Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tez mam hicona gt tylko z zoltymi springami. Czeka na zalozenie. Ciekawy jestem wrazenia jaki mi zaserwuje :)

Opublikowano

Smigam na gwincie techniks kołach 19 i oponkach 235/35 i jest naprawde super Trasa malina zakrety jeszcze lepiej.trzeba tylko uważac na dołki ,śpiących itp,a i koleiny mnie wkurzaja ale to moze przez fele 8,5 cala

Opublikowano

Co do kolein to wina szerokości opony , Ja mam 225/40/18 i w koleinach jest masakra , jedyny minus takich kół

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Od jakich modelów aut pasuję do nas gwint?

Opublikowano
Od jakich modelów aut pasuję do nas gwint?

Idealnie tylko od B6. przód podejdzie też od b5 i c5 ale inna jest szerokośc widełek amora. Reszta pasuje. tyl nie wiem:hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ciezko dojrzec model, ale jesli to B16 takie jak mam, to bralbym w ciemno mimo, ze na zdjeciach wyglada na zmeczony.

mi sie udalo taka nowke wyrwac za 3k, a normalnie kosztuje od 7,5k w gore.

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Tez mam hicona gt tylko z zoltymi springami. Czeka na zalozenie. Ciekawy jestem wrazenia jaki mi zaserwuje :)

Ty masz żółte = nowszy model (zielone to starszy). Wrażenia będą bardzo dobre :decayed:

Opublikowano

kurde za tą cenę to nawet ja bym łyknął :whistling: że ja ich wcześniej nie dostrzegłem:facepalm:

Opublikowano

Może i ja się wypowiem w tym temacie :decayed: Kupiłem używkę Vogtlanda w idealnym stanie i śmiga się bardzo dobrze - gdyby ktoś mnie wsadził do mojego auta z zamkniętymi oczami, to nie uwierzył bym że w aucie siedzi gwint i koło 19" :wink: Jest fajnie sztywno, ale nie za twardo :naughty:

Natomiast jeżeli chodzi o gwinty typu tatechnix, mimo że czytam tutaj dobre opinie na jego temat.. nigdy nie wsadzę tego dziadostwa do auta - miałem w BMW i wystarczy, nigdy więcej:whistling: Może to kwestia tego w jakim to samochodzie jeździ ale zraziłem się strasznie.

Opublikowano

panowie z racji że kończy się u mnie gwint , mam aktualnie firmy KONI z regulacją twardości .

po dwóch latach użytkowania przednie amory już nie trzymają, samochód na nie równościach podskakuje z przodu jak piłka i do tego pierścienie regulacyjne są mocno zapieczone , rdza zżera gwint :thumbdown:

nie chcę inwestować w jakieś nie wiadomo co i myślę nad czymś tanim i chcę kupić FK AK Street

wiem , wiem zaraz polecą teksty typu że to lipa itp. ale nówki sztuki z dwuletnią gwarancją i do tego za nie całe 170F można spróbować . Do tego czytałem dużo pozytywnych opinii

co myślicie

Opublikowano
panowie z racji że kończy się u mnie gwint , mam aktualnie firmy KONI z regulacją twardości .

po dwóch latach użytkowania przednie amory już nie trzymają, samochód na nie równościach podskakuje z przodu jak piłka i do tego pierścienie regulacyjne są mocno zapieczone , rdza zżera gwint :thumbdown:

nie chcę inwestować w jakieś nie wiadomo co i myślę nad czymś tanim i chcę kupić FK AK Street

wiem , wiem zaraz polecą teksty typu że to lipa itp. ale nówki sztuki z dwuletnią gwarancją i do tego za nie całe 170F można spróbować . Do tego czytałem dużo pozytywnych opinii

co myślicie

Oddaj go do regeneracji i nie kombinuj. Masz za***isty gwint:wink:

Opublikowano

Już sie pytałem ile za regenerację i napewno nie dam 300f :facepalm: bo za tą kasę to można wyrwać prawie nowy.

Nie wiem co obejmuje ta regeneracja ale tyle mi kszykneli jak im wysłałem zdjecia i opisałem problemy . Dodam że to cena tylko za przednie amory :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

Ten zestaw co mam w samochodzie kosztował jak był nowy ponad tyś F , oczywiście ja tyle za niego nie zapłaciłem ale jeszcze mnie nie pogieło żeby tyle płacić za regenerację

Opublikowano

nie chcę inwestować w jakieś nie wiadomo co i myślę nad czymś tanim i chcę kupić FK AK Street

co myślicie

Sam jestem ciekaw jak wygląda jazda na gwincie FK AK Street.

U siebie mam tatechnixa, pozostałość po poprzednim właścicielu. W zakrętach bajka ale jak już się wjedzie na łaty asfaltu czy tory kolejowe to szał... Wrażenie porównywalne do zaspawanego zawieszenia:thumbdown: felga 18, opona 225/35 i w sumie to też swoje może robić.

Ostatnio widziałem zestaw mts technixa za 1700zł:shock3:

Tak poprawiła się ich jakość, że cena skoczyła do góry czy ten gwint tak schodzi z półek sklepowych, że sprzedawcy poczuli możliwość zarobku i podbili ceny?:thumbdown:

Gdyby nie mój ślub w lipcu to bym szarpał tego KW...

Opublikowano

Jak na razie jeszcze męcze to moje koni , skręciłem na maks twardo i jeszcze daje radę aleczuć że to już ostatnie podrygi i przed wyjazdem do polandu chyba bede zmieniał na ten FK AK Street . Niby jeden z lepszych z tej nizszczej półki + dwa lata gwarancji , więc troche można polatać i potestować :wink:

A po za tym nie chce betonu jak to jest w tych drogich gwintach , niby jest regulacja teardości ale i tak czuć beton .

Opublikowano

mam pytanie

w swoich B6 macie regulacje gwintu z tyłu na sprężynie u góry czy na dole pod sprężyną na wachaczu???

Opublikowano

U gory. Jak by byla na dole to bys nie pokrecil.

Opublikowano

czy na podstawie tych numerów ze sprężyny i gwintu może mi ktoś napisać jakiej to firmy zestaw

spr_yny1.jpg

gwint.jpg

spr_yny.jpg

Opublikowano

Kolorystycznie podchodzi pod KW, ale nie jestem pewny :wink:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

Jezeli chodzi o śrubę regulacyjną :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.