Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Modyfikacja podświetlanych klamek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aaa... tak sobie to zrobiłeś. Też fajnie ;)

Edytowane przez slimok

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

dobre!!!!!!lepsze!!!!!!!wyglada ladniej niz org!!!!!

Opublikowano

Koledzy ja nie mam w ogóle podświetlanych klamek a efekt jest super.

Czy da się jakoś samemu zrobić takie podświetlenie bo będę ściągał boczki drzwi.

Jak to podłączyć jaki kabel i gdzie?

Opublikowano

Np. pod instalację, która podświetla przycisk otwierania szyb itp. Gorzej, jeśli z tyłu masz korby..

Opublikowano

Podejrzewam ze wymiana calego podświetlania to daremny trud. Żeby ori dioda świeciła lepiej trzeba zmienić tylko rezystor. Ja mam tak zrobione w lampce ambient a klamki podświetlane mają tą samą konstrukcje....to najprostszy sposób na jakość światła które emituje dioda w klamce.

Opublikowano

Np. pod instalację, która podświetla przycisk otwierania szyb itp. Gorzej, jeśli z tyłu masz korby..

Właśnie niestety mam korby z tyłu.ech..

I co teraz?

Opublikowano

te paski diodowe dają czerwone światło, tak?

Opublikowano

Np. pod instalację, która podświetla przycisk otwierania szyb itp. Gorzej, jeśli z tyłu masz korby..

Właśnie niestety mam korby z tyłu.ech..

I co teraz?

Musisz wprowadzić tam zasilanie, o ile się nie mylę, bo tam nie ma przecież prądu teraz oprócz tego w zamku.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Np. pod instalację, która podświetla przycisk otwierania szyb itp. Gorzej, jeśli z tyłu masz korby..

Właśnie niestety mam korby z tyłu.ech..

I co teraz?

Jak to co, potrzebujesz więcej przewodu i po sprawie ;) ja u siebie póki co mam korby, jak to montowałem to po prostu dałem dłuższe przewody tak żeby starczyło do kosoli gdzie wpiąłem wprost w kratki nawiewu. Same przeowdy przeciągałem przez gume drzwi i wolne miejsca w kostkach słupka b, lepiej było dać piny, ale dało rade i bez, działa tak już z rok i nic się z tym nie dzieje, ale i tak teraz będę dokładał elektryke na tył to sobie to wyprostuje.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podejrzewam ze wymiana calego podświetlania to daremny trud. Żeby ori dioda świeciła lepiej trzeba zmienić tylko rezystor. Ja mam tak zrobione w lampce ambient a klamki podświetlane mają tą samą konstrukcje....to najprostszy sposób na jakość światła które emituje dioda w klamce.

Mozesz podać jaki masz rezystor?

Opublikowano

Podejrzewam ze wymiana calego podświetlania to daremny trud. Żeby ori dioda świeciła lepiej trzeba zmienić tylko rezystor. Ja mam tak zrobione w lampce ambient a klamki podświetlane mają tą samą konstrukcje....to najprostszy sposób na jakość światła które emituje dioda w klamce.

Mozesz podać jaki masz rezystor?

o który rezystor pytasz?

Opublikowano

Podejrzewam ze wymiana calego podświetlania to daremny trud. Żeby ori dioda świeciła lepiej trzeba zmienić tylko rezystor. Ja mam tak zrobione w lampce ambient a klamki podświetlane mają tą samą konstrukcje....to najprostszy sposób na jakość światła które emituje dioda w klamce.

Mozesz podać jaki masz rezystor?

o który rezystor pytasz?

W lampce ambient tam jest kolego rezystor smd czy jakiś zwykły? a w klamkach jak ta sprawa z rezystorem wygląda? gdzie on się tam znajduje? Jakie oporności tam wsadzileś?

Opublikowano

Podpinam się pod pytanie wyżej :hi:

Opublikowano

Mam pytanie - czy te diody 3 sztuki na taśmie nie świecą za jasno? Światło pada aż na rączkę drzwi. Według mnie za mocno świeci.

Opublikowano

w ambient jest zwykły rezystor( rezystancja jest podana w wątku o moim paździerzu)... w klamkach z tego co na szybko oblukałem tez zwykły a są one w tym przezroczystym plastiku który przewodzi wiązke swiatła..

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Ok dzięki dobry człowieku

Opublikowano

Dziś zauwazyłem ,że mam podswietlane klamki ( biały pasek w wnece klamki) lecz niestety nie świecą :( jest jakiś patent na to czy muszę robierac i kombinować?


Dziś zauwazyłem ,że mam podswietlane klamki ( biały pasek w wnece klamki) lecz niestety nie świecą :( jest jakiś patent na to czy muszę robierac i kombinować?

Sorki ,jednak w nocy gdy dobrze sie przyjrzałem to jednak coś tam widać że świeci na czerwono,ale praktyczznie nic to nie daje .

Opublikowano

Rozjaśnij podświetlenie wnętrza na max to będzie lepiej widać.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a gdzie znajde regulację tego podświetlania wnetrza?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.