Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ori chlapacze w b6


tomii

Rekomendowane odpowiedzi

kto zakladal?kto zdejmowal?i dlaczego?wszystkie za i przeciw:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w b6 i teraz będę zakładał do b7. A to dlatego że moim zdaniem nie będzie się tak auto brudzić od dołu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd chlapacze są przydatne auto się tak nie brudzi ale moim zdaniem chlapacze pasują do malucha a nie do audi nigdy nie miałem chlapaczy i nigdy nie założę bardzo paskudzą wygląd auta :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie tez jestem za a jak ostatnio przejechalem po mokrym asfalcie firmowka srebrna i zobaczylem progi to jestem bardziej ni za:grin:

ori nowki kpl sa na allegro do b7 200+kw

radio 22 widziales ori b6 lub b7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz jak zechcesz niektórym nie zależy na wyglądzie auta tylko żeby było praktycznie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dlatego ze mi zalezy na wygladzie mam ale zastanawiam sie nad tym czy ktos mial przygody z poobijanymi progami od kamieni itp podobno progi w kolorze sa z innego tworzywa niz szare a ja swoje przemalowalem i lakiernik nadmienil o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ja mam u siebie szare niemalowane progi. A jak jest z progami malowanymi pod kolor tego nie wiem. Zawsze można po jakimś czasie prysnąć powtórnie progi jak się porobią odpryski:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie tez jestem za a jak ostatnio przejechalem po mokrym asfalcie firmowka srebrna i zobaczylem progi to jestem bardziej ni za:grin:

ori nowki kpl sa na allegro do b7 200+kw

radio 22 widziales ori b6 lub b7?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd chlapacze są przydatne auto się tak nie brudzi ale moim zdaniem chlapacze pasują do malucha a nie do audi nigdy nie miałem chlapaczy i nigdy nie założę bardzo paskudzą wygląd auta :kwasny:

Też mi porównanie; maluch i AUDI. Mam i wyglądają bardzo dobrze na autku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Audi aby nim jezdzic a nie :jerk: ogladajac go :decayed:

Mam ori chlapacze i jestem zadowolony - zawsze mniej syfu na bokach

DSC_6399.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok każdy ma prawo wyboru :grin: Ale ja bym nie założył chlapaczy ta nazwa brzmi jak ta długa guma za tylnym błotnikiem w c-360:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie posiadam ale się zastanawiam nad montażem i to nie dlatego że syf się zbiera tylko jak toś ma niskie zawieszenie i do tego kapcie np. 235x45x17 co dość fajnie wygląda to taki kapeć potrafi tak ładnie wypiaskować przedni błotnik (prawy) na rancie że co dwa sezony trzeba lakierować jeśli się śmiga na zróżnicowanej nawierzchni jeśli chodzi o czystość a to już o wiele gorzej wygląda niż chlapacz który osłonił by to miejsce które jest narażone na piaskowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stichy dlaczego jezdzisz moja b6:grin: moja na alu wyglada podobnie tyle ze4 nie mam lotki i listew na drzwiach ale progi w kolorze.gdzies na forum znalazlem ze ktos napisal ze gdyby niemcy chcieli to by je montowali .Sek w tym ze je produkuja po cos skoro jest to ori czesc a sposob montazu mnie zaskoczyl:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ktos ma przemalowane progi z szarych i bez chlapaczy jezdzi?nic sie nie dzieje z lakierem?nie odpryskuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ori progi w kolorze w b7 szczerze nie przypatrywlem się czy są jakieś odpryski;) ale wkurza mnie co przejazd po/w deszczu to auto od spodu uwalone wiec zakładam chlapacze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje szare byly troche poobijane od kamieniwiec sie zastanawiam jak jest w orginalnych malowanych bo szare sa z gladkiego tworzywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Audi aby nim jezdzic a nie :jerk: ogladajac go :decayed:

Mam ori chlapacze i jestem zadowolony - zawsze mniej syfu na bokach

http://s21.postimg.org/ko7m8sl1f/DSC_6399.jpg

http://s22.postimg.org/xymu51af1/DSC_6399.jpg

Hmmm, myślałem że to gorzej wygląda.

A jest nawet ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były auta bez tego???? Szczerze mówiąc nigdy mi to nie wpadło w oko. Te montowane fabrycznie chlapacze są tak wpasowane, zw niczego nie ujmują bryle. Się człowiek dowiaduje po latach...;)

Ale jaja, faktycznie są wersje bez...jakieś takie golasy:)

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...