Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękne autko, pogratulować. Niech służy jak najdłużej :)

Opublikowano
  • Autor

no i wpadł nowy gadżet :)

żonka mowi, na forum wstaw te :

ejk83MG.jpg

albo nie... te

AcNJA6y.jpg

i kto ma większego bzika na punkcie AUDI? :decayed:

Opublikowano

i do czego to ? odpalasz tym ?

Opublikowano
  • Autor

siii, albo kluczykiem w stacyjce :wink:

Opublikowano
i do czego to ? odpalasz tym ?

SLO no co Ty :decayed: to jest guzik bezpieczeństwa :wink:

Opublikowano

panic-button.jpg

to by pasiło ;]

Opublikowano

Ile jeszcze bedziesz tutaj pakowal te zdjecia :facepalm:

Nastukane z samsunga

Opublikowano

Mordo podrzuc mi dane do wysyłki tej korekty bo zapomniałem całkiem o niej:facepalm:

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/07/08/6abe9ebu.jpg

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

A to mój BPW może być? Jeszcze kilka rzeczy muszę w nim zrobić

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/07/08/2ytejy9a.jpg

Fuj co to za brzydactwo :facepalm: ten griiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil to od BIZONA Z516 :polew:

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

Czekam na temat :naughty:

Co ty bijesz kolego do mojego grilla a ten http://img.tapatalk.com/d/14/07/17/a8ubytar.jpg czymś się różni od mojego http://img.tapatalk.com/d/14/07/17/zyjy8y4e.jpg pokaż swój to pogadamy!

Zakładaj swój temat a nie śmiecisz komuś :facepalm:

Opublikowano

A

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Wykasuj danielo te posty

Opublikowano
  • Autor

Dev... poddalem sie. Nie mam juz pomyslow. Nadal hamuje. Zauwazylem ze klocek w jarzmie troche trzaska jak np cofam i pozniek do przodu zahamuje...

Opublikowano

mówiłem że Ci poskłądam te zaciski :grin:

rozbierz to gówno i sprawdz jak klocek chodzi w jarzmie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Luzno. Juz sprawdzlem... wszystko co mozliwe. Odpowietrzalem znowu i nawet babelka nie bylo . Skonczyly mi sie pomysly...

---------- Post dopisany 20-07-2014 at 00:49 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2014 at 22:08 ----------

ale za to LEDZIK wlecial :decayed: Dzieki Domin :wink:

DU7SPhE.jpg

ello.

dev sorki ze nie odebralem ale jestem w Chorwacji, pisz tutaj

07.08 wyjechalem na chorwacje i dojechalem do leszna :)

miesiac temu zmienialem hamulce na 320/288 i caly czas z nimi walczylem. nie dalem rady ( przednie zaciski same hamowaly )

wrocilismy sie na poznan i zmienilem przednie zaciski na takie same ale 100% sprawne od Deva.

jak hamowalo tak hamuje. w takim razie pozyczylem auto od mojego brata ( poczciwy AWX ) i dojechalismy z jednodniowym opoznieniem 1400 km :)

bede dalej walczyl z moim wozidlem po przyjezdzie ...

nie mam opcji co jeszcze sprawdzic, zaciski 100% sprawne a auto hamuje...

mieliscie jakies problemy kiedys po zianie na 320?

zaciski 3 komplet podmieniony ( w jednym wymienione gumki - zestaw naprawczy ori ), wezyki, nowy plyn, odpowietrzony... a nadal po przejechaniu kilku kilometrow auto przychamowuje..., kodowania raczej nie zmienie, nie mam tej opcji w vcds-ie

teraz troche terazniejszosci

auto zastepcze od brata :), zasieg w trasie ( 20h predkosc 110-130 ) 1217 + 20 km ( przy przebiegu 22 km dotankowalem do pelna...

MynYLU8.jpg

0GB9vaZ.jpg

Opublikowano

Może servo lub pompa coś szwankuje , skoro po wymianie zacisków to samo. A wsadź swoje stare jak jeszcze masz.

Opublikowano
  • Autor

Stare sprzedalem kurka...

Opublikowano

może pompa abs odstawia zwody? :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.