Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:gicior: No i teraz czas na listwy i przodek i iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wstyd sie przyznac, liswy juz sa miesiac czasu, odebrane od lakiernika i nie mialem okazji sie zabrac za montaz...

8 śrubek. ... :)

Opublikowano

Wstyd sie przyznac, liswy juz sa miesiac czasu, odebrane od lakiernika i nie mialem okazji sie zabrac za montaz...

8 śrubek. ... :)

10minut roboty :wink:

Opublikowano

Takie pytanie : felgi masz 17 czy 18? Nie chcesz się ich pozbyć? :D

Opublikowano

Możesz cyknąc zdjęcie tej dokładki z bliska??

To jest kolor pianoblack??

Opublikowano

:good:

ale z tymi listwami to już mogłeś się nie przyznawać :bag::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Takie pytanie : felgi masz 17 czy 18? Nie chcesz się ich pozbyć? :D

A co? Chcesz zajeb..? [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Zart ;) to 4 osiemnastki ;)

Jak juz to rozwazylbym mozliwosc sprzedazy :)

Możesz cyknąc zdjęcie tej dokładki z bliska??

To jest kolor pianoblack??

Dokladka w kolor LY9B ;)

:good:

ale z tymi listwami to już mogłeś się nie przyznawać :bag::decayed:

A co tam ;)

Kupilem jeszcze vw T5, i ostatnio tam troche rezam ;)

Opublikowano

Do tego fajne koncowki i bd super:) mam ten sam kolor,tez dokladke s line i koncowki ultera fi 70, zaluje ze nie 80 ;) 90 juz by pewnie przesadnie wygladaly ale 80 to tak ideal ;D

Edytowane przez jhimo

Opublikowano

Zart ;) to 4 osiemnastki ;)
Jak juz to rozwazylbym mozliwosc sprzedazy :)

To jak już to za ile ? ;)

Opublikowano

A czym się różni ta dokładka zderzaka tylnego s-line od zwykłej, bo ja różnicy zbytnio nie widzę.

Opublikowano

S-line jest trochę inaczej wyprofilowana i ma wyraźne przetłoczenie

Opublikowano

Dlatego prosiłem o zdjęcie o ja różnicy nie widzę ani tego przetłoczenia.

Opublikowano

Tobie to wszystko trzeba palcem pokazywać, wejdź w mój temat lub akjam i wszystko jest.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Listwy na aucie, tylko tyl prawa uwalona juz leci nastepna ;)

419f159c34e30e524e19e1f0a9d77c34.jpg

d93831a87b3afa66b4dbdd3a40419e8f.jpg

Maciej:

Sline

564a9b7010efa41f38e4287459927d92.jpg

Zwykla

16096d0422634ca569a3ffcebc10cb1e.jpg

dawno watek nieaktualizowany :)

w czwartek odebralem auto od mechanika :)

miałem wysokie korekcje, wiec trzeba zajrzeć do pompek, jaki jest stan uszczelniaczy pompowtrysków . Po ściągnięciu pokrywy zaworów male zaskoczenie, przytarty wałek rozrządu. Po demontażu pompek male zaskoczenie :

qmByS03.jpg

gniazda wyrobione choć zdjęcie nie do końca pokazuje stan wyrobionych gniazd:

ViUvjlt.jpg

szybka decyzja i pada na wymianę czapki, udało się dorwać idealną o przebiegu niby 60.000 km z silnika AXB ( T5 1,9 TDI - po etce to te same głowice, stan gniazd i panewek na prawdę o tym wskazywał :) , nawet gość od planowania głowic ja zachwalał :) )

WUaFoD3.jpg

XDrSm35.jpg

po debraniu z planowania glowica wyglada jak nówka sztuka :) ( przytarte także gniazda zaworowe, sprawdzona szczelność i wrzucone nowe uszczelniacze )

E175sPm.jpg

SmKe5kF.jpg

no to montaż:

iwBRy7V.jpg

oczywiscie wszystkie uszczelki i śruby wlatują nowe :

wdQDNcq.jpg

jak i wałek z "osprzętem" THX Dziku :)

OTUb7cP.jpg

ciezko bylo wozidlo odpalic ale po "ułożeniu" szklanek silnik chodzi jak szwajcarski zegarek.

male zaskoczenie, korekcje w przedziale około -0.40, 0.05, 0.10, -0.25

no i czapka zrobiona :)

szczególne podziekowania dla DEV-a za przesyłkę SPECJALNĄ :wink:

Opublikowano

To teraz długo pojeździ :thumbup1:

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano
  • Autor

Mam taka nadzieje ;)

Opublikowano

Nie mialeś zalanych nowych popychaczy dlatego byl problem z odpaleniem.

Opublikowano

Nie przesadzaj, 2 minuty i masz zalane.

Oszczedzasz potem czas i nerwy.

Opublikowano
  • Autor

Auto lata jak szalone :)

Zona pojechala na zakupy, nie zatrzymala sie na "stopie" to ja policja zatrzymala. Przyjechala do domu z mandatem i bez dowodu rej.. ( zatrzymany za przednie ciemne szyby )

I wez daj BABIE auto...

Edytowane przez niestandardowy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.