Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi do ślubu


blaugranka

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie, w tym roku biorę ślub i nie wyobrażam sobie żeby nie jechać do niego innym samochodem niż audi :)

Może któryś z forumowiczów jest w stanie mi pomóc? Chciałbym a7 lub a8, coś nowego:)

Jestem z okolic Częstochowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, w tym roku biorę ślub i nie wyobrażam sobie żeby nie jechać do niego innym samochodem niż audi :)

Może któryś z forumowiczów jest w stanie mi pomóc? Chciałbym a7 lub a8, coś nowego:)

Jestem z okolic Częstochowy ;)

sorry za Ot ale ten rok kończy się za kilka godzin więc musisz się sprężyć :decayed::decayed:

A odnośnie a8 to moge zapytać kumpla ma, S8 z tym że nie to najnowsze tylko takie 4-5 letnie srebrne na pełnej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podłączę do pytania:decayed: tyle że ja jestem z kuj-pom chodzi oczywiście o rok 2014 dokładnie lipiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no b8 niestety troszke mała :(

Lu-Gi oczywiscie chodziło mi o 2014 rok :) jeżeli mozesz zapytaj ;) ewentualnie daj jakis namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no b8 niestety troszke mała :(

A to ile Ty chcesz tam osób wpakować? :decayed: Ludzi woziłem już nie raz B6 i nie płakali, a w B8 dużo więcej miejsca jest przecież :wink: Ale looz szukaj A8 najlepiej w wersji Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam planuje do ślubu jechać RS`em:naughty:Luksusowymi autami wszyscy jeżdzą ale zapier.alaczem w kombi to ślubu to zawsze jakieś urozmaicenie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam planuje do ślubu jechać RS`em:naughty:Luksusowymi autami wszyscy jeżdzą ale zapier.alaczem w kombi to ślubu to zawsze jakieś urozmaicenie:wink:

:kox:....RS6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam planuje do ślubu jechać RS`em:naughty:Luksusowymi autami wszyscy jeżdzą ale zapier.alaczem w kombi to ślubu to zawsze jakieś urozmaicenie:wink:

:kox:....RS6

Tylko nie można za bardzo cisnąć pedała, bo makijaż schodzi na tył głowy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechałem q7 czarny s line fele od porsche cos koło 19 czy 20" woził nas żony wujek jesli by Cie interesowało takie auto zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam jakiegoś konkretnego samochodziku do ślubu w sierpniu :decayed: w lubelskim, także jakby ktoś coś wiedział to byłby wdzięczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He to i ja się dołączę do tematu. Ja poszukuje ciemnej Q7 albo jakiejś A4 w takim kolorze jak moja na wypasie z zewnątrz żeby wyglądała :kox:

Co prawda w czerwcu 2015 mam wesele ale trzeba szukać za wczas.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może warto coś wynająć? Ja np. wynajmowałem na swój ślub fajne autko (cabrioleta - ale nie powiem co bo dostanę tu wp***dol :polew:) przy okazji sam pojeździłem. Może są jakieś wypożyczalnie ja wypożyczałem w AWOS ale to Katowice. Może Szymeniu się zgodzi ma faaajną S6, a za chwilę to będzie ogień :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez potrzebuje auta koledzy na ślub w lipcu, okolice konina

Ktos cos zna, poleca? Oczywiście odpłatnie

Fajna klasa premium albo limuzyna

Nic konkretnego nie moge znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w czerwcu mam wesele i szukam ladnej audi z opolskiego lub bliskich okolic. Slub odbedzie sie w okolicach Grodkowa, Nysy.

Prosze o jakies namiary kontakty. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...