Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładny zestawik :naughty: . Napisałbyś mi jaki koszt tego zestawu tarcze i klocki? Też będzie mnie niedługo to czekać... Może być PW. Btw dupowozik konkret ! :wink:

Opublikowano

Będzie hamować! :good:

Opublikowano

8 godzin to zakładał :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

nie 8 tylko 5... cycu jeden :decayed:

Opublikowano
nie 8 tylko 5... cycu jeden :decayed:

Tył 288mm chyba nie 280:bag: tyle godzin wymieniać to chyba trzynales druga ręką samochód q górze:polew:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Załóż kółka i pokaż jak to wygląda :whistling:

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie nie wiedzialem dokladnie :) juz poprawiam :)

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ----------

A na pierwszej stronie wpisalem dobrze :)

Opublikowano

W ktorym momencie skrecales TX55-ki ?

Opublikowano

Zaciski ładnie pryśnięte :wink: nie to co u mnie :grin: teraz możesz zacząć później hamować :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W ktorym momencie skrecales TX55-ki ?

przed montazem zacisku, ale na aucie sprawdzalem jest siii

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Ładny zestawik :naughty: . Napisałbyś mi jaki koszt tego zestawu tarcze i klocki? Też będzie mnie niedługo to czekać... Może być PW. Btw dupowozik konkret ! :wink:

o ceny tarcz i klockow pytaj Wandej-a :wink:

---------- Post dopisany 07-07-2014 at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2014 at 14:36 ----------

Załóż kółka i pokaż jak to wygląda :whistling:

a prosze bardzo, felga 18":

XugfwQR.jpg

j2M7T4D.jpg

Opublikowano
:good:
Opublikowano

panie tej dej mi sprawdzić jak to hamuje :whistling:

Opublikowano

Ładnaaa :wink: ale biorę z Ciebie przykład, bo u mnie w garażu już leży komplet 320mm. Teraz tylko zbieram na tył :whistling:

Opublikowano
W ktorym momencie skrecales TX55-ki ?

przed montazem zacisku, ale na aucie sprawdzalem jest siii

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Ładny zestawik :naughty: . Napisałbyś mi jaki koszt tego zestawu tarcze i klocki? Też będzie mnie niedługo to czekać... Może być PW. Btw dupowozik konkret ! :wink:

o ceny tarcz i klockow pytaj Wandej-a :wink:

---------- Post dopisany 07-07-2014 at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2014 at 14:36 ----------

Załóż kółka i pokaż jak to wygląda :whistling:

a prosze bardzo, felga 18":

http://i.imgur.com/XugfwQR.jpg

http://i.imgur.com/j2M7T4D.jpg

bieda straszna :grin:

Opublikowano
no to wlecial kolejny modzik :decayed:

nowy zestawik od Wandej-a :decayed:

przod : 320: tarcze gladkie ferrodo i na przod wlecialy DS-y :decayed:

tyl: 288 gladkie tarcze i klocki ferrodo

DEV pomalowal, sie chlopak narobil :decayed: , dzieki chlopaki :wink:

a wyglada tak:

http://i.imgur.com/tUKRWCs.jpg

http://i.imgur.com/XQpgAq1.jpg

Ale masz piękne klocki

drewniane pod autem:D

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

przyszedł ten zacisk

jaki ma byc kolor ?

Opublikowano
  • Autor

Srebrny jak reszta...

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

Zalewa, no ladna sztuka ;)

Opublikowano
Zalewa, no ladna sztuka ;)

:facepalm::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

co się śmiejesz :polew:

ładna fura poza tym szczerbatym grillem ale wszystko jest do zrobienia

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/07/08/6abe9ebu.jpg

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

A to mój BPW może być? Jeszcze kilka rzeczy muszę w nim zrobić

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/07/08/2ytejy9a.jpg

Fuj co to za brzydactwo :facepalm: ten griiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil to od BIZONA Z516 :polew:

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

Czekam na temat :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.