Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cyrk z wolnymi obrotami


dardit

Rekomendowane odpowiedzi

tyle to my też wiemy, tylko nikt nie chce zaryzykowac kupna nowego(używanego) bo nie wiadomo w jakim stanie bedzie ten drugi, a naprawa tez tania nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Dawid kolektora nie uszczelniałem

jak się uda i pożyczę z pracy jakiś samochód żeby nie być uziemionym to zawożę audi do dość kumatego elektromechanika i nie odbiorę dopóki nie będzie zrobione bo te szarpania są coraz bardziej uciążliwe zwłaszcza przy jeździe po mieście ;/

przecież ktoś w końcu musi do tego dojść nie ma usterki której nie dałoby się wyeliminować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak ze nie oddawalbym bo pytalem nawet w servisie znajomego mam i mowil ze temat nie do ogarniecia jak chodzi o te szarpania .Wymienia pol auta i nie zaplacilbys za to;p;p koszta za***iste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można spróbować pożyczyć ecu, podjechać do kogoś kto sprzedaje i zamontować na próbę, sposobów jest wiele. Ja też wymieniałem na ślepo wg porad, a problemem był ECU. Już nie mam tego auta, ale po pozbyciu się tych szarpnięć jazda z tym silnikiem zrobiła się piękna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha to Ty miałeś te auto z tym silnikiem. To jeżeli tak piszesz to dobrze, może akurat. To już coś wiemy więcej.

---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

Dawid z jaką masz koncówką, chyba pytałem ale zapytam jeszcze raz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem zaraz musze wyjsc do auta wiec zobacze ale chyba mam kogos kto ma kompa bynajmniej mial

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

Nr kompa 4A0 907 473 D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale masz fajnie takich kompów na alledrogo jest dużo, był za 100zł ale ktoś go już kupił.

Ja przez to że mam ASR mam z końcówką E, a ty to jest mało i drogie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe spytam sie mam dobrego elektronika ile by zobaczyl za sprawdzenie jego jak powie malo i zrobi to wyslecie mi kompy i juz:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wymontuje sobie i pod warsztatem mam spoko elektronikow takich mozgow ze mega moze cos ogarna;p jakos pomierza czy coś;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a panowie jak to jest z wymianą ecu

wystarczy podmienić i wszystko powinno hulać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli i tak musiałby to zrobić elektronik

mamy jakiś trop więc może jeśliby naprowadzić na to kumatego speca to usunąłby usterkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to najpierw muszę o zakupie kabla pomyśleć :wink:

ale dzięki będę pamiętał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak bedziesz chciał kompa wymieniać to kabel jest niezbędny, ale przyda Ci się w innych sytuacjach. Drogi nie jest na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilku dniach testów mogę napisać że szarpanie u mnie ustąpiło - miałem wilgoć (kilka kropel wody) w tym wężyku który idzie z pod prawej odmy do przepustnicy (taki krótki ok 15cm)

zdjąłem go, przejechałem kawałek, założyłem i póki co jest ok

został jeszcze problem tych podwyższonych obrotów - tak jak piszecie trzeba będzie się chyba skusić na wymianę ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...