Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie co do wycieraczek polecam zamawiac na aliexpress, tanie i dobre :D

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
  • Autor

I przysyłają już po miesiącu ;-)

Opublikowano

Zaden problem poczekac chwilke, mi przyszly po okolo 2-3 tygodniach. Przeciez nie odrazu wycieraczki przestaja wycierac :D

Opublikowano

Skończyły się pomysły na mody?? Masakra, o wycieraczkach cala strona! Następna będzie o czym? O oleju? :decayed:

Ja założyłem bix skrętny, dab+, kamerę, mody na okrągłą sumka, wrzuciłem zdjęcia, następny post: Ooo, jakie fajne gumowe dywaniki! :facepalm:

Nie ściemniaj, rób coś z silnikiem :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Spokojnie wszystko w swoim czasie w wakacje będzie wizyta w czipowni

----------------------------------------------------

Popełniłem bardzo poważnego moda na skalę europejską :decayed:

k7vqqf36.jpg

Opublikowano

Lepiej się przyznaj za czym na prawdę do ASO jezdziłes :) Bo przecież nie po gekona :P

Chyba że to już pod Q :D

Opublikowano
  • Autor

zamówiłem kilka drobnych pierdółek, podczas modzenia połamałem kilka plastików nadejszła pora żeby to powymieniać :)


Przymierzałem się do zrobienia ASA ale okazało się że muszę gatewaya wymieniać i na razie dałem sobie spokój bo nie mam za bardzo czasu na takie zabawy, będzie musiało poczekac

Opublikowano

No tak, stanie takie ustrojstwo na drodze i pozamiata zapał :)

Opublikowano

Andy nie wiem jak w wiatrakowni ale w DE ściągnięcie komponentu kosztuje 30euro jeżeli oczywiście trafimy na mechanika który wie jak to się robi bo u mnie z 3g+ nie poradzili sobie...

Opublikowano
  • Autor

na razie się jeszcze nie dowiadywałem, jak będę miał czas się w to bawić to zobaczymy, aczkolwiek myślę że w NL może być drożej do 50€


Kolejny z serii "poważne mody" :wink:

y8fni3yk.jpg

954ruig5.jpg

dxqdv62b.jpg

wymieniłem też dyszę spryskiwacza z tyłu na nówkę, legenda głosi że kiedyś, komuś udało się ją ustawić tak żeby psikała na szybę, po wypluskaniu całego zbiornika płynu dałem sobie spokój :facepalm:

e2tlezde.jpg

Opublikowano

Hehehehehe :D legenda glosi dobreee :D :D

Opublikowano

legenda głosi że kiedyś, komuś udało się ją ustawić tak żeby psikała na szybę

A moja dysza psika na szybę, szybę samochodu stojącego obok :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A moja dysza psika na szybę, szybę samochodu stojącego obok :decayed:

Moja psika na szyby wszystkich samochodów obok :wink:

Opublikowano

A moja dysza psika na szybę, szybę samochodu stojącego obok :decayed:

Moja psika na szyby wszystkich samochodów obok :wink:

A moja w ogole nie psika :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Masz numer tej zatyczki? Przecież bez lejka się nida nalać płynu:-/

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

3Q0 955 455 :hi:


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DAwno mnie nie było, pora odświeżyć wątek :)

Mało czasu ostatnio na modzenie no ale żeby nie było że nic to najpierw wpadła pierdółka od Janusza :hi:

oliyz52s.jpg

A dzisiaj trwały przygotowania autka, czyli wymiana oliwki, filtrów itp.itd

fmi96ugl.jpg

ff5s3xpt.jpg

Już niedługo będę mógł się pochwalić tabelką :decayed:

Dodatkowo 4reczka dostała koleżankę :D

nlgcrghs.jpg

dfnahkzq.jpg

Opublikowano

Filtr po jakim przebiegu?

Opublikowano

co to za yamaszka? :D

Opublikowano
  • Autor

Filtr po 20tyś.

YAMCIA to potwór MT 125 :-) wyrywa nerki przy ruszaniu ;-)

Opublikowano

Na 125 w NL wystarczy B?
Myslałem robić prawko na A ale wydać 900 E średnio mi sie widzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.