Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rzeczywiście, perełka :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zrobiony super mod :wink: chinol do świateł cofania, świeci ładniej, błędów brak :decayed:

r29qajpy.jpg

opw9hhft.jpg

lt6cuhoi.jpg

atzlj3y4.jpg

n2fjpqub.jpg

brakowało mi ładowarki do telefonu w aucie więc nabyłem dziś takie cuś :) działa :decayed:

slar9i9l.jpg

jywz2ckc.jpg

lqlp8aua.jpg

9zci86vu.jpg

Opublikowano

No pięknie Andy tez o tym myślałem, na pewno jest jaśniej przy cofania. Niektóre BMW i Mercedesy chyba mają ledy seryjnie.

Opublikowano
  • Autor

No widziałem w mesiu takie cudo i chyba w A8 też są led :wink: muszę jeszcze przetestować w nocy ale wydaje mi się że dają jaśniej niż standardowa żarówka :)

Edytowane przez andynl

Opublikowano

w poliftowym a8 na pewno są, ojciec ma ;) fajnie to wygląda :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę słitfoci z FR :wink:

wul5utyb.jpg

rybkq85t.jpg

kfmwdq6q.jpg

obaboqfi.jpg

Opublikowano

uuuuuulllllllallllaaa beau :naughty: ......................podpowiedział translator :grin::P

Opublikowano
  • Autor

très bien :wink:

h2c7iyno.jpg

xjdcienv.jpg

Opublikowano

No nie gadaj że ten zamek remontujesz ? :decayed:

Opublikowano

Cement audikiem wozisz?? :huh:

Fajne fotki tylko musisz je odciążyć trochę chociażby w Paintcie. Mam 50Mbit(D) internet i idzie to wolno.


Za miast tej flachy może być winko :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Fajne fotki tylko musisz je odciążyć trochę chociażby w Paintcie. Mam 50Mbit(D) internet i idzie to wolno.

Fotki są zmniejszone o połowę :decayed: robione lusterkiem 18MP :)

No nie gadaj że ten zamek remontujesz ? :decayed:

Nie tamten

ten

tggtpfn4.jpg

cementu nie wożę, audik stoi i odpoczywa pod domem bo żeby dojechać do roboty trzeba po polnych drogach jechać i niestety 1BV za niskie ;)

Za miast tej flachy może być winko :naughty:

Ja Ci chyba tę flachę pocztą wyślę bo inaczej to nigdy nie nastąpi :wink:

Gadaj jaką prytkę chcesz to poszukam w Inter Marche :grin:

Opublikowano

Te faktycznie Ty to remontujesz :huh:

Jak wrzuciłeś to samo zdjęcie do mojego tematu, ten przybytek :P nie miał okien i drzwi :grin:

Opublikowano

Gadaj jaką prytkę chcesz to poszukam w Inter Marche :grin:

Taka :

chateau_mouton_rothschild_2012_magnum.jp


Żadna innna :decayed:


I nie zapomnij ze z Podkarpacia jestem. Na winie mnie nie oszukasz :grin:

Opublikowano
  • Autor

Te faktycznie Ty to remontujesz :huh:

Jak wrzuciłeś to samo zdjęcie do mojego tematu, ten przybytek :P nie miał okien i drzwi :grin:

No właśnie w tym tygodniu montowalismy okna, drzwi i schody w środku, a także podłączenia pod elektrykę, wodę i tel. w tym tygodniu układamy instalację elektr. i zalewamy posadzki, normy tak napucowane że nie ma czasu taczki załadować :grin:

Gadaj jaką prytkę chcesz to poszukam w Inter Marche :grin:

Taka :

chateau_mouton_rothschild_2012_magnum.jp

Żadna innna :decayed:

I nie zapomnij ze z Podkarpacia jestem. Na winie mnie nie oszukasz :grin:

No pieknie se kolega wymyślił 150€ :facepalm:

Kupie ale tylko pod warunkiem że razem wyżłopiemy :wink:

Opublikowano

:thumbup1:

150 to za lampkę chyba :wink:

Opublikowano
  • Autor

:thumbup1:

150 to za lampkę chyba :wink:

faktycznie pomyłka 400€ za 75cl :facepalm:

Opublikowano

hehe jak się bawić to sie bawić :D

a jak taka stodoło chałupa się zowie profesjonalnie ?? :D

Opublikowano

Wrzuć jeszcze kilka fotek :) Zwłaszcza z postępu prac :)

Opublikowano
  • Autor

a jak taka stodoło chałupa się zowie profesjonalnie ?? :D

My ludzie z PL nazywamy to domem, Holendrzy nazywaja to vacantie huis, a po żabojadowemu to nie chce mi się w googlach szukać :grin:

Wrzuć jeszcze kilka fotek :) Zwłaszcza z postępu prac :)

Mówisz i masz :)

ogcj89qh.jpg

ptfavrfu.jpg

obqytjxv.jpg

aif9u9ur.jpg

Opublikowano

ciekawi mnie standard wykończenia ?? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.