Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzana wczoraj na spociku

piękna b8-mka

rotor, sline, kiera i lampki tył led robią robotę

no i właściciel w porządku człowiek ;)

Kiera, rotor, s-line fajnie. Ale żeby właściciel taki od razu miły? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej slicznej ereski to pono nie mialo byc na forum :wink: Zrobia wam do LU autostrade? Wstyd sie przyzac, ale jeszcze mnie tam nie bylo :facepalm: Dlugo masz jeszcze urlop Andy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowiuśką obwodnicę autobani brak jak dotąd.

Urlopik do 30 sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee kuwa profesor do 30 wolne :D taki to pożyje :D

Oj chłopaku nie pal tyle tego zielonego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Urlopik do 30 sierpnia

:kwasny:

Nie mogłeś sobie dłużej przyznać?

To będziesz musiał się jednak na tych nartach nauczyć jeździć( nie podaruje tej flachy :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzis naprawdę zły dzień :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: rano fotka ze słupka pod Lubartowem a po południu to :facepalm: :facepalm:

6eydp8ri.jpg

To będziesz musiał się jednak na tych nartach nauczyć jeździć( nie podaruje tej flachy :D).

Przyjeżdżaj na Lubelszczyznę (podobno nie byłeś) flacha czeka w lodówce :) , choć po dzisiejszych ekscesach to nie wiem czy się przypadkiem nie napiję :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuuuu Panie to przyszalałeś :facepalm::facepalm::facepalm:

Ale chyba nie w zabudowanym ?

Ja też czekam na ciąg dalszych wydarzeń. Bo listonosz przyniósł polecony, z pamiątkowym zdjęciem, ale nie kazałem przyjmować, niema nikogo doma :grin:

no i zobaczymy czy przyślą jeszcze raz.

Gorzej bo nie wiem czy to fotka z focusa z ITD czy ze słupka? :facepalm:

Wyrazy współczucia :(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 na 70 pan niezbyt ogarniety pies poinformował mnie że gdyby na radarze miał 1km więcej to zabrał by mi mój piekny kolorowy NLowy papierek/plasticzek.


To są te mody o których mówiłeś. ;)

Nie ten mod nie był planowany :facepalm: :facepalm:

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To FARCIARZU otwieraj tego sopelka co masz w lodówce i po 100-cie na szczęście :grin:



ta kiera jest superowa idealnie przylega do ręki, aż się chce kręcić warta każdego wydanego grosza

a to wszystko przez tego moda :grin:

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak zrobię, a to wszystko przez te nowa kierę, człowiek się tym onanizuje jakie to fajne a o liczniku zapomina :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem i pokazywał mi iskra to to nie była jakies inne podobne do kałacha :wink: i zarzekali się że z atestami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym walczył :) oprócz ISKRY jest jeszcze jakis ULTRAlyte 20-20

Obecnie obowiązującym aktem jest ROZPORZĄDZENIEMINISTRA GOSPODARKI z dnia 17 lutego 2014 r.

w sprawie wymagań, którym powinny odpowiadać przyrządy do pomiaru prędkości pojazdów w ruchu drogowym, oraz szczegółowego zakresu badań i sprawdzeń wykonywanych podczas prawnej kontroli metrologicznej tych przyrządów pomiarowych(2)
(Dz. U. z dnia 6 marca 2014 r.).

§ 5. 1. Konstrukcja i wykonanie przyrządu powinny zapewniać wskazanie pojazdu, którego prędkość została zmierzona.
2. Wymaganie, o którym mowa w ust. 1, powinno być spełnione również w przypadku, gdy wykonuje się pomiar prędkości pojazdu jadącego w grupie pojazdów, lub w przypadku, gdy pojazd ten wymija, omija lub wyprzedza inny pojazd.
3. W przypadku niespełnienia wymagania, o którym mowa w ust. 1, przyrząd nie powinien wskazywać i rejestrować wyniku pomiaru prędkości.


Urządzenie to, będące na wyposażeniu polskiej policji, jest laserowym miernikiem prędkości, którego pomiary bardzo często odbiegają od faktycznej prędkości, z jaką poruszał się kontrolowany pojazd. Największą jego wadą jest pośrednia metoda pomiaru - urządzenie dokonuje pomiaru odległości obliczając prędkość pojazdu na podstawie odstępów czasowych pomiędzy kolejnymi pomiarami odległości. Zafałszowane wyniki pomiaru mogą wynikać z kilku czynników: odbicia od lusterka tj. przy pomiarze od tyłu promień lasera może odbić się w lusterku mierzonego pojazdu, następnie od przeszkody drogowej, po czym wrócić do mierzącego lasera - przy kolejnym pomiarze taka sytuacja może nie mieć miejsca i odległość będzie inna; przemieszczanie promienia lasera po pojeździe może powodować błędne pomiary.

Głównym jednak zarzutem w stosunku do tego Lasera jest to, że pojazd widoczny na jego wizjerze niekoniecznie musi być pojazdem którego prędkość wiązką lasera jest mierzona. Szerzej pisaliśmy o tym tutaj:

http://anuluj-mandat.pl/blog/post/punkt-celowniczy-widoczny-w-wizjerze-radaru-ultralyte-lti-20-20-nie-jest-wcale-obrazem-promienia-lasera-orzekl-sad-w-zamosciu



Urządzenie to jest najczęściej używane przez polskich funkcjonariuszy, możliwe że właśnie z powodu dużego prawdopodobieństwa zafałszowania pomiaru, które skutkuje wlepianiem mandatów karnych niewinnym kierowcom, którzy widząc na ekranie przekroczoną prędkość przyjmują mandat, którego wartość wpływa do budżetu państwa.


Punkt celowniczy widoczny w wizjerze radaru ULTRALYTE LTI 20-20 nie jest wcale obrazem promienia lasera orzekł Sąd w Zamościu


2. Czy wiesz, że płaszczyzna czołowa wiązki lidarowej Ultralyte LTI 20-20 przy odległości 1000m liczonej od niego to 3,14*1,52? Znów pomogę w obliczeniach. To ponad 7m2 (słownie siedem metrów kwadratowych)


http://anuluj-mandat.pl/blog/post/punkt-celowniczy-widoczny-w-wizjerze-radaru-ultralyte-lti-20-20-nie-jest-wcale-obrazem-promienia-lasera-orzekl-sad-w-zamosciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...