Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Obecnie dlugie wyrzucone calkowicie..." zrozumiałem inaczej ;)

Opublikowano
  • Autor

Moze troche niedoprecyzowalem [emoji14]

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor


c06f9583495d2206b11fbd648b326b1e.jpg



e9a41b78668a4c3a0353fd15dc979987.jpg



33932af3379b9af9295acc63383255e1.jpg



88b56dd4823eba915949493de9125275.jpg



Przy okazji kilku napraw pare pier**l doszlo do auta:



-lotka a'la rs w kolorze



-zarowki dwuwloknowe ( pala sie od razu po zaplonie )



- nowy zbiorniczek plynu chlodniczego + kruciec



- klocki z tylu (tak sie za nie zabieralem ze prawa felge wypadalo by w odrdzewiaczu wykapac



- oslona prawego przegubu



- galka z a3



- komplet isofixow



Teraz troche poprawic budżet i szukac jakies rolki 19" ;) na przyszlosc w planach:



- hample 280 z tylu



- progi z esy



- dokladka z cupry



- zaciski w żółć



- sciema szyb



Dalej czas i portfel pokaze

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

e40eaf4bc280083db6f56f288d2a5599.jpg

Opublikowano

Prosi sie o troche smalcu :zyzol:

Edytowane przez uszol

Opublikowano
  • Autor

Tutaj przede wszystkim felgi brakuje... ale juz niedlugo cos wleci na auto razem z gwintem :decayed:

Opublikowano

ładne autko coraz bardziej mi się podoba

Opublikowano

Pysk wygląda ślicznie, rejestracje gdzie masz na co dzień?

Opublikowano
  • Autor

Pod fotelem pasazera :kox: nie mam kiedy zdjąć zderzaka i nawiercic miejsca na patent Kowiego... znaja zycie bede robil wsio na raz razem z gwintem, felgami i cupra

 

 

Opublikowano

Zrob rejke tak jak ma faf, jest najlepiej.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

.daffe0dd2871ebde61863de06ea9a129.jpg

Opublikowano

No to będzie pieknie :) Też mi to koło często po głowie chodzi będzie sztos 

Opublikowano

Jednak atheo. Spoleruj środki ramion i będzie klasa :D

Opublikowano

Kurczę na tym zawieszeniu i feldze co wsadzisz to bedzie bardzo ładnie się prezentowało :)

Opublikowano

oho! coś sie ruszyło w temacie:D

Opublikowano

Szkoda ze późno zajrzałem bo mam na sprzedanie atheo z adapterami i oponkami 225/35. :-) 

Opublikowano
  • Autor
Szkoda ze późno zajrzałem bo mam na sprzedanie atheo z adapterami i oponkami 225/35. :-) 

Ooo no widzisz... komplet idealny pode mnie :D poszlo pw ;)
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W przyszlym tygodnii jak czas pozwoli montaz razem z gwintem 18d200c361fdf1fa47aff363eab001a3.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W koncu siedzi tak jak powinno. Bylo troche duzo jebania sie z jedna sruba z tylu. Brecha, przedluzki nic nie dawalo rady. Zgiela sie franca i nie szlo ni cholery. Jeden spaw puscil, drugi i trzeci tez. Juz mialem z kolega ciac felge ale ostatnia szansa ze spawaniem... i poszlo :D gwint na szybko skrecony i ustawil sie w miare rowno. Jutro pomierze jak sie ubije przez noc :kox::grin:
PS: przod troszku wystaje :decayed:cd755853977e6674767294433393e0c0.jpg0c31ec5285be18cc725ab64eb10d2686.jpgb8688aa0153fe0b391329e7c1f8891ad.jpg66884796463ac769ff9ebb1980fa6dbb.jpg

Opublikowano

Jakie et z przodu? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.