Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy telefon - jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

panowie

co kupić ?

zyebał mi się właśnie HTC WF

ciul z nim, i tak mnie wkurzał

co polecicie - jakieś 5-6 stów pewnie trzeb będzie wydać

żadnych abonamentów, ale po prostu sam aparat

coś z samsunga galaxy? czy htc? może lg?

ekran dotyk rzecz jasna

i nie może być koszmarnie duży

płaski, ale nie przesadnie porozciągany wymiarowo ....

jakieś sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 7setek można już kupić nowego Samsunga Galaxy S2:) Może nie najnowszy model ale za to były flagowiec :) a jak byś miał więcej kasiorki to za 1-2 miesiące mogę Ci sprzedać białego Samsunga Galaxy S4. Wychuchany, wycacany:) jak każdy mój tel:) ja będę zmieniał na SGS5:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S 2 i S 4 są lekko przyduże

laptopa to już mam :decayed:

bardziej zależy mi na w miarę poręcznym telefonie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 mini spoko by był. Ale ja tam za S2 plus bym optował. Teraz w euro za 777 jest i wg mnie to nadal fajny telefon do podstawowych zastosowań z dobrym wyświetlaczem i aparatem. Poza tym dość cienki jest, nie czuć go w kieszeni. No chyba ze silikonowy pokrowiec założysz, ale wtedy to każdy jest odczuwalny nawet 4 cale.

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

A jak nie to Ace 2 też w promocji widzę za 500. Mały, 2 rdzenie 768 mb RAM, ale dobra rozdzielczość wyświetlacza. Aparat z AF i chyba wystarczająca ilość pamięci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk to moja oferta jak coś to sobie poczytaj o modelach, jeśli będziesz potrzebował pomocy to Ci napisze na PW co i jak w ciągu dnia.

:arrow2:Przedmioty użytkownika gsm4u_2009 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S 2 i S 4 są lekko przyduże

laptopa to już mam :decayed:

bardziej zależy mi na w miarę poręcznym telefonie ...

Czy ja wiem czy jest przyduży :decayed:

Kwestia przyzwyczajenia:P

Ja czasami S4 w kieszeni nie czuje bo jest bardzo lekki i cieńki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam s3mini i mogę polecić jak na twoje wymagania to będzie odpowiedni przy zakupie sugerował bym się wielkością pamięci RAM wiadomo im więcej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGS 3 mini to znakomity wybor:wink:

Zona ma i narzeka na szybkie padanie baterii, jak poczytasz po necie duzo ludzi ma z tym problemy, na Twoim miejscu bralbym S3, jest w podobnej cenie a parametry lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jeszcze szukasz? :decayed:

Mam nówkę S3 białą w dobrej cenie jak coś :decayed:

Ten link wyżej co dawałem jest już nieaktualny, w innej firmie pracuje, ceny są niższe a telefony z tego samego zrodła:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja coraz bardziej sie zastanawiam nad zmiana fona na Xperie Z... wkurw*a mnie to, że mam tylko 4 GB z której moge skorzystać tak naprawde 1gb ... apki nie moga byc zapisywane na SD.... pobawiłem się zwykła Ztka i jestem mega pod wrażeniem.. a teraz nówke można wyrwać za 1k zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sony mam sony xperia S a siostra J moja dziewczyna P(ale to juz nizsza polka) i sa super nastepny moj napewno bedzie Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się i ja pod temat, żona już marudzi o nowy telefon.

Macie jakies zdanie na temat Sony Xperia L ?

Inne opcje:

- SGS3 mini

- S2 lub S2 plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nie ma się co pakować w wersje 'mini' i w starusieńkie S2. Polece nexusa 4 używka ok 700pln, ale masz czysty soft prosto od googla z reszą poczytaj opinie/testy tego smarta. Przekątna to 4,7" ale nie odczułem dyskomfortu po rzesiadce z 3,8". Jeżeli chodzi o parametry i oszybkość działania to wciąż górna półka porównywalna z o wiele droższym S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jeszcze szukasz? :decayed:

Mam nówkę S3 białą w dobrej cenie jak coś :decayed:

Ten link wyżej co dawałem jest już nieaktualny, w innej firmie pracuje, ceny są niższe a telefony z tego samego zrodła:wink:

pafcio

nie wqrwiaj mnie bo od tego tematu to mam juz skret kiszek......

szalu mozna dostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dorzucisz kasy trochę i kupisz S4 mini duosa na 2 karty? :wink: Ja polecam, tym bardziej, że darmowy net Aero ładnie na nim śmiga i ma duuuużo lepszy zasięg niż na patyczkach USB do kompa :whistling: nawet lepszy od zasięgu neta w Playu :decayed:

Tylko mała uwaga... telefonu nie ma w dystrybucji w naszym kraju, nawet w samsungu się nie kupi :wink: ale zero stresu gwarancja PL jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...