Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No na + , ale odczucia beda wieksze w cieplejsze dni. Z minusow to lekki lag...

A z montazem hmmm... jak masz plan to zalozysz sam :)

Dzisiaj male rezanko :) maty grzewcze na tyl wjechaly, niebawem podlaczenie:

50a3e63a65da617868b82d2024f5b617.jpg

Opublikowano

A update w pierwszym poście? ?? When? ?.

Ps fajnie wyrezales golas.

Opublikowano
  • Autor

Bedzie po podlaczeniu instalacji ;)

Opublikowano

Robisz podgrzewanie tylnej kanapy?:-) ten mod musze też zrobic u siebie ale jak juz zmienie fotele:-) mam pytanko odnośnie zamontowania panelu do podgrzewania foteli,musisz rozbebeszyć cały tunel?

Opublikowano

Może już padło takie pytanie, ile % przyciemnileś szyby? Folia?

Wysłane z mojego XT1032

Opublikowano
  • Autor

Robisz podgrzewanie tylnej kanapy?:-) ten mod musze też zrobic u siebie ale jak juz zmienie fotele:-) mam pytanko odnośnie zamontowania panelu do podgrzewania foteli,musisz rozbebeszyć cały tunel?

Tak, bede rozbieral caly tunel.

Może już padło takie pytanie, ile % przyciemnileś szyby? Folia?

Wysłane z mojego XT1032

Ja sciemnialem szyby 4 lata temu. Kazda firma pracuje na roznych foliach. wtedy mial trzy rodzaje folii. 1-2-3. A cale auto mam pociagniete 2. Gdybys sciemnial rob albo cale najjasniejsza na rynku albo przodu nie sciemniaj wcale bo stracisz dowod rej.

Teraz jest chyba 40% przepuszczalnosci swiatla...

Opublikowano

Przód zeby nie zabrali dowód musi być 70% przepuszczalności światła

Opublikowano

Ja teraz jestem umówiony na koniec maja na robienie ściemy szyb, to nie wiem jak poszczególne firmy teraz robią ale gościu co mi bedzie oklejał robi mi przednie drzwi folią najjaśniejszą w tej chwili ale ona jest taka ze pod kątem np jak auto jest w ruchu mieni się tak że wygląda to jakbyś miał ori szyby nie oklejone, po montażu u mnie wrzuce kilka fotek na forum podobno ta folia zdaje egxzamin w sprwie policji. Chociaż jeśli zatrzymają cie za coś innego to i tak do szyb sie dowalą.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i bylo kolejnela niestandardowa niedziela. Rezanko u Bart-sa...

2118260b7daf35bb0343976508b18eb7.jpg

Wlecialo podlaczenie PDC tyl, grzana tylna kanapa i podlaczenie przycisku start engine :)

Opublikowano

Caly czas do przodu :kox: Marcin dorwales caly grzany tyl, czy same maty?

Opublikowano
  • Autor

caly tyl, ale na siedzeniu przekladalem tylko maty bo gabka zmoczona olejem i stan skory tragiczny ( leżala gdzies w garazu ), a w oparciu przelozylem skore z gabka

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

Rezanko na bogato! :good:

Opublikowano

Nagraj filmik na jakiej zasadzie dziala start engine ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A na jakiej ma działać.. Wkładasz kluczyk, przekręcasz i wciskasz przycisk by zakręcić rozrusznikiem. Sam przycisk zastępuje tylko sam moment rozruchu z kluczyka.

Opublikowano

W roznych autach sa inne patenty. W audi nigdy nie mialem z tym do czynienia (pomijajac system bezkluczykowy) stad moje pytanie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Tak jak afro pisze, tylko u nas powinien sygnal odpalenia isc przez przekaznik. Ja tu podlaczylem tylko podswietlenie ;) moze z czasem ... :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Marcin co takie spowolnienie w rezaniu hehe kiedy zobaczymy front s-line

Opublikowano
  • Autor

Front jeszcze nie, ale cos sie tam lakieruje ;)

Opublikowano

Może listwy boczne

Edytowane przez jaguś

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

I dokladka tylna sline :)

Maly up.

W międzyczasie wpadla dokladka sline i zderzak z PDC . Male foto :)

6bbd1170cc9fbcbcb419dc114da04e2f.jpg

0afcf4b09260b16cdbaea1369d80d290.jpg

6803838935ca438e4573e93796b8b9de.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.