Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja właśnie 8K0 i po godzince złapał sygnał i trzyma :)

Opublikowano
  • Autor

ze wzgledu na padnieta turbinke czas na nowe zakupy :D

poduszka skrzyni biegow i ...

nowka sztuka turbinka od garetta :D żeby nie bylo z moto remo ( wylaczny przedstawiciel garetta na PL )

oczywiscie nowe filtry i oliwa motula :D

iO6RM6T.jpg

d48gMto.jpg

Opublikowano

I kto bogatemu zabroni ????

turbo seria czy cos mocniejszego ?

Opublikowano
  • Autor

seria, juz mnie djim mnie uswiadomil o zwiekszeniu mocy :D

myslalem o czyms wiekszym ale koszty dwa razy wieksze. najwyzej icka z brd pozniej dorzuce :wink:

Opublikowano

Rób od razu centralnego dużego ICka

robota praktycznie taka sama jak przy drugim SMICu a wydajnosc większa.

Opublikowano

ten zestawik to musiał kosztować :naughty:

Opublikowano
  • Autor

centralny nawet taniej by wyszedl, jest plan na nastepny mod :decayed:

Mateusz, tanio nie bylo :decayed: bolalo, oj bolalo :)

Opublikowano

ale czego się nie robi dla swojej ukochanej Audi :thumbup:

Opublikowano

Wiela taka nowa dmuchawka ?

Opublikowano

jaki nr jest tej poduchy ? ile dałeś za nówke ? do 3.0v6 jest podobna chyba

Opublikowano
  • Autor

Numer musialbym sprawdzic na fakturze. A wiela za turbawke? Po rabacie 2.450 z vatem...

Opublikowano

No i jak mówiłem, kto bogatemu zabroni ???

Bezawaryjnosci życzę !!!

Opublikowano
  • Autor

eee... tak pod choinke od zonki ;)

Opublikowano

Numer musialbym sprawdzic na fakturze. A wiela za turbawke? Po rabacie 2.450 z vatem...

Ale jak oddasz starą to coś tam zwrócą.

Swoją drogą nie lepiej było wymienić sam środek a obudowę zostawić?? Koszta ponad 2 razy mniejsze a miałbyś to samo.

Edytowane przez MaciejK

Opublikowano

Numer musialbym sprawdzic na fakturze. A wiela za turbawke? Po rabacie 2.450 z vatem...

Ale jak oddasz starą to coś tam zwrócą.

Swoją drogą nie lepiej było wymienić sam środek a obudowę zostawić?? Koszta ponad 2 razy mniejsze a miałbyś to samo.

Mógł, ale kto bogatemu zabroni :decayed:

Oby dmuchało jak należy :wink:

Opublikowano
  • Autor

No moglem ale to nadal nie ori ... :) a z tym tematem chcialbym sie juz pozegnac na jakis dluzszy czas ;)

Opublikowano
  • Autor

No... ale ile to sie ten biedny maz ... musial... napocic :) :) :)

Opublikowano

no cóż nie tylko głowa trzeba popracowac ale i łbem...... :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

kolego to aby pozazdrościć żonki i takich prezentów, oby sprawowały sie jak należy przed bardzoooo długgiiii czas:) Ja pól roku sie o większe hamulce prosiłem i tez dopiero pod choinke przyzwolenie dostałem sobie kupić... a co do turbinki, jak nóweczke zakupiłeś to weż teraz przed pierwsza jazdą po wymianie sie może przypnij czymś do fotela jakimiś pasami ładunkowymi czy coś bo jest szansa że maszyna bedzie ostro rwać do przodu :naughty:

Bezawaryjności życzę! :wink:

Opublikowano

Numer musialbym sprawdzic na fakturze. A wiela za turbawke? Po rabacie 2.450 z vatem...

Ale jak oddasz starą to coś tam zwrócą.

Swoją drogą nie lepiej było wymienić sam środek a obudowę zostawić?? Koszta ponad 2 razy mniejsze a miałbyś to samo.

Mógł, ale kto bogatemu zabroni :decayed:

Oby dmuchało jak należy :wink:

Biedny bogatego nigdy nie zrozumie.

Daj znać jak po wymianie. U mnie zdecydowana poprawa zarówno w przyspieszaniu jak i spalaniu. Zastanawiam się tylko czy po wymianie trzeba podjechać do tunera aby ustawił wszystko pod nową turbiną skoro chip był robiony na regenerowanej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.