Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przeróbka przodu na B7


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

ledy od s6 w zderzaku są spoko, tylko jedna sprawa - ostatnio widzę coraz więcej aut z czymś takim - szczególnie golfy i tego pokroju samochody, dlatego ja chciałem mieć trochę inaczej. Popatrzyłem, jak to wyszło Hiszpanom i stwierdziłem, że mi się podoba;) Kwestia gustu - tyle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ciekawe rozwiązania trafiają do masówki i potem wiele osób rezygnuje z tego. Sam miałem wkładać w zderzak ale coś czuję że jak "każdy fan wsiotuningu" będzie tak miał zrobione to zrezygnuję :confused4: A Tobie nawet dobrze to wyszło. Obawiałem się że może być niewypał ale jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wykasował mojego posta :angry:

Ledy ..ledami ..takie paski za jakiś czas będzie wstawiał każdy ..niech tylko sie ludzie nauczą piekarniki obsługiwać .

Juz widziałem na BMW 7 ..takie fioletowe Ledy :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem pod uczelnią biemdabliu takie stoi namber3 :naughty: z takimi ledami to jest dopierpo szaaał :polew: :polew:

A co do twoich lampek mi sie podoba sposób wykonania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem pod uczelnią biemdabliu takie stoi namber3 :naughty: z takimi ledami to jest dopierpo szaaał :polew: :polew:

A co do twoich lampek mi sie podoba sposób wykonania :good:

Takie LEDy w BMW to już całkiem porażka :sick3: A te lampki faktycznie zgrabnie są zrobione :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora na zdjęcia nocne - musiałem się pobawić ustawieniami aparatu, bo było tylko widać łunę światła, a chciałem, żeby można było zobaczyć więcej szczegółów;)

img3320ot1.th.jpg

img3331bg0.th.jpg

img3333fo3.th.jpg

img3334kf8.th.jpg

Teraz mam nowy przedmiot rozważań - lusterka. Niestety lipton, bo mam jedno większe, drugie mniejsze, a póki co nie stać mnie na te od b7, wiec jest alternatywa - nakładki też są drogie, ale stoi u mnie do sprzedania rozbite A3 z lusterkami chrom In Pro i musze pogadać z właścicielem... Można też kupić spray chrom (wujek taki ma, prysnąłem na próbę) - całkiem nieźle, bo wychodzi satyna - moim zdaniem ładniejsza, niż lustrzany chrom, zalatujący m3. Co sądzicie? (oczywiście po sprayu byłby bezbarwny dla zabezpieczenia) - koszta niewielkie, efekt dość dobry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra prezentują się te lampki, drapieżnie (kocie oczy) :kox:

Co do lusterek to najpierw spróbuj tak jak piszesz ze spreyem zobaczysz jak wyjdzie a jak będzie lipa to będziesz kombinował dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny chwale : dobrze jest :) Autko mi sie podoba ... Musisz cos tylko z tymi progami pokombinowac i jakąs felge : 17" to absolutne minimum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam dobrze wyszło :good: Ale faktycznie lekka różnica jest między diodami prawymi a lewymi :decayed: Ale mimo to mi sie podoba, dobra robota :good: wiochą nie wieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki fajnie Ci wyszły :good: Co do lusterek to na wiosnę będę też robił w chrom. I mi też to prawe mniejsze nie pasowało. Dlatego kupiłem duże od anglika na allegro, z elektryką i grzaniem. W tym tygodniu ma przyjść i będą oba duże :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zacięcia i samozaparcia. Efekt naprawdę niezły. Mi się podoba, choć trzeba coś zrobić żeby z boku wyglądał lepiej. Njalepiej gleba i duże koła i bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kryzys gospodarczy przekłada się również na portfel studenta;p Narazie progres jest taki, ze na środę musi być gotowa moja stronka na zaliczenie. Jej tytuł - Audi A4 i moje modyfikacje. Siłą rzeczy, będą tam fotki i kilka innych informacji, a strona z czasem będzie ewoluować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kryzys gospodarczy przekłada się również na portfel studenta;p Narazie progres jest taki, ze na środę musi być gotowa moja stronka na zaliczenie. Jej tytuł - Audi A4 i moje modyfikacje. Siłą rzeczy, będą tam fotki i kilka innych informacji, a strona z czasem będzie ewoluować;)

Też robiłem stronkę o Audi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...