Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black b5 by lukass /tdi/quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wiem ;D ale tak orientacyjnie ;D

Bo nie mogę znaleźć czarnej audi z czarnymi lampami:facepalm:

a prosz.. :whistling:

2016f815b3a462a9med.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ok . dzięki

A co do tej anteny to będzie dobra ? ANTENA teleskopowa samochodowa Audi A4 W BŁOTNIK (3945128842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany 07-02-2014 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2014 at 18:31 ----------

Powiecie mi co to za lustro ? ;D

Bo pierwszy raz widze takie .

Ten czujnik od czego jest ?

IMAG1427.jpg

vRn65tSbbB4MSJVRZsRMUZx-_I6wUixREYUOhpp5iC0=w309-h548-no

A musze wymienić bo wyszły takie jakby pajęczynki i sie ciemne zrobiło xD

Opublikowano

To chyba kabelki od podgrzewania i zarazem fotochrom w nocy jak ktoś np za tobą jedzie na światłach lusterko się ściemnia ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Parę zdjęć ;D

Trochę brudna no ale "Sorry, taki mamy klimat" ;D

C360_2014-02-16-16-24-33-456.jpg

C360_2014-02-16-18-12-19-966.jpg

i mój prześwit, dla mnie starczy ;)

IMAG1473.jpg

Audi póki co śmiga i ma sie dobrze, czeka ją wymiana jednego wahacza i ustawienie zbieżności ;D

Możliwe że niebawem zawitają nowe głośniczki.

---------- Post dopisany 02-03-2014 at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 18:37 ----------

Z nowości to nabiłem i odgrzybiłem klime oraz zaozonowałem ją. Oraz wleciał nowy filtr kabinowy z węglem aktywnym ;D

W sobotę czeka mnie wymiana oleju i rozrządu oraz jednego z wahaczy, i zbieżność!

ORAZ!!!

Audi dostała parę nowych ledów <3

Myślę że dobrze to wygląda :decayed:

IMAG1551.jpg

IMAG1550.jpg

IMAG1549.jpg

IMAG1548.jpg

Teraz myśle nad podświetleniem strefy nóg u pasażerów z tyłu ;)

Zobaczymy co to bedzie ;)

Opublikowano

Czarne lampy tylko do czarnego, miałem granatowego sedana i tam wyglądało kiepsko, teraz w czarnym avancie jest bdb :) Na tym VT wygląda dużo gorzej niż na żywca, chcesz to Ci podeśle na pw zdjęcia mojej.

PS. anteny nie masz w tylnej szybie? Szkoda że ktoś błotnik pociął :/

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem dlaczego ta antena jest w błotniku... Kto to wymyślił o,O

Opublikowano

Jeszcze dorzucę, też mam lz9w ebony, po zestawie autoglyma i wosku finish kare:

618ea0c717ce8651m.jpg

48629cb51db5ff6bm.jpg

Przy zadbanym nie ma opcji pomylić ze zwykłym, ciotka ma b5 w czarnym metallicu, to jest przepaść :]

Opublikowano

podświetlenie zwłaszcza bagażnika jak dla mnie MEGA :hi: kolorek w słońcu ładnie się mieni

Opublikowano
  • Autor

Jakie polecacie, w rozsądnej cenie akcesoria do pielęgnacji audi ? ;D chodzi mi o szampony,gąbki, ściereczki, woski, coś do środka...

Opublikowano

kolego chodzi o takie coś z tą lotką jak u mnie

DSC_0019.jpg

Opublikowano
  • Autor

Właśnie paluję na taka lotkę ;)

Na wiosnę zawita moze ;D

Dużo roboty z zamontowaniem tego było ?

Opublikowano

nie kolego szybka robota na małe wkręciki no i opalarkę musisz mieć żeby trochę ją na bokach doprofilować

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

no i jakiś podnośnik żeby auto było w górze tak jest najlepiej

Opublikowano
  • Autor

Mam to wszystko, oprócz dokładki xD

Ma ktoś na sell ? ;)

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Parę szybkich shotów ;D

C360_2014-03-09-16-43-53-369.jpg

gPPbYq3YShLURJw_AW38kjRlvP9iK7WrMlJwXnsfqXo=w974-h549-no

1901135_672618042799926_846501699_n.jpg

C360_2014-03-09-17-03-22-351.jpg

IMAG1617.jpg

IMAG1601.jpg

IMAG1598.jpg

IMAG1590.jpgIMAG1594.jpg

chętnie przyjmę dokładkę od Cupry ;)

Opublikowano

ale się świeci :good: zadbana sztuka , sam jestem na etapie zamawiania takowej nakładki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wystarczy że rozpruje kata i wypruje go i wspawam z powrotem pustego czy trzeba jakiegoś tipa wstawić ?

Opublikowano

ja mam wyprutego i zaspawanego , nic nie wstawiałem i jest malina :)

Opublikowano

żeby wywalić wnętrzności kata nie trzeba go rozcinać:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mozna wybić ;D

Chciałbym jeszcze końcówkę wydechu zmienić na prostą, ale boje sie ze okopci mi cały tyl...

---------- Post dopisany 11-03-2014 at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 20:32 ----------

A co wy na to aby fele dać w białą perłę ? ;)

Widział ktoś taka czarną Audi z moimi felami żeby były białe ?

Byłbym wdzięczny za zdjęcia ;D

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 13:03 ----------

Ktoś ? coś ?

---------- Post dopisany 22-03-2014 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 17:41 ----------

Ostatnio zajrzałem w drzwi aby wymienić sprężynkę klamki i zobaczyłem coś takiego :

IMAG1671.jpg

IMAG1673.jpg

IMAG1674.jpg

Ktoś coś przede mną rzeźbił ;)

---------- Post dopisany 28-03-2014 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 20:08 ----------

Cos dla oka ;)

IMAG1799.jpg

---------- Post dopisany 30-03-2014 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 19:42 ----------

Macie jakieś sprawdzone końcówki wydechu ? ;D

Opublikowano

Te co pol forum ma sa ok

Opublikowano
  • Autor

Tzn ? ;D jakiś link ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.