Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to w zimę bajka :D Graty

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Webasto na pokladzie, montowalismy w sobote u maria z forum ( wielkie podziekowania ) od 09:00 - 02:00 w nocy

Musze jeszcze sprawdzic rozpylacz bo webasto zalewa...

Opublikowano

Można powiedzieć, że cały dzień i całą noc wam zeszło przy tych piwach :grin:
Fajny mod, oby zima była śnieżna i można było jak najczęściej grzać w autku :thumbup1:

Opublikowano

Można powiedzieć, że cały dzień i całą noc wam zeszło przy tych piwach :grin:

Fajny mod, oby zima była śnieżna i można było jak najczęściej grzać w autku :thumbup1:

Wypluj to, śniegu ma nie być :decayed:

Opublikowano

:decayed: nie mogę, bo za chwilę ktoś się odezwie kto ma quattro i każe na nowo "wieszczyć zimę" :grin:

Opublikowano

Będzie, będzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Snieg musi byc ! :D;)

Opublikowano

dobry modzik Marcin :good: też niedługo zakładam swoje webasto :)

Opublikowano

:decayed: nie mogę, bo za chwilę ktoś się odezwie kto ma quattro i każe na nowo "wieszczyć zimę" :grin:

śnieg musi być :kox:

dobry modzik Marcin :good: też niedługo zakładam swoje webasto :)

I ja też :decayed: słyszałem że tam ostro walczyliście , ale teraz już jest wszystko ok ? :)

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie wrocilem z garazu. Podmienilem piec ( mam drugi ) i wali bledem silnika dmuchawy. Jutro znowu przekladka ...

Webasto powoli mam w jednym palcu :)

Opublikowano

cinszko to się do benzyny zakłada ? koszta podobne ?

Opublikowano

Wlasnie wrocilem z garazu. Podmienilem piec ( mam drugi ) i wali bledem silnika dmuchawy. Jutro znowu przekladka ...

Webasto powoli mam w jednym palcu :)

to dobrze sie składa, wezmiesz urlop i przyjedziesz do kolegi na montaż :grin:

Opublikowano
  • Autor

Do benzyny podobnie jak nie identycznie. Nawet piec w lepszych pieniadzach kupisz.

Dev... to mam cie zapisac na 2016r? :) bo 2015 juz rozplanowalem :)

Opublikowano

a ogarnę to przed zimą? :D

Opublikowano

jak dzwoniłeś do mnie z płaczem że, potrzebujesz zaciski na już, to ja nie pamietam aby mówił Ci o jakimś odległym terminie ....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I tu mnie masz :)

Dobra jutro jestem :)

kto sie wroblem urodzil, kanarkiem nie umrze ... :facepalm:

śliczna Pani w mercedesie na prawym pasie, troszke sie zapatrzylem... i masz :

gril popękany i zderzak do lakierowania:

qhS9xaB.jpg

wiec Panowie... nie na cycki :decayed: tylko przed siebie :grin:

Opublikowano

zawsze uważałem Cie za Parówę ale teraz to juz przesadziłes :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

coś ty odjebał :D

Opublikowano
  • Autor

Filmik bez glosu bo bylo tylko kur.. kur.. kur....

Nanprawym pasie jechala w mercedesie taka fajna niunia, ogladalem sie za nia ( z reszta trzy glowy na prawo ) ...

A w dupe jerza :)

Opublikowano

Trzeba było zwalić na nią :decayed: Tzn zrzucić winę :facepalm::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.