Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR


OficeR

Rekomendowane odpowiedzi

doszedłem do wniosku, że żeby dokładka PDC robiła robote, to końcówki wydechu muszą być jakieś konkretne ładne a nie seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też po oglądania tyłu do tego dochodze :D

Edytowane przez OficeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, choc duzo tu jeszcze nie ma z tego co bym widzial ;) ale mi sie nigdzie nie spieszy, bedzie czas i fundusze to sie bedzie cos probowac. Byc moze za niedlugi czas wpadna koncowki wydechu i chyba dam tapicerke drzwi do obszycia czarna skora z biala nitka.

A o tej kopalni pierwsze slysze. Nigdy sie nie napalalem na jakies szybkie szukanie gratow do B5. Gdzie to dokladnie jest? :)

send by GT-I9505

Edytowane przez OficeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz namiary na niego. Na allegro prawie nic nie ma wystawione. Głównie ściąga i rozbiera a4 b5 tdi lifty, a gratów ma kilka garaży :kox:
http://allegro.pl/zegary-licznik-audi-a4-b5-1-9-tdi-8d0919034-i4631749839.html#delivery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i malo sie dzieje i niezbyt spektakularnie ale powoli do celu ;) zamowilem i zamontowalem wkoncu koncowki wydechu. Stare uciente przy zagienciu, nowe dokrecone i przyspawane punktowo.

5fd051d48ad9cab7da946ec93c235b84.jpg

147a290788151b42f4fad92fe6ca446a.jpg

Zamowilem tez postojowki ledowe i wlozylem na miejsce zwyklych:

e9403b7e0ec3b57b0eef231d7766749c.jpg

06923df9971f45c8ae6cedf48ddb6d2e.jpg

Wkurzala tez mnie nieustanna bolaczka B5, czyli rozpadajaca sie popielniczka z tylu. Sam nie pale i jestem wrogiem palenia a tym bardziej w aucie ale element sprawny musi byc :)

7b6f620ebfef9a40112eea03719c0d25.jpg

Z czasem bede musial poprawic zderzak z tylu bo jest szczelina z prawej strony oraz zderzak z przodu bo spryski pamp odmowily wspolpracy i byc moze zalozyc nowe nadkola z przodu. To tyle jak na razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak patrzyłem to wydają mi się równe, ale w razie czego zawsze będzie można poprawić ;) możliwe natomiast jest to że mogą odchodzić od siebie trochę bo oryginalny wydech był w miarę blisko siebie i trzeba go było trochę brechą rozciągać :decayed:

Kowi stwierdził że mogą to być te po całkiem podobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly wielkie plany, kasa odlozona na jakis tam gwint, fele 19" juz prawie ugadane, bardzo chciałem atheo, bo nie widzialem zadnego avanta ciemnego na nich a na forum sa juz na paru autach ale to sedany. Ale jak to bywa w zyciu czesto nas zaskakuje i z dniem 11.11.2014 dowiedzialem sie ze zostane ojcem wiec plany musialy mimo wielu checiom ulec zmianie :decayed: trzeba było zainwestowac w wynajem, lekkie odnowienie mieszkania i podstawowe naprawy. Do auta wpadly gorne przednie wachacze Lema, a juz jakis czas temu wycieraczki z B5fl od jihaad :notworthy:

20150131_141051.jpg

oraz zakupiony u nadwornego cygana lodzkiego aku Bosch s5 77Ah. Mialem tez mala krakse i wjechalem na hak pewnemu ujowi w starym gruchocie co mi zajechal droge, a ze jechalem sam a tam w aucie 3 typa to moglem se co najwyzej w nosie pogrzebac :kwasny: tu juz lekko wyciagniete i to tyle na moje mozliwosci

20150131_141105.jpg

Z najblizych rzeczy jakie bede chcial zrobic chyba turbo bo moje juz nie domaga i co chwila wpada w tryb awaryjny. Dalej z czasem bede chcial lekko inwestowac w parcha i celuje w 17X km. Szukac jakiegos AWX czy od razu siegac po GTB17/GTB22?

Edytowane przez OficeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2x prawe ramię od wycieraczek czy mnie sie zdaje? Btw gratulacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dwa prawe ale dobrze dociskaja i zbieraja tez fajnie ;) i dzieki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz namiary na niego. Na allegro prawie nic nie ma wystawione. Głównie ściąga i rozbiera a4 b5 tdi lifty, a gratów ma kilka garaży :kox:

http://allegro.pl/zegary-licznik-audi-a4-b5-1-9-tdi-8d0919034-i4631749839.html#delivery

peacenotwar weź podaj jeszcze raz namiar na tego goscia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie przez przypadek tutaj wszedłem - masz szczęście, że zobaczyłem post :D
Proszę http://olx.pl/oferty/uzytkownik/4TZw/
i numer 725 661 369

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update:

20161116_140547.jpg

20161116_140440.jpg

20161116_140249.jpg

20161116_140318.jpg

20161116_140305.jpg

20161116_140232.jpg

20161116_140200.jpg

20160811_121943.jpg

Długo nic nie pisałem w temacie ale trochę się pozmieniało:

  • PDC + spawanie ze zderzakie
  • gładki przedni zderzak zespawany z dokładką
  • usunięte listwy z drzwi
  • turbo hybryda AWX/ARL
  • kat out, środkowy tłumik out, egr out
  • kolektor ssący z sharana + flansza egr
  • wskaźnik turbo boost w kratce nawiewu
  • 4 elektryczne szyby
  • bixenon hella 3 + drl h7 led cree
  • zwrotnica s4
  • heble przednie na patencie od @marcindlug: tylne zaciski 4-tłok i klocki z porshe boxter + tarcza 323mm z a8 d2
  • końcówki wydechu 80fi okrągłe
  • ringi zegarów z a6 c5
  • dekory back piano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, nawet bardzo. Mogę z ciekawości zapytać ile monet kosztowało Cię DRL? Jedyne co mi się nie widzi to wskaźnik doładowania w takim miejscu.

Edytowane przez Mopek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, nawet bardzo. Mogę z ciekawości zapytać ile monet kosztowało Cię DRL? Jedyne co mi się nie widzi to wskaźnik doładowania w takim miejscu.

Kiedys mialem DRL w dlugich na 30% mocy. Dalem chyba za modul 50 zl od Gwertego. Obecnie dlugie wyrzucone calkowicie, zamiast nich na stale drl led. Wskaznik w takim miejscu bo lepiej tak niz ciac deske albo dostac wskaznikiem przy kolizji gdy kurtyna wystrzeli ;)

u kogo robiles lampy? czy moze sam?

Fafnasty. Polecam teraz bedzie chyba kombinowal z bi ledem ale to trzeba jeszcze poczekac.

d8579d9672d5a6f45c3a9b4ed123453d.jpg

Na Swieta sprawilem sobie maly prezent w postaci gwintu KW. Przod inox, sprezyny 1004, tyl zwykly. Na wiosne montaz jak sie uda kupic jakies sensowne kolo za sensowny grosz. Na nowy rok do ogarniecia blacha z przodu, wycieki plynu chlodniczego plus wymiana zbiorniczka na nowy, montaz galki ala b6 i lotki ala rs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo działasz i i fajna furka ale długich za nic bym się nie pozbył :D Przydają się bardzo i przynajmniej u mnie oświetlają świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...