Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze, że tylko tyle, lampy całe :)

Numer od dziewuszki wziąłeś chociaż, bo też coś się przytrzymała :grin:

Opublikowano

Oj te dziewczyny :)

Opublikowano

Filmik bez glosu bo bylo tylko kur.. kur.. kur....

Nanprawym pasie jechala w mercedesie taka fajna niunia, ogladalem sie za nia ( z reszta trzy glowy na prawo ) ...

A w dupe jerza :)

Takie masz hamulce... Wstyd :decayed: Jakbyś się zapatrzył na jakiegoś typa to byłby problem a jak na sucz w mercedesie mozna Ci wybaczyc :decayed:

Opublikowano

I tu mnie masz :)

Dobra jutro jestem :)

kto sie wroblem urodzil, kanarkiem nie umrze ... :facepalm:

śliczna Pani w mercedesie na prawym pasie, troszke sie zapatrzylem... i masz :

gril popękany i zderzak do lakierowania:

qhS9xaB.jpg

wiec Panowie... nie na cycki :decayed: tylko przed siebie :grin:

You made my day :grin:

Opublikowano

Grill S4 dawaj . 100 zł różnicy między s-line a S4 w serwisie audi

Opublikowano

Grill S4 dawaj . 100 zł różnicy między s-line a S4 w serwisie audi

No i jak go wstawi do tego zderzaka? :naughty:

Gdzie dalsza część filmiku z wpie.... od Janusza z Merca? :decayed:

Opublikowano

Grill S4 dawaj . 100 zł różnicy między s-line a S4 w serwisie audi

No i jak go wstawi do tego zderzaka? :naughty:

Gdzie dalsza część filmiku z wpie.... od Janusza z Merca? :decayed:

Nie zauważyłem ze ma zwykły zderzak . Zawsze może zderzak s-line wrzucić

Opublikowano

Grill S4 dawaj . 100 zł różnicy między s-line a S4 w serwisie audi

No tak w serwisie gril S4 tylko 1050zł :decayed:

Opublikowano

A nie robisz z AC

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

Nie bo jestem współwłaścicielem 3 aut i jak mi zwyzke policza na trzy to to sie nie oplaca...

Opublikowano

no to lipa szkoda ze nie masz ochrony zniżek .


I tu mnie masz :)
Dobra jutro jestem :)

kto sie wroblem urodzil, kanarkiem nie umrze ... :facepalm:

śliczna Pani w mercedesie na prawym pasie, troszke sie zapatrzylem... i masz :

gril popękany i zderzak do lakierowania:

qhS9xaB.jpg

wiec Panowie... nie na cycki :decayed: tylko przed siebie :grin:

You made my day :grin:

Ale pani się obejrzała jak przydzwoniłeś :grin:

Opublikowano
  • Autor

Grill S4 dawaj . 100 zł różnicy między s-line a S4 w serwisie audi

No i jak go wstawi do tego zderzaka? :naughty:

Gdzie dalsza część filmiku z wpie.... od Janusza z Merca? :decayed:

hm, gosc mowi ze nic sie nie stalo, ja na to: zjedzmy na bok i sprawdzisz dokladnie.

zjechal, sprawdzil podloge czy sie czasem nie pogiela, trzy ryski na zderzaku ale kiwa reka bo i tak przytarty troche, jeszcze raz przeprosilem i sie rozjechalismy :)

na cale szczescie bez pisania OC...

a tu reszta filmiku... z glosem :grin: :

Wandej, hamulce dobre ale trzeba je jeszcze uzywac :grin:

Opublikowano

:)

Opublikowano

hahaha "warto było" :grin::grin::grin:

Opublikowano

Marcin, co to za kamerka /?

Opublikowano
  • Autor

G1WH od pol roku jakos smiga

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

Ruzumiem że trzeba ją za każdym razem włączać i wyłączać

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nie, mam dodatkowe gniazdo zapalniczki podlaczone + po stacyjce. w opcjach kamerki ustawione auto zalaczenie.

sie zrobilo calkiem bezobslugowe urzadzonko ;)


Antenka wrocila :)
Trzeba bylo nowy modul zakupic.
c3133aa5b48c67504a96013c717cfa63.jpg
7d541e70f1ae6db3f11dd784ec8b33f5.jpg
14e407ff373ae05a802aed09d5a4a478.jpg
Opublikowano

kupowałeś nowy ? ja kupiłem używkę za 50zł i chodzi aż miło :)

Opublikowano
  • Autor

No kupilem nowy ( za drugim razem ) bo poprzednio kupilem uzywke u uwalona. a nowy lezal z miesiac bo czasu na montaz brakowalo.

Tylko fakt, uzywke kupilem 4F0 zamiast 8K0 czyli na pewno starszy model.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.