Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzieki Wandej :decayed: jeszcze chwila i cos o Tobie bedzie :decayed:

Opublikowano

Kurfa korektę Ci muszę podeslac poczta bo leży u mnie i delikatnie o niej zapomniałem:decayed: Zakladaj będzie wymiatac:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

elegancko. skąd masz logo rs4 ? też kce :foch:

Opublikowano
bylo troche wolnego to sie porezalo :decayed:

z racji ze strzelila mi szyba ...

http://i.imgur.com/NOZZR59.jpg

zalozylem szybe pilkingtona z pasem przeciwslonecznym ( bardzo slabym ) pod czujnik deszczu, wiec sie dorezalo tez lusterko fotochromowe :decayed:

http://i.imgur.com/mPTwzi9.jpg

http://i.imgur.com/lK2H4fQ.jpg

ale zeby byl komplecik wjechaly lusterka elektrycznie skladane z fotochromem ( dzieki Siemianie :decayed: )

http://i.imgur.com/00niUJ8.jpg

http://i.imgur.com/Osw5jV7.jpg

no i ... ze tak pusto bylo, wjechal na poklad glowny dowodca RNS-ik z PL menu , logo rs4 , mapki polska + europa 2014od Domina :decayed: ( choc za to pokretlo powinienem Cie w d*p.. kopnac :decayed:)

http://i.imgur.com/F3iFhmI.jpg

wiem wiem... klimatronik do wymiany :wink:

z racji czujnika swiatla w koncu CLH poprawnie dziala :decayed:

http://i.imgur.com/lOA6D2N.jpg

http://i.imgur.com/aUseqn8.jpg

oczywiscie wielkie podziekowania dla Bart-sa za ogarniecie calej elektryki tak UPIERDLIWEMU gosciowi :decayed:

No! ...to do jutra :decayed:

Opublikowano

Cycu - boczki mam w Valconie.

Opublikowano
  • Autor

Bartek... nie kumam... jakie boczki?

Opublikowano
Bartek... nie kumam... jakie boczki?

Tapicerki drzwi.

Opublikowano
  • Autor

Dotarla reszta, popielniczka 2 din i klimatronik.... stan idealny :)

a4wp9y1.jpg

Opublikowano

jeszcze telefon do wywalenia i klasa :D

Opublikowano
  • Autor

Kupie webasto do mojego parcha. Gdyby ktos cos... gdzies dajcie znac ;)

Opublikowano

Marcin dzieki za WEbasto :polew::polew::polew: dzisiaj przyszło

paczki poszły bed\a na jutro

Opublikowano
  • Autor

Qfa... teraz ja szukam. Dawce mialem, na niedziele sie umawialem na demontaz a tu qfa dzisiaj pisze ze auto sprzedal...

Opublikowano

Ty kuźwa ładnie się ten Twój parch prezentuje w ruchu :)

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie zostales dzisiaj strabiony :)

Opublikowano

a ja się zastanawiałem czy jebnąć trąbitkiem czy awaryjkami.. z dwojga wybrałem tylko podniesienie łapy :)

Opublikowano
  • Autor

Pomijam to ze Twoje wozidlo ladniejsze ...

Opublikowano

mówimy teraz o Twoim :) Jak stałem na światłach wyjeżdżając od malty to już zauważyłem coś ładnego, ale dopiero mijając Ciebie skapnąłem się że to Ty.. :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

No bex na wtecznym lusterku tez z daleka rzuca sie w oczy ...

Opublikowano

to dobrze :)

Opublikowano
  • Autor

no to wlecial kolejny modzik :decayed:

nowy zestawik od Wandej-a :decayed:

przod : 320: tarcze gladkie ferrodo i na przod wlecialy DS-y :decayed:

tyl: 288 gladkie tarcze i klocki ferrodo

DEV pomalowal, sie chlopak narobil :decayed: , dzieki chlopaki :wink:

a wyglada tak:

tUKRWCs.jpg

XQpgAq1.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.