Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] [B5 ADR] moja zielona strzala ;)


qoperek

Rekomendowane odpowiedzi

;/ a wlasnie wie ktos moze czy w bdg przypalaja szyby bo jakos tak szukalem i nic nie moge znalesc lub gdzies blisko bdg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec o te otarcia to powiem ci tak im wieksze fele tym wiekszy przeswic wiec polecam 17 cali na 215 na 45 powinno byc w miare jezeli chodzi o skore to polecam kupic cala org i nie obszywac tych foteli co sa na standardzie bo wogole nie trzymaja na boki pozatym wyglada jak moja kiedys czyli dobry poczatek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko bardzo sie podoba.

Gleba jest i niech zostanie, nie jest jeszcze tak nisko, mozna jezdzic,a jak wsadzisz 17 cali to podejdzie auto do gory i bedzie super. Jak podniesiesz to wyglad sie pogorszy. Wstaw srebrne obwudki szyb i bedzie ok. Silnika lepiej nie ruszaj, moze dolot i wydech i program zeby to zgrac,ale duzo mocy nie przybedzie. Powodzenia w dalszych modach i CA..... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lampek. tez myslalem o ringach od FK. ale tak jak mowia, ringi to do BMW (ewentualnie do VW tez pasuja) ale nie do Audi. Kupilem zespolone Depo (zamiennik Valeo) i powiem tak - nie ma czego żałować. przód auta wygląda bosko !!! Tym bardziej jak auto jest ciemne (ja mam czarne, ale Twoje tez jest ciemne). Do tego wsadziłem HID Xenon 6000k i jest cudownie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehm skora bedzie na tych fotelach wiem ze nie trzyma za dobrze na boki ale bede mial wyszte zlota nicia w caro wiec bedzie :kox: zawias to tez bym zostawil ale po wypadku znajomego wole zeby bylo wyzej... wiem ze bedzie wygladac juz mniej ciekawie ale w sumie ja siedze w srodku w aucie a nnie na zewnatrz :decayed: i dal mnie musi byc w srodku cacy a co do lamp to s umie moj znajomy chce mi sprzedac przednie po II lifcie ori Hella razem z przetwornicami silniczkami i zarowkami za 380zl komplet tylko ze jedna miala klejone zaczepy ale to chyba okazyjna cena :naughty:

a co do skory to material za damke i w sumie tapicer za flaszke ktory na codzien pracuje jako tapicer samochodowy tylko gorzej z czasem bo jak mu pasuje wiec napewno taniej niz kupno uzywek lub danie to jakiegos warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica jeśli ktoś na siłę wszczepia ringi do lamp, a jeśli są takie lampy dostępne i nie trzeba ciąć błotników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem :mysli:

Myślałeś o lampach z ringami FK a tu piszą, że ringi to w BMW, są też ringi jako oddzielna część, które montuje się w różnych lampach, a FK to akurat lampy typowo do Audi z ringami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko jakos tak wyleciales z tym jakos tak z kontekstu :naughty: i nie domyslilem sie za bardzo chyba dzis jakos mi nie idzie myslenie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem jak nabardziej za spotem ale ciagle kur..., cos mi wyskoczy bo mam miliony pytan o auto tak ogolnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam kolege... juz pisalem ze autko swietne...:) czasami bywam w bydgoszczy, to moze na jakis spot sie zalapie ze swoja zielona zaba??:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...