Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a na wlepce z bagażnika nie masz napisane jaki zawias ?? jeśli 1bv, to one miały -30mm

co do siądniętego tyłu, to u mnie np. sprężyny były lekko połamane...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

mam 1 BV ale słyszałem różne opinie ile to ma obniżenia, nie ma to znaczenia, i tak na wiosnę kuje wszystkie sprężyny :naughty:

---------- Post dopisany 28-03-2014 at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 14:41 ----------

up :wink:

Opublikowano

nie up tylko modzić:buhaha:

Opublikowano
  • Autor

Co proponujesz? :wink:

Opublikowano

silnik jak u mnie, będe zaglądał

a z tym tyłem to mam podobnie, amory zdrowe, sprężyny też, widocznie ten typ tak ma :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie szukam fejmu tym up :polew:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Nowe foty sa dodane. Auto posadziłem dałem fele jak trzeba plus gril RS razem bedzie ze 300 koni

Opublikowano

gwint czy kit?

Opublikowano

Teraz rob BIXy

Opublikowano
  • Autor
gwint czy kit?

kit. i to tylko etap, niestety bez większych efektów, mam plamy, jak sprostam to opisze projekt.

---------- Post dopisany at 02:44 ---------- Poprzedni post napisany at 02:44 ----------

Teraz rob BIXy

jest kasa na inne plany :wink:

Opublikowano

To zmien te plany i rob BIXa.

Jak założysz to zobaczysz co to dobre światło w aucie.

Opublikowano
  • Autor

Tomaszu najpierw muszę ogarnąć gaz, potem zawias.

Światła będą w swoim czasie , jeszcze potrzebuje wnętrza bo te fotele chjowe strasznie:kwasny:

tu foty na "starym " nowym zawiasie

20140328_133956.jpg20140328_135205.jpg20140328_135218.jpg20140328_135228.jpg20140328_135258.jpg20140328_135313.jpg20140328_135328.jpg20140328_133946.jpg

---------- Post dopisany 02-04-2014 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 18:43 ----------

No panowie nareszcie ogarnąłem zawias. :wink::wink:

Jak kogos interesuję ciekawy mod w seryjnym zawieszeniu walic na PW opiszę temat. :decayed::decayed:

jutro jak odgruzuję auto to postaram sie "szczelić ":polew: jakies foty:naughty:

Opublikowano

powiedz co z tyłem zrobiłeś bo pasuje mi letnie wrzucić a mam tylko gwint na przód :bag:

Opublikowano
  • Autor

Podjedz do mnie pogadamy :wink:

Opublikowano

Prawie tak ładnie się prezentuje jak mój :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Prawie tak ładnie się prezentuje jak mój :D

:polew::polew::polew:

z takiego polskiego filmu "do lwa ku**a do lwa ?" :wink::wink:

Całkowita przeróbka gazu.

Pozabijać tylko za taki motaż jaki odwalili Ci goście, tragedia.

3 dni roboty i wreszcie auto chodzi jak powinno

20140414_182532.jpg20140415_124825.jpg20140415_132851.jpg20140415_140215.jpg20140415_144331.jpg20140416_151745.jpg

Dziś zakończyłem budowanie wydechu 2.5":decayed:

20140429_115510.jpg20140429_133139.jpg20140429_133146.jpg20140429_133153.jpg20140429_133200.jpg20140429_133207.jpg

20140429_133217.jpg20140429_133225.jpg20140429_133235.jpg20140429_133246.jpg20140429_133252.jpg20140429_133300.jpg20140429_133311.jpg20140429_133320.jpg20140429_133331.jpg

Opublikowano

To od esy wydech? Cynk w sprayu tak się świeci?

Opublikowano
  • Autor

To oryginalne tłumiki, ciekawostką jest to że te tłumiki maja wejścia i wyjścia o średnicy 64mm zewnątrz, i ja to wykorzystałem, dając całość na 65mm.

A malowałem to srebrzanką, testowałem te wszystkie cynki i inne cuda.

Wszystko łącznie z ta srebrzanka którą użyłem i tak ch*ja warte na dłuższy czas, i tak wyjdzie rdza i tak ale zawsze coś tam z lekka pomoże.

Najważniejsze to dobrze pomalować, ja gdy kupie taką srebrzankę, wlewam w butelkę i czekam aż sie ustoi, odlewam rozpuszczalnik i maluje "koncentratem" :kox:

Dwie warstwy, po złożeniu auto chodzi około godziny i wydech sie wypala.

pozdro

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

dobra sztuka ;)

Opublikowano

Ten zawias na ostatnich fotach to jest kit, czy gwint ?? Ile od nadkola do gleby ??
Nie przeszkadza nic w pokonywaniu garbów i podjeżdżaniu pod krawężniki średniej wysokości ??

Opublikowano

Ten zawias na ostatnich fotach to jest kit, czy gwint ?? Ile od nadkola do gleby ??

Nie przeszkadza nic w pokonywaniu garbów i podjeżdżaniu pod krawężniki średniej wysokości ??

Też jestem ciekaw :decayed:

Audiczka ładna :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.