Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przeróbka przodu na B7


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu uprzedzam, ze zamieszczam link tylko pod Waszym naporem - chwalić się nie ma czym, stronka jest uboga i robiona typowo "na zaliczenie", więc proszę nie pisać, że brakuje tego, czy tamtego....;p

http://leo.wsinf.edu.pl/~bartek_g/a4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na stronie jest tylko jedna fotka autka na zewnątrz po wstawionym przodzie i chyba jeszcze bez szyby, ale fajnie wyszło :tongue4:\

P.S.

W quizie za prawidłową odpowiedź uznałbym nie 4 okręgi tylko pierścienie (pierscień wcale nie musi być z jakimś kamyczkiem). Czytałem, że każda z 4 firm (DKW, Audi, Horch i Wandere) w 1932 roku wniosła po jednym pierścieniu do znaczka marki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły projekt!! Gratuluję odwagi i cierpliwości :hi: Stopniowo dojdziesz do fajnego efektu całościowego, wiadomo kieszeń studenta prawie zawsze pusta :wallbash: Teraz to chyba jeszcze SWAP potrzebny :) bo jak ktoś zobaczy to w lusterku wstecznym od razu zjeżdża na margines hehe :) Tak się składa, że studia silnie związały mnie z Łodzią, mam nadzieję, że dane mi będzie spotkać się :) z tym, że ja jeszcze mej A4 szukam!! powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, możemy się spotkać;) Jak mi auto będzie dobrze służyło, to może kiedyś pomyślę o swapie silnika. Narazie skupiam się na stylizacji i dograniu wszystkiego, a potem pomyślę nad modyfikacjami silnika i części mechanicznych. PS - serio - nie szukajcie na tej stronce czegoś ciekawego, bo jest zrobiona na szybko w konkretnym celu - nad jej wyglądem i zawartością, będę pracował w wolnych chwilach;) Póki co, po prostu "jest"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak ktoś zobaczy to w lusterku wstecznym od razu zjeżdża na margines hehe

Ciekawe jak reaguje widząc tył od B5 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również podoba się obecny efekt końcowy , a najbardziej ledki po zmroku , podziwiam kolegę za samozaparcie i czekam na informacje dotyczące biurokracji związanej z legalizacją i decyzji ubezpieczalni , pozdrawiam i gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak ktoś zobaczy to w lusterku wstecznym od razu zjeżdża na margines hehe

Ciekawe jak reaguje widząc tył od B5 :tongue4:

Wtedy szybko stara się wyprzedzić, żeby jeszcze raz obejrzeć przód autka :gwizdanie: sprawdzając czy wzrok nie zawodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt kosztem ale trzeba miec zdolności, zapał i chęci, które ma właściciel. Dla mnie bomba! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie bedzie wygladala z przodu :slina: Troch grosza musialo to kosztowac :naughty:

Nie wiecej niz swap.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o swapie może pomyślę;D Narazie, to musi być swap tyłu od b7;D. Niedługo wrzucę jakieś inne zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o swapie może pomyślę;D Narazie, to musi być swap tyłu od b7;D. Niedługo wrzucę jakieś inne zdjęcia.

Cos mi się wydaje że przesadzisz i będzie jedna wielka kupa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o swapie może pomyślę;D Narazie, to musi być swap tyłu od b7;D. Niedługo wrzucę jakieś inne zdjęcia.

A co z linią boczną samochodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie myślę o swapie całej karoserii od b7...chciałbym osiągnąć mniej więcej taki efekt, jak prekursor owej przeróbki - Iceman. Diody z tyłu, lampy, zderzak, klapa od b7 i będzie git;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie myślę o swapie całej karoserii od b7...chciałbym osiągnąć mniej więcej taki efekt, jak prekursor owej przeróbki - Iceman. Diody z tyłu, lampy, zderzak, klapa od b7 i będzie git;]

Jak już zrobisz przód i tył to pojedź po całości i zrób pełnego SWAPa :evil::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po wątku o brudasie zauważyłem Twoją przeróbkę i wyrażę opinię w dwóch punktach:

1) Sama modyfikacja, Twoje zawzięcie, umiejętności i zabawa - tylko do pozazdroszczenia.

2) Ale sam look, pół na pół z przepaścią 6 lat między stylami, no nie mówi do mnie wogóle... wychodzę z założenia, że jak nie mam na B7 to śmigam B5, jak nie mam na B8, to w swojej B5 nie mam LEDów... Bez urazy rzecz jasna.

Chociaż pamiętam, że jak dawno temu ujrzałem auto ICE'a byłem i nadal jestem pod wrażeniem jak można to tak dobrze zrobić... i pamiętam też, iż wtedy w Jego wątku wyraziłem swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...