieci... Sam zmieniałeś?Trzeba było dużo kombinować, powieszać silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się w tym temacie musimy zgadać, bo ja juz jakiś czas temu obserwowałem na tej elektrycznej czerwone zacieki.... Wprawdzie nie odczuwam zbytnio, ale może to autosugestia, że jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy robiłeś? Wydawało mi się, że jakoś niedawno BART-Sa pytałeś, czy czerwony olej na poduszkach oznacza poduchy do wymiany. Kupowałeś nowe w ASO, czy jakieś zamienniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlą sobote, a poduszki jak widac na fotkach tylko ori :wink: tak jak powinno byc :decayed:. ale powiem szczerze ze duzej roznicy nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlą sobote, a poduszki jak widac na fotkach tylko ori :wink: tak jak powinno byc :decayed:. ale powiem szczerze ze duzej roznicy nie ma...

Może jeszcze stare nie puściły definitywnie i temu nie ma różnicy :wink: , chyba że na nowych jest nie za dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlą sobote, a poduszki jak widac na fotkach tylko ori :wink: tak jak powinno byc :decayed:. ale powiem szczerze ze duzej roznicy nie ma...

Pytałem, czy ori bo jak zagłębialem temat swego czasu, to za komplet wychodziło ponad 1000 PLN, ale widzę, że tu nie ma lipy u Ciebie. Ile placiles za poduchy? Może być PW. A czemu nie dawałeś ori płynu do wspomagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem plyn ori :) ale wlalem ten totala, Dev mnie namowil :wink: a ja sam takze same superlatywy o nim slyszalem ,wiecej tutaj :

http://a4-klub.pl/uklad-kierowniczy-97/wspomaganie-plyn-g004000m2-to-to-samo-g002000-414/index9.html#post4007640

---------- Post dopisany 08-02-2014 at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 17:42 ----------

różnica kolosalna po regeneracji rozrosznika ( na ori czesciach oczywiscie ) pali na pół obrotu rozrusznikiem :decayed:

5f522Xd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...